Vytvořeno 27.05.2013 13:03
25.05.2013 S-Český pohár štafet, Česká liga klubů SOBOTA 25.5
D105      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. UOL 1  SK UP Olomouc                                 133.37         
           Janošíková Lenka                40.46 ( 1)               
           Poklopová Ivana                 51.28 ( 2)     92.14 ( 1)
           Horčičková Eva                  41.23 ( 2)    133.37 ( 1)

2. ZPV 1  KOB ZPV Prostějov                             139.23   + 5.46
           Jirková Renata                  46.28 ( 2)               
           Křečková Petra                  54.24 ( 3)    100.52 ( 3)
           Holinková Hana                  38.31 ( 1)    139.23 ( 2)

3. KAM 1  SK Kamenice                                   155.12   +21.35
           Klinkerová Jitka                49.56 ( 3)               
           Škvorová Zuzana                 46.44 ( 1)     96.40 ( 2)
           Hankovcová Lenka                58.32 ( 3)    155.12 ( 3)

4. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            192.08   +58.31
           Tomanková Martina               60.42 ( 4)               
           Reichlová Jiřina                69.33 ( 4)    130.15 ( 4)
           Smolíková Kateřina              61.53 ( 4)    192.08 ( 4)

MS KSU 2  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            193.34   +59.57
           Rozsívalová Helena              66.34                    
           Vozdová Aneta                   42.24         108.58     
           Smrčková Věra                   84.36         193.34     

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 27.05.2013 13:03
25.05.2013 S-Český pohár štafet, Česká liga klubů SOBOTA 25.5
D12      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. SCO 1  Stredoceska oblast                            104.14         
           Rusá Vendula                    35.40 ( 1)               
           Škáchová Magdalena              28.10 ( 1)     63.50 ( 1)
           Chalupová Aneta                 40.24 ( 2)    104.14 ( 1)

2. MSK 1  Moravskoslezska oblast                        120.05   +15.51
           Svobodová Barbora               47.27 ( 5)               
           Hájková Lucie                   31.30 ( 2)     78.57 ( 2)
           Poláková Lenka                  41.08 ( 3)    120.05 ( 2)

3. HAN 1  Hanacka oblast                                123.54   +19.40
           Marková Ema                     41.50 ( 2)               
           Zatloukalová Hana               42.34 ( 4)     84.24 ( 4)
           Smolková Sabina                 39.30 ( 1)    123.54 ( 3)

4. MSK 2  Moravskoslezska oblast                        136.57   +32.43
           Mrozek Teresa                   43.10 ( 4)               
           Ciencialová Daniela             50.32 ( 5)     93.42 ( 5)
           Bilková Kateřina                43.15 ( 4)    136.57 ( 4)

5. SCO 2  Stredoceska oblast                            145.20   +41.06
           Chaloupková Hana                42.07 ( 3)               
           Hankovcová Helena               42.05 ( 3)     84.12 ( 3)
           Čermáková Kateřina              61.08 ( 5)    145.20 ( 5)

6. UOL 1  SK UP Olomouc                                 188.05   +83.51
           Smékalová Karolína              52.51 ( 6)               
           Smékalová Viktorie              54.50 ( 6)    107.41 ( 6)
           Mošová Valentýna                80.24 ( 6)    188.05 ( 6)

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 27.05.2013 13:03
25.05.2013 S-Český pohár štafet, Česká liga klubů SOBOTA 25.5
D135      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  132.29         
           Argalášová Gabriela             45.36 ( 2)               
           Jastrzembská Jarmila            46.55 ( 3)     92.31 ( 2)
           Kovaříková Mária                39.58 ( 1)    132.29 ( 1)

2. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       145.46   +13.17
           Čermáková Renata                50.19 ( 5)               
           Demlová Jitka                   50.48 ( 4)    101.07 ( 4)
           Kaplanová Iva                   44.39 ( 2)    145.46 ( 2)

3. KON 1  KOB Konice                                    151.25   +18.56
           Smičková Eva                    56.39 ( 6)               
           Hlavová Miroslava               44.15 ( 1)    100.54 ( 3)
           Dittrichová Lenka               50.31 ( 3)    151.25 ( 3)

4. ASU 1  Magnus Orienteering                           175.59   +43.30
           Šmelíková Hana                  50.15 ( 4)               
           Vávrová Beáta                   56.19 ( 5)    106.34 ( 5)
           Strachotová Eva                 69.25 ( 4)    175.59 ( 4)

   TZL 1  SKOB Zlín                                       DISK         
           Horynová Eva                    48.11 ( 3)               
           Krejčíková Monika               70.24 ( 6)    118.35 ( 6)
           Nešporová Barbora                DISK                    

   SJI 1  OK Jihlava                                      DISK         
           Čechová Zuzana                  42.24 ( 1)               
           Nechanická Daniela              45.21 ( 2)     87.45 ( 1)
                                            DISK                    

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 27.05.2013 13:03
25.05.2013 S-Český pohár štafet, Česká liga klubů SOBOTA 25.5
D14      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. VYS 1  Kraj Vysocina                                  82.07         
           Nechanická Klára                25.26 ( 1)               
           Hojná Eliška                    23.47 ( 1)     49.13 ( 1)
           Zrníková Adéla                  32.54 ( 6)     82.07 ( 1)

 2. MSK 1  Moravskoslezska oblast                         82.08   + 0.01
           Bruková Magda                   29.20 ( 3)               
           Hájková Lenka                   26.20 ( 2)     55.40 ( 2)
           Poláková Tereza                 26.28 ( 3)     82.08 ( 2)

 3. HAN 1  Hanacka oblast                                 87.28   + 5.21
           Hrabošová Magdalena             31.49 ( 7)               
           Křečková Jana                   32.43 ( 6)     64.32 ( 6)
           Janošíkova Tereza               22.56 ( 1)     87.28 ( 3)

 4. POB 1  Prazska oblast                                 88.13   + 6.06
           Vyhnálková Marie                30.43 ( 5)               
           Kalousková Marie                31.43 ( 5)     62.26 ( 4)
           Dědková Teodora                 25.47 ( 2)     88.13 ( 4)

 5. SCO 1  Stredoceska oblast                             93.26   +11.19
           Aschermannová Karolína          30.41 ( 4)               
           Voltrová Alena                  34.52 ( 7)     65.33 ( 7)
           Kováříková Marie                27.53 ( 4)     93.26 ( 5)

 6. TZL 2  SKOB Zlín                                      97.31   +15.24
           Nešporová Alžběta               28.24 ( 2)               
           Kundratová Lucie                36.04 ( 8)     64.28 ( 5)
           Špendlíková Kamila              33.03 ( 7)     97.31 ( 6)

 7. MSK 2  Moravskoslezska oblast                        102.29   +20.22
           Čechová Klára                   31.33 ( 6)               
           Švidrnochová Lenka              29.45 ( 3)     61.18 ( 3)
           Foltýnová Markéta               41.11 ( 9)    102.29 ( 7)

 8. HAN 2  Hanacka oblast                                103.25   +21.18
           Pukyšová Anežka                 38.14 (10)               
           Zatloukalová Romana             31.34 ( 4)     69.48 ( 8)
           Novotná Tereza                  33.37 ( 8)    103.25 ( 8)

 9. TZL 1  SKOB Zlín                                     120.51   +38.44
           Plášková Anna                   36.47 ( 9)               
           Paterová Klára                  42.09 (11)     78.56 (10)
           Ressová Tereza                  41.55 (10)    120.51 ( 9)

10. SCO 2  Stredoceska oblast                            124.16   +42.09
           Kolářová Johana                 33.57 ( 8)               
           Sedláčková Linda                37.01 ( 9)     70.58 ( 9)
           Klinkerová Magdaléna            53.18 (11)    124.16 (10)

11. KRL 1  Kometa Kralovice                              125.36   +43.29
           Hanáková Lenka                  56.16 (11)               
           Šlechtová Tereza                38.18 (10)     94.34 (11)
           Biersaková Dagmar               31.02 ( 5)    125.36 (11)

    JMO 1  Jihomoravska oblast                             DISK         
           Grycová Kateřina                 DISK                    
           Auermüllerová Anna               DISK                    
           Kratochvílová Anežka             DISK                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 27.05.2013 13:03
25.05.2013 S-Český pohár štafet, Česká liga klubů SOBOTA 25.5
D18      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. KAM 1  SK Kamenice                                   125.20         
           Hlubučková Kristýna             44.35 ( 9)               
           Procházková Marie               40.31 ( 2)     85.06 ( 1)
           Bořánková Karolína              40.14 ( 6)    125.20 ( 1)

 2. LLI 1  TJ Loko Liberec                               126.19   + 0.59
           Hoidekrová Lucie                44.51 (11)               
           Kovářová Lenka                  42.27 ( 3)     87.18 ( 4)
           Štičková Anna                   39.01 ( 3)    126.19 ( 2)

 3. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       128.58   + 3.38
           Chládková Simona                41.19 ( 3)               
           Doleželová Kateřina             47.13 ( 9)     88.32 ( 5)
           Hančová Petra                   40.26 ( 8)    128.58 ( 3)

 4. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  129.08   + 3.48
           Argalášová Kateřina             44.07 ( 7)               
           Tesařová Jana                   44.38 ( 5)     88.45 ( 6)
           Sabelová Markéta                40.23 ( 7)    129.08 ( 4)

 5. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          129.38   + 4.18
           Svobodová Lenka                 41.31 ( 5)               
           Machačová Michaela              48.57 (11)     90.28 ( 8)
           Novotná Klára                   39.10 ( 5)    129.38 ( 5)

 6. LPM 1  OK Lokomotiva Plzeň                           129.39   + 4.19
           Hanáková Magda                  44.36 (10)               
           Šiková Barbora                  46.39 ( 7)     91.15 (10)
           Šiková Karolína                 38.24 ( 1)    129.39 ( 6)

 7. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             129.40   + 4.20
           Šňupárková Anna                 41.25 ( 4)               
           Vyhnálková Barbora              49.08 (13)     90.33 ( 9)
           Nováková Tereza                 39.07 ( 4)    129.40 ( 7)

 8. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            130.25   + 5.05
           Staňová Karolína                43.29 ( 6)               
           Kameníková Andrea               43.39 ( 4)     87.08 ( 3)
           Nováková Lucie                  43.17 ( 9)    130.25 ( 8)

 9. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       132.15   + 6.55
           Fenclová Tereza                 45.18 (14)               
           Kopecká Anna                    39.51 ( 1)     85.09 ( 2)
           Chaloupková Veronika            47.06 (10)    132.15 ( 9)

10. ABM 1  KOB Moira Brno                                136.04   +10.44
           Odehnalová Tereza               50.40 (19)               
           Otrusinová Jana                 46.52 ( 8)     97.32 (13)
           Hiršová Gabriela                38.32 ( 2)    136.04 (10)

11. ASU 1  Magnus Orienteering                           141.06   +15.46
           Petrasová Zuzana                41.18 ( 2)               
           Lamanecová Radka                48.02 (10)     89.20 ( 7)
           Horvátová Hana                  51.46 (13)    141.06 (11)

12. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      142.09   +16.49
           Papugová Andrea                 48.16 (17)               
           Vavrysová Barbara               46.27 ( 6)     94.43 (11)
           Končáková Klára                 47.26 (11)    142.09 (12)

13. JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                         150.54   +25.34
           Soldánová Tereza                45.13 (13)               
           Pilcová Sabina                  54.52 (17)    100.05 (15)
           Grycová Veronika                50.49 (12)    150.54 (13)

14. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          153.45   +28.25
           Koderičová Tereza               45.11 (12)               
           Kavalírová Julie                52.55 (16)     98.06 (14)
           Šádková Martina                 55.39 (16)    153.45 (14)

15. PGP 1  SK Praga                                      159.16   +33.56
           Janovská Kateřina               44.13 ( 8)               
           Kožinová Zuzana                 51.03 (14)     95.16 (12)
           Hrabánková Klára                64.00 (19)    159.16 (15)

16. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 159.36   +34.16
           Linková Alena                   56.35 (22)               
           Hudská Ludmila                  48.57 (11)    105.32 (19)
           Hanušová Michaela               54.04 (14)    159.36 (16)

17. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         160.22   +35.02
           Peňázová Veronika               46.54 (16)               
           Hojná Dominika                  57.52 (20)    104.46 (18)
           Parkanová Veronika              55.36 (15)    160.22 (17)

18. SSU 1  SK Severka Šumperk                            165.24   +40.04
           Machusová Karolína              52.51 (20)               
           Kašparová Zuzana                51.51 (15)    104.42 (17)
           Novotná Klára                   60.42 (17)    165.24 (18)

19. KAM 2  SK Kamenice                                   176.54   +51.34
           Veljačiková Hana                45.58 (15)               
           Voltrová Hana                   55.58 (18)    101.56 (16)
           Hájková Eliška                  74.58 (22)    176.54 (19)

20. SKM 1  KOB Směr Kroměříž                             184.13   +58.53
           Fukalová Martina                53.59 (21)               
           Pěčková Veronika                56.07 (19)    110.06 (20)
           Krajcarová Soňa                 74.07 (21)    184.13 (20)

    TZL    SKOB Zlín                                       DISK         
           Zentrichová Daniela             68.47 (24)               
           ..............................   DISK                    
           ..............................   DISK                    

    KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk              DISK         
           Švancárová Veronika              DISK                    
           Habigerová Jana                 68.46 (22)               
           Habigerová Radka                62.17 (18)               

    KON 1  KOB Konice                                      DISK         
           Vlachová Kateřina               68.45 (23)               
           Müllerová Kristýna              62.11 (21)    130.56 (22)
           Vlachová Eliška                  DISK                    

    SJI 1  OK Jihlava                                      DISK         
           Čechová Tereza                  40.22 ( 1)               
           Petráčková Kristýna              DISK                    
           Vacková Anna                    64.38 (20)               

    TRI 2  TJ TŽ Třinec                                    DISK         
           Szarzecová Lucie                49.38 (18)               
           Kaufmanová Ivana                76.53 (23)    126.31 (21)
           Liberdová Jana                   DISK                    

MS  ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            137.42   +12.22
           Koporová Lenka                  45.14                    
           Nedbálková Hana                 53.51          99.05     
           Milán Pavel                     38.37         137.42     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 27.05.2013 13:03
25.05.2013 S-Český pohár štafet, Česká liga klubů SOBOTA 25.5
D21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       119.56         
           Zvěřinová Martina               38.59 ( 1)               
           Knapová Jana                    43.44 ( 3)     82.43 ( 2)
           Duchová Iveta                   37.13 ( 2)    119.56 ( 1)

 2. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          123.11   + 3.15
           Novotná Tereza                  41.15 ( 5)               
           Macinská Jana                   38.00 ( 1)     79.15 ( 1)
           Kosová Denisa                   43.56 ( 9)    123.11 ( 2)

 3. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 124.20   + 4.24
           Kochová Nikola                  42.46 ( 8)               
           Krafková Lucie                  44.50 ( 8)     87.36 ( 7)
           Omová Michaela                  36.44 ( 1)    124.20 ( 3)

 4. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       124.22   + 4.26
           Knapová Lenka                   39.51 ( 3)               
           Procházková Klára               46.02 ( 9)     85.53 ( 6)
           Fenclová Marta                  38.29 ( 3)    124.22 ( 4)

 5. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            125.50   + 5.54
           Indráková Adélka                39.50 ( 2)               
           Hlavová Hana                    43.47 ( 4)     83.37 ( 3)
           Kabáthová Eva                   42.13 ( 6)    125.50 ( 5)

 6. UOL 1  SK UP Olomouc                                 131.34   +11.38
           Horčičková Vendula              44.21 (12)               
           Čermáková Magdalena             46.41 (10)     91.02 ( 8)
           Poklopová Lenka                 40.32 ( 5)    131.34 ( 6)

 7. SJC 1  Sportcentrum Jičín                            132.19   +12.23
           Soukupová Lucie                 49.07 (17)               
           Brožková Radka                  43.53 ( 5)     93.00 (11)
           Brožková Dana                   39.19 ( 4)    132.19 ( 7)

 8. ZBM 4  SK Žabovřesky Brno                            132.45   +12.49
           Tesařová Markéta                41.36 ( 6)               
           Hlavová Jindra                  43.30 ( 2)     85.06 ( 5)
           Mádlová Věra                    47.39 (15)    132.45 ( 8)

 9. PGP 4  SK Praga                                      136.01   +16.05
           Ryšavá Vendula                  44.27 (13)               
           Hrstková Vladěna                47.01 (11)     91.28 ( 9)
           Spurná Martina                  44.33 (10)    136.01 ( 9)

10. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             138.14   +18.18
           Dlouhá Marie                    43.01 (10)               
           Margoldová Barbora              49.42 (16)     92.43 (10)
           Svobodná Šárka                  45.31 (11)    138.14 (10)

11. SHK 1  TJ Slavia Hradec Králové                      140.27   +20.31
           Myslivcová Pavla                52.45 (30)               
           Mechlová Lenka                  44.31 ( 7)     97.16 (13)
           Hepnerová Martina               43.11 ( 7)    140.27 (11)

12. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            143.56   +24.00
           Chromá Kateřina                 42.57 ( 9)               
           Koporová Petra                  57.12 (27)    100.09 (16)
           Hrušková Barbora                43.47 ( 8)    143.56 (12)

13. PHK 3  OK 99 Hradec Králové                          148.07   +28.11
           Valešová Jana                   48.02 (16)               
           Balcarová Jana                  52.35 (20)    100.37 (17)
           Svobodová Jana                  47.30 (13)    148.07 (13)

14. TZL 1  SKOB Zlín                                     148.10   +28.14
           Krejčíková Marie                50.57 (25)               
           Jeřábková Jitka                 49.43 (17)    100.40 (18)
           Koláriková Lucie                47.30 (13)    148.10 (14)

15. DKP 2  Oddíl OB Kotlářka                             150.08   +30.12
           Dlouhá Hana                     50.11 (22)               
           Plochová Dominika               47.18 (12)     97.29 (14)
           Jiřištová Zuzana                52.39 (22)    150.08 (15)

16. KON 1  KOB Konice                                    151.32   +31.36
           Tomečková Zuzana                52.37 (28)               
           Otrubová Johana                 48.23 (13)    101.00 (19)
           Dittrichová Petra               50.32 (18)    151.32 (16)

17. PGP 1  SK Praga                                      152.16   +32.20
           Masopustová Elis                52.18 (27)               
           Kožinová Jana                   49.29 (15)    101.47 (22)
           Kožinová Anna                   50.29 (17)    152.16 (17)

18. ASU 1  Magnus Orienteering                           154.28   +34.32
           Vávrová Veronika                51.53 (26)               
           Ďurčová Ivana                   50.06 (18)    101.59 (23)
           Vozdová Klára                   52.29 (21)    154.28 (18)

19. AOP 1  Přátelé orientačního běhu Opava               155.20   +35.24
           Košárková Iva                   47.14 (15)               
           Svobodová Radka                 54.06 (23)    101.20 (20)
           Tesařová Marcela                54.00 (23)    155.20 (19)

20. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      155.33   +35.37
           Hubáčková Pavla                 53.22 (32)               
           Cahlová Blanka                  55.12 (25)    108.34 (27)
           Sklenářová Radka                46.59 (12)    155.33 (20)

21. RBK 1  SK Radioklub Blansko                          156.41   +36.45
           Tužilová Magdaléna              49.38 (18)               
           Pekárková Monika                56.00 (26)    105.38 (25)
           Moučková Andrea                 51.03 (20)    156.41 (21)

22. KAM 1  SK Kamenice                                   159.14   +39.18
           Panochová Anna                  50.16 (23)               
           Kamererová Klára                53.39 (21)    103.55 (24)
           Kamererová Valerie              55.19 (28)    159.14 (22)

23. KRN 1  KOS TJ Lokomotiva Krnov                       161.58   +42.02
           Rychlá Pavlína                  50.05 (21)               
           Sukeníková Zuzana               63.33 (30)    113.38 (28)
           Kopcová Michaela                48.20 (16)    161.58 (23)

24. SSU 1  SK Severka Šumperk                            163.59   +44.03
           Kuncová Eliška                  44.01 (11)               
           Kašparová Ivana                 54.43 (24)     98.44 (15)
           Matoušková Jana                 65.15 (35)    163.59 (24)

25. ASU 2  Magnus Orienteering                           164.32   +44.36
           Labašová Katarína               46.40 (14)               
           Kolářová Renáta                 59.44 (28)    106.24 (26)
           Křečková Lenka                  58.08 (30)    164.32 (25)

26. LPM 1  OK Lokomotiva Plzeň                           172.39   +52.43
           Chvalová Věra                   50.43 (24)               
           Zayats Inna                     66.45 (35)    117.28 (31)
           Kuberková Lucie                 55.11 (27)    172.39 (26)

27. CHT 1  OOB SK Chrast                                 175.28   +55.32
           Matrasová Kateřina              50.03 (20)               
           Kopáčková Iva                   68.55 (36)    118.58 (32)
           Wurzelová Dana                  56.30 (29)    175.28 (27)

28. AOP 2  Přátelé orientačního běhu Opava               176.25   +56.29
           Barcíková Renáta                53.17 (31)               
           Šarmanová Alena                 63.44 (31)    117.01 (30)
           Kašparová Šárka                 59.24 (31)    176.25 (28)

29. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                            180.41   +60.45
           Palasová Petra                  62.28 (35)               
           Mezníková Lucie                 53.55 (22)    116.23 (29)
           Hendrychová Zuzana              64.18 (34)    180.41 (29)

30. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              181.43   +61.47
           Reslová Hana                    55.32 (33)               
           Peremská Dana                   71.01 (38)    126.33 (34)
           Říčařová Žaneta                 55.10 (26)    181.43 (30)

31. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         185.19   +65.23
           Šrámková Michaela               52.42 (29)               
           Benešová Jana                   48.48 (14)    101.30 (21)
           Kubičková Bára                  83.49 (37)    185.19 (31)

32. AOV 1  OOB TJ Baník Ostrava                          185.42   +65.46
           Petrová Tereza                  60.42 (34)               
           Vývodová Jana                   65.23 (34)    126.05 (33)
           Fukalová Hana                   59.37 (32)    185.42 (32)

33. VRB 1  SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.                185.58   +66.02
           Hvorecká Eva                    50.00 (19)               
           Jančová Jana                    81.26 (40)    131.26 (35)
           Haltof Ewa                      54.32 (24)    185.58 (33)

34. PGP 3  SK Praga                                      190.52   +70.56
           Westin Kjersti                  65.40 (37)               
           Šámalová Ludmila                70.28 (37)    136.08 (37)
           Janovská Petra                  54.44 (25)    190.52 (34)

35. DOB 1  KOB Dobruška                                  204.56   +85.00
           Staňková Lucie                  64.55 (36)               
           Černíková Barbora               78.48 (39)    143.43 (39)
           Fátor Jan                       61.13 (33)    204.56 (35)

36. PTI 1  Sportovní klub Ptení                          206.24   +86.28
           Boháčová Lucie                  69.43 (38)               
           Zavadilová Simona               65.01 (32)    134.44 (36)
           Kejíková Ivona                  71.40 (36)    206.24 (36)

37. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      231.27  +111.31
           Palupčíková Nikola             115.31 (40)               
           Papugová Katarína               65.17 (33)    180.48 (40)
           Jirčáková Martina               50.39 (19)    231.27 (37)

38. PGP 2  SK Praga                                      247.07  +127.11
           Jelínková Šárka                 75.10 (39)               
           Hasalová Jana                   62.12 (29)    137.22 (38)
           MiĽkiewicz Martyna             109.45 (38)    247.07 (38)

    PHK 2  OK 99 Hradec Králové                            DISK         
           Čepová Daniela                  41.54 ( 7)               
           Azebová Nina                    51.33 (19)     93.27 (12)
           Kamenická Kateřina               DISK                    

    LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                         DISK         
           Przyczková Michaela             40.20 ( 4)               
           Hermanová Zuzana                44.25 ( 6)     84.45 ( 4)
           Valachová Martina                DISK                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 27.05.2013 13:03
25.05.2013 S-Český pohár štafet, Česká liga klubů SOBOTA 25.5
H105      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. AOP 1  Přátelé orientačního běhu Opava               140.40         
           Kovalčík Tomáš                  51.01 ( 1)               
           Tesař Jiří                      43.53 ( 1)     94.54 ( 1)
           Borunský Tomáš                  45.46 ( 1)    140.40 ( 1)

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 27.05.2013 13:03
25.05.2013 S-Český pohár štafet, Česká liga klubů SOBOTA 25.5
H12      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. SCO 1  Stredoceska oblast                             71.12         
           Šafka Sebastian                 25.01 ( 2)               
           Lejbl Jakub                     24.32 ( 1)     49.33 ( 1)
           Gajda Jan                       21.39 ( 1)     71.12 ( 1)

 2. POB 1  Prazska oblast                                 81.11   + 9.59
           Malačka Milan                   26.59 ( 4)               
           Sanna Karin                     31.37 (10)     58.36 ( 7)
           Janovský Tomáš                  22.35 ( 2)     81.11 ( 2)

 3. SCO 2  Stredoceska oblast                             87.07   +15.55
           Škvor Adam                      28.37 ( 6)               
           Hankovec Hugo                   30.30 ( 7)     59.07 ( 8)
           Valášek Václav                  28.00 ( 3)     87.07 ( 3)

 4. HAN 1  Hanacka oblast                                 87.31   +16.19
           Světnický František             27.56 ( 5)               
           Šafář Martin                    30.37 ( 8)     58.33 ( 6)
           Plhal Jakub                     28.58 ( 4)     87.31 ( 4)

 5. MSK 1  Moravskoslezska oblast                         87.37   +16.25
           Kovařík Martin                  31.14 ( 9)               
           Valík Adam                      26.15 ( 3)     57.29 ( 3)
           Kostka Jiří                     30.08 ( 5)     87.37 ( 5)

 6. SCO 3  Stredoceska oblast                             91.02   +19.50
           Kovářík Tomáš                   28.39 ( 7)               
           Blaha Petr                      29.27 ( 5)     58.06 ( 5)
           Víšek Martin                    32.56 ( 6)     91.02 ( 6)

 7. VYS 1  Kraj Vysocina                                  97.23   +26.11
           Mareček Šimon                   31.28 (10)               
           Nechanický Jan                  26.04 ( 2)     57.32 ( 4)
           Nešpor Jan                      39.51 ( 8)     97.23 ( 7)

 8. SCO 4  Stredoceska oblast                            103.31   +32.19
           Chaloupka Viktor                28.41 ( 8)               
           Škácha Vít                      31.22 ( 9)     60.03 ( 9)
           Bartoň Michal                   43.28 (10)    103.31 ( 8)

 9. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             108.59   +37.47
           Milán Jakub                     25.01 ( 2)               
           Pelánek Ondřej                  29.11 ( 4)     54.12 ( 2)
           Svoboda Marek                   54.47 (12)    108.59 ( 9)

10. POB 2  Prazska oblast                                120.32   +49.20
           Kožina Štěpán                   47.07 (14)               
           Lustig Adam                     30.08 ( 6)     77.15 (11)
           Čtrnáct František               43.17 ( 9)    120.32 (10)

11. TZL 1  SKOB Zlín                                     120.33   +49.21
           Bitto Max                       44.17 (13)               
           Chovanec Václav                 39.32 (11)     83.49 (12)
           Kundrata Jan                    36.44 ( 7)    120.33 (11)

12. HAN 2  Hanacka oblast                                128.57   +57.45
           Jirka Matyáš                    35.27 (12)               
           Valenta Mikuláš                 41.09 (12)     76.36 (10)
           Neumann David                   52.21 (11)    128.57 (12)

    JMO 1  Jihomoravska oblast                             DISK         
           Milán Tomáš                     24.31 ( 1)               
           Gryc Vojtěch                     DISK                    
           Kligl Radim                      DISK                    

    MSK 2  Moravskoslezska oblast                          DISK         
           Vébr Tomáš                      31.35 (11)               
           Mielec Radomír                   DISK                    
           Jelínek Jan                     58.05 (13)               

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 27.05.2013 13:03
25.05.2013 S-Český pohár štafet, Česká liga klubů SOBOTA 25.5
H135      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. KON 1  KOB Konice                                    115.03         
           Huňka Karel                     37.15 ( 3)               
           Grepl Ladislav                  37.09 ( 1)     74.24 ( 1)
           Navrátil Václav                 40.39 ( 4)    115.03 ( 1)

 2. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           117.29   + 2.26
           Janků Marek                     37.02 ( 2)               
           Neumann Jaroslav                44.03 ( 4)     81.05 ( 3)
           Hepnar Luboš                    36.24 ( 1)    117.29 ( 2)

 3. BBM 1  BETA URSUS Orienteering                       118.40   + 3.37
           Fiala Jan                       35.36 ( 1)               
           Dalos Attila                    42.39 ( 3)     78.15 ( 2)
           Ptáček Pavel                    40.25 ( 3)    118.40 ( 3)

 4. ASU 1  Magnus Orienteering                           128.02   +12.59
           Aleš David                      42.30 ( 8)               
           Strachota Jaroslav              41.57 ( 2)     84.27 ( 4)
           Pavlík Radek                    43.35 ( 6)    128.02 ( 4)

 5. OOL 2  SK Haná orienteering                          131.44   +16.41
           Zdráhal Tomáš                   44.37 ( 9)               
           Višňa Milan                     48.29 ( 7)     93.06 ( 8)
           Zdráhal Robert                  38.38 ( 2)    131.44 ( 5)

 6. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      138.53   +23.50
           Šuráň René                      39.16 ( 6)               
           Slezák Libor                    48.02 ( 6)     87.18 ( 5)
           Plášek Martin                   51.35 ( 8)    138.53 ( 6)

 7. AOP 1  Přátelé orientačního běhu Opava               141.11   +26.08
           Jelínek Jan                     39.15 ( 5)               
           Peřinka Jan                     49.54 ( 8)     89.09 ( 6)
           Kostková Jana                   52.02 ( 9)    141.11 ( 7)

 8. SJI 1  OK Jihlava                                    144.16   +29.13
           Zrník Tomáš                     38.00 ( 4)               
           Vacek Milan                     59.23 (11)     97.23 (10)
           Petráček Aleš                   46.53 ( 7)    144.16 ( 8)

 9. SBR 2  SKOB Bruntál                                  145.02   +29.59
           Řeháček Petr                    47.29 (10)               
           Vojtášek Jan                    55.21 (10)    102.50 (11)
           Kolář Rudolf                    42.12 ( 5)    145.02 ( 9)

10. ZPV 1  KOB ZPV Prostějov                             147.27   +32.24
           Holinka Martin                  42.19 ( 7)               
           Jirka Jiří                      50.50 ( 9)     93.09 ( 9)
           Karásek Martin                  54.18 (10)    147.27 (10)

11. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            152.03   +37.00
           Janů Zdeněk                     48.28 (12)               
           Kroul Josef                     44.23 ( 5)     92.51 ( 7)
           Smrček Petr                     59.12 (11)    152.03 (11)

12. STE 2  SK SKI-OB Šternberk                           238.29  +123.26
           Skyvová Kristýna                48.21 (11)               
           Sklenář Antonín                 67.57 (13)    116.18 (12)
           Silnoušek Jiří                 122.11 (12)    238.29 (12)

    OOL 1  SK Haná orienteering                            DISK         
           Albert František                93.39 (13)               
           Konecnz                         67.04 (12)    160.43 (13)
           Zdrahal                          DISK                    

MS  SBR 1  SKOB Bruntál                                    DISK         
           Soldán Vladimír                 45.37                    
           Sklenář Josef                   46.49          92.26     
           Vlach Timik                      DISK                    

MS  SSU 1  SK Severka Šumperk                              DISK         
           Valenta Jiří                     DISK                    
           Kašpar Jaroslav                 42.08                    
           Sita Vratislav                  54.44                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 27.05.2013 13:03
25.05.2013 S-Český pohár štafet, Česká liga klubů SOBOTA 25.5
H14      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. SCO 1  Stredoceska oblast                             75.44         
           Lejbl Ladislav                  25.47 ( 3)               
           Buk Petr                        26.50 ( 3)     52.37 ( 1)
           Škvor Ota                       23.07 ( 3)     75.44 ( 1)

 2. HAN 2  Hanacka oblast                                 76.11   + 0.27
           Dostál Pavel                    26.13 ( 4)               
           Bořánek Michal                  26.45 ( 2)     52.58 ( 2)
           Jirka Mikuláš                   23.13 ( 4)     76.11 ( 2)

 3. HAN 1  Hanacka oblast                                 76.18   + 0.34
           Kašpar Petr                     27.07 ( 6)               
           Kroul Josef                     26.51 ( 4)     53.58 ( 5)
           Horčička Vít                    22.20 ( 2)     76.18 ( 3)

 4. TZL 1  SKOB Zlín                                      77.31   + 1.47
           Panovec Kryštof                 27.19 ( 8)               
           Plášek Pavel                    25.54 ( 1)     53.13 ( 4)
           Kadleček Jan                    24.18 ( 5)     77.31 ( 4)

 5. MSK 1  Moravskoslezska oblast                         82.09   + 6.25
           Valík Tomáš                     29.27 (11)               
           Tesař Vojtěch                   31.00 (10)     60.27 ( 9)
           Filipek Sebastian               21.42 ( 1)     82.09 ( 5)

 6. JMO 1  Jihomoravska oblast                            82.45   + 7.01
           Hlaváč Ondřej                   24.39 ( 1)               
           Říčný Vojta                     28.21 ( 7)     53.00 ( 3)
           Komenda Jan                     29.45 (10)     82.45 ( 6)

 7. VYS 1  Kraj Vysocina                                  82.48   + 7.04
           Kafka Matěj                     25.38 ( 2)               
           Veselý Vojtěch                  32.04 (11)     57.42 ( 6)
           Švec Martin                     25.06 ( 7)     82.48 ( 7)

 8. HAN 3  Hanacka oblast                                 86.43   +10.59
           Jílek Ondřej                    26.28 ( 5)               
           Matoušek Matěj                  35.45 (14)     62.13 (12)
           Šrámek Ondřej                   24.30 ( 6)     86.43 ( 8)

 9. TZL 2  SKOB Zlín                                      88.10   +12.26
           Zentrich Dušan                  28.02 ( 9)               
           Podmolík Jonáš                  33.21 (12)     61.23 (11)
           Láznička Václav                 26.47 ( 9)     88.10 ( 9)

10. SCO 2  Stredoceska oblast                             90.31   +14.47
           Šantrůček Vít                   29.09 (10)               
           Postolka Jáchym                 29.47 ( 8)     58.56 ( 8)
           Chaloupka Dominik               31.35 (11)     90.31 (10)

11. POB 1  Prazska oblast                                 91.07   +15.23
           Šebek Petr                      27.15 ( 7)               
           Gregor Tomáš                    30.49 ( 9)     58.04 ( 7)
           Jiroušek Matyáš                 33.03 (12)     91.07 (11)

12. HAN 4  Hanacka oblast                                 96.15   +20.31
           Janečka Viktor                  36.39 (13)               
           Karásek Adam                    34.14 (13)     70.53 (14)
           Müller Jonáš                    25.22 ( 8)     96.15 (12)

13. VYS 2  Kraj Vysocina                                  96.19   +20.35
           Čech Petr                       33.04 (12)               
           Šenkýř Matěj                    27.28 ( 5)     60.32 (10)
           Švec Petr                       35.47 (14)     96.19 (13)

14. MSK 2  Moravskoslezska oblast                        101.21   +25.37
           Holesz Sebastian                38.06 (14)               
           Procházka Zdeněk                27.41 ( 6)     65.47 (13)
           Kubíček David                   35.34 (13)    101.21 (14)

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 27.05.2013 13:03
25.05.2013 S-Český pohár štafet, Česká liga klubů SOBOTA 25.5
H18      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      115.17         
           Hubáček Jonáš                   39.53 ( 7)               
           Slíva Jan                       38.01 ( 1)     77.54 ( 1)
           Sýkora Vojtěch                  37.23 ( 4)    115.17 ( 1)

 2. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 115.48   + 0.31
           Wolf Filip                      40.07 ( 9)               
           Pavlovec Jan                    41.44 ( 6)     81.51 ( 4)
           Horák Patrik                    33.57 ( 1)    115.48 ( 2)

 3. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          116.02   + 0.45
           Vandas Daniel                   38.25 ( 1)               
           Horáček Petr                    40.25 ( 3)     78.50 ( 2)
           Mašata Matěj                    37.12 ( 3)    116.02 ( 3)

 4. KAM 1  SK Kamenice                                   121.56   + 6.39
           Hausenblas Šimon                39.17 ( 2)               
           Jíra Tomáš                      45.46 (10)     85.03 ( 6)
           Kettner Vojtěch                 36.53 ( 2)    121.56 ( 4)

 5. SJI 1  OK Jihlava                                    127.01   +11.44
           Bořil Jan                       46.08 (16)               
           Vacek Vojtěch                   43.12 ( 8)     89.20 ( 9)
           Čech Jan                        37.41 ( 5)    127.01 ( 5)

 6. BBM 1  BETA URSUS Orienteering                       127.38   +12.21
           Ptáček Pavel                    42.47 (12)               
           Záděra Pavel                    40.51 ( 4)     83.38 ( 5)
           Dalos Maté                      44.00 (12)    127.38 ( 6)

 7. AOV 1  OOB TJ Baník Ostrava                          129.39   +14.22
           Glonek Jakub                    39.48 ( 5)               
           Matuš Vojtěch                   41.13 ( 5)     81.01 ( 3)
           Mielec Jaromír                  48.38 (17)    129.39 ( 7)

 8. LLI 1  TJ Loko Liberec                               131.19   +16.02
           Melichar Vojtěch                46.09 (17)               
           Picek Štěpán                    42.56 ( 7)     89.05 ( 8)
           Fürst Matouš                    42.14 ( 9)    131.19 ( 8)

 9. PGP 1  SK Praga                                      133.07   +17.50
           Landovský Jakub                 45.43 (15)               
           Aster Tomáš                     48.21 (12)     94.04 (14)
           Veselý Jakub                    39.03 ( 6)    133.07 ( 9)

10. SHK 1  TJ Slavia Hradec Králové                      133.41   +18.24
           Gebrt Jan                       48.39 (20)               
           Hájek Jakub                     45.04 ( 9)     93.43 (13)
           Netuka Vojtěch                  39.58 ( 7)    133.41 (10)

11. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 134.33   +19.16
           Křivda Martin                   39.58 ( 8)               
           Janeba Vladimír                 51.23 (14)     91.21 (11)
           Semrád Ladislav                 43.12 (10)    134.33 (11)

12. SJI 2  OK Jihlava                                    135.20   +20.03
           Frýba Dominik                   39.49 ( 6)               
           Málek Jan                       46.31 (11)     86.20 ( 7)
           Zacha Jiří                      49.00 (18)    135.20 (12)

13. JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                         135.55   +20.38
           Kočí Josef                      52.43 (24)               
           Hirš Otakar                     39.42 ( 2)     92.25 (12)
           Vystavěl Ondřej                 43.30 (11)    135.55 (13)

14. ASU 1  Magnus Orienteering                           137.36   +22.19
           Šmelík Martin                   39.46 ( 4)               
           Burkart David                   50.02 (13)     89.48 (10)
           Chmelař Martin                  47.48 (16)    137.36 (14)

15. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             138.55   +23.38
           Illner Vojtěch                  41.57 (11)               
           Najman Matouš                   55.29 (18)     97.26 (17)
           Semerád Antonín                 41.29 ( 8)    138.55 (15)

16. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       142.52   +27.35
           Kamenický Jeroným               41.14 (10)               
           Deml Tomáš                      55.40 (20)     96.54 (16)
           Kanta Martin                    45.58 (15)    142.52 (16)

17. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      145.52   +30.35
           Mudrák Štěpán                   44.23 (13)               
           Vopařil Jan                     52.21 (15)     96.44 (15)
           Černocký Libor                  49.08 (19)    145.52 (17)

18. TZL 1  SKOB Zlín                                     149.51   +34.34
           Šiška Petr                      49.08 (23)               
           Chovancová Zuzana               56.19 (21)    105.27 (20)
           Podmolík Josef                  44.24 (13)    149.51 (18)

19. JPV 2  Oddíl OS SK Prostějov                         152.27   +37.10
           Sedláček Ondřej                 48.38 (19)               
           Otruba Vojtěch                  58.53 (24)    107.31 (22)
           Fajkus Radim                    44.56 (14)    152.27 (19)

20. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  152.31   +37.14
           Walach Ondřej                   49.01 (21)               
           Madzia Martin                   52.48 (16)    101.49 (19)
           Cienciala Jan                   50.42 (21)    152.31 (20)

21. TZL 2  SKOB Zlín                                     157.43   +42.26
           Sadílek Jan                     49.05 (22)               
           Mikel David                     58.00 (23)    107.05 (21)
           Svačina Jan                     50.38 (20)    157.43 (21)

22. SJC 1  Sportcentrum Jičín                            160.16   +44.59
           Zikmund Zdeněk                  46.20 (18)               
           Zlámal David                    54.16 (17)    100.36 (18)
           Doležal Vít                     59.40 (23)    160.16 (22)

23. PGP 2  SK Praga                                      175.14   +59.57
           Navrátil Šimon                  45.28 (14)               
           Hasal Martin                    68.16 (25)    113.44 (23)
           Werner Michal                   61.30 (25)    175.14 (23)

24. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            177.52   +62.35
           Hruška Jakub                    39.34 ( 3)               
           Kelbl Vladimír                  78.45 (26)    118.19 (25)
           Jordanov Alexandr               59.33 (22)    177.52 (24)

25. SKM 1  KOB Směr Kroměříž                             195.31   +80.14
           Dvorský Petr                    59.32 (25)               
           Krajcar Ivo                     55.38 (19)    115.10 (24)
           Zvoníček Jan                    80.21 (27)    195.31 (25)

26. UOL 1  SK UP Olomouc                                 241.16  +125.59
           Chvátal Štěpán                  70.14 (26)               
           Mazanec Jakub                  110.04 (27)    180.18 (26)
           Mikula Jan                      60.58 (24)    241.16 (26)

    PGP 3  SK Praga                                        DISK         
           Hudec Antonín                  105.56 (27)               
           Hasal Martin                     DISK                    
           Hudec Antonín                    DISK                    

    BBM 2  BETA URSUS Orienteering                         DISK         
           Ptáček Patrik                    DISK                    
           Peřinka Šimon                   56.40 (22)               
           Drozd Michal                    66.36 (26)               

MS  VRL 1  OOS TJ Spartak Vrchlabí                       134.07   +18.50
           Waněk Adam                      40.48                    
           Bendák Jan                      53.02          93.50     
           Argaláš Michal                  40.17         134.07     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 27.05.2013 13:03
25.05.2013 S-Český pohár štafet, Česká liga klubů SOBOTA 25.5
H21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. SJC 1  Sportcentrum Jičín                            119.55         
           Henych Martin                   42.04 ( 7)               
           Mrázek Jan                      41.34 ( 3)     83.38 ( 2)
           Kodeda Štěpán                   36.17 ( 2)    119.55 ( 1)

 2. ZBM 4  SK Žabovřesky Brno                            120.13   + 0.18
           Chloupek Adam                   39.10 ( 2)               
           Bravený Vít                     44.53 (14)     84.03 ( 6)
           Nykodým Miloš                   36.10 ( 1)    120.13 ( 2)

 3. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      122.07   + 2.12
           Horyna Roman                    43.56 (13)               
           Vavrys Johan                    39.42 ( 1)     83.38 ( 2)
           Hubáček Michal                  38.29 ( 4)    122.07 ( 3)

 4. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 122.27   + 2.32
           Baier Martin                    41.05 ( 6)               
           Fodor Petr                      40.49 ( 2)     81.54 ( 1)
           Wolf Daniel                     40.33 ( 6)    122.27 ( 4)

 5. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       126.22   + 6.27
           Nožka Radek                     42.43 (10)               
           Udržal Tomáš                    42.38 ( 5)     85.21 ( 7)
           Procházka David                 41.01 ( 7)    126.22 ( 5)

 6. SSU 1  SK Severka Šumperk                            128.00   + 8.05
           Král Vojtěch                    38.17 ( 1)               
           Matoušek Jiří                   48.23 (30)     86.40 ( 8)
           Král Václav                     41.20 ( 8)    128.00 ( 6)

 7. ASU 1  Magnus Orienteering                           129.06   + 9.11
           Minář Marek                     39.13 ( 3)               
           Franko David                    47.47 (25)     87.00 (10)
           Zbranek Roman                   42.06 (10)    129.06 ( 7)

 8. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          129.17   + 9.22
           Panchártek Jan                  45.00 (18)               
           Kamenický Jakub                 41.47 ( 4)     86.47 ( 9)
           Petržela Jan                    42.30 (12)    129.17 ( 8)

 9. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       130.45   +10.50
           Kamenický Matěj                 40.41 ( 4)               
           Zvěřina Petr                    42.59 ( 7)     83.40 ( 4)
           Kubelka Tomáš                   47.05 (26)    130.45 ( 9)

10. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      131.06   +11.11
           Perůtka Jan                     40.59 ( 5)               
           Valenta Jiří                    42.56 ( 6)     83.55 ( 5)
           Slezák Zdeněk                   47.11 (27)    131.06 (10)

11. PGP 1  SK Praga                                      132.48   +12.53
           Procházka Jan                   46.06 (23)               
           Janovský Tomáš                  44.42 (12)     90.48 (16)
           Sysel Ctibor                    42.00 ( 9)    132.48 (11)

12. VBM 1  VSK Mendelu Brno                              134.01   +14.06
           Fučík Karel                     42.53 (11)               
           Henek Vladan                    46.35 (20)     89.28 (11)
           Bravený Adam                    44.33 (15)    134.01 (12)

13. PHK 3  OK 99 Hradec Králové                          134.53   +14.58
           Müller Martin                   48.56 (32)               
           Kadeřávek Petr                  47.57 (27)     96.53 (29)
           Losman Petr                     38.00 ( 3)    134.53 (13)

14. LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                       135.07   +15.12
           Záveský Filip                   44.15 (15)               
           Grundmann Jan                   46.31 (19)     90.46 (15)
           Klapal Jan                      44.21 (14)    135.07 (14)

15. SHK 1  TJ Slavia Hradec Králové                      135.26   +15.31
           Jirásek Michal                  48.32 (30)               
           Šabatka Zdeněk                  48.08 (29)     96.40 (26)
           Šmehlík Eduard                  38.46 ( 5)    135.26 (15)

16. ASU 2  Magnus Orienteering                           136.23   +16.28
           Hrobař Štěpán                   42.15 ( 8)               
           Horvát Petr                     48.05 (28)     90.20 (14)
           Mušínský Tomáš                  46.03 (20)    136.23 (16)

17. CHT 1  OOB SK Chrast                                 139.18   +19.23
           Drahokoupil Aleš                42.16 ( 9)               
           Kopáček Jan                     47.51 (26)     90.07 (12)
           Matras Tomáš                    49.11 (33)    139.18 (17)

18. SHK 2  TJ Slavia Hradec Králové                      139.27   +19.32
           Hepner David                    45.13 (19)               
           Weiner Jakub                    49.17 (33)     94.30 (21)
           Komanec Václav                  44.57 (18)    139.27 (18)

19. KAM 1  SK Kamenice                                   139.56   +20.01
           Semík Ondřej                    44.13 (14)               
           Kettner Lukáš                   50.49 (38)     95.02 (23)
           Kozák Petr                      44.54 (17)    139.56 (19)

20. SJC 2  Sportcentrum Jičín                            140.06   +20.11
           Drobník Michal                  46.35 (25)               
           Žaloudek Petr                   46.40 (21)     93.15 (19)
           Holas Štěpán                    46.51 (24)    140.06 (20)

21. PGP 2  SK Praga                                      140.16   +20.21
           Landovský Tomáš                 45.32 (20)               
           Pokorný Ondřej                  51.22 (40)     96.54 (30)
           Procházka Pavel                 43.22 (13)    140.16 (21)

22. KRN 1  KOS TJ Lokomotiva Krnov                       140.53   +20.58
           Rychlý Pavel                    46.36 (26)               
           Kopec Tomáš                     43.36 (10)     90.12 (13)
           Peths Jan                       50.41 (35)    140.53 (22)

23. DOB 1  KOB Dobruška                                  141.47   +21.52
           Khýn Vítězslav                  46.29 (24)               
           Janda Martin                    44.27 (11)     90.56 (17)
           Hošek Radim                     50.51 (37)    141.47 (23)

24. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            142.09   +22.14
           Kazda Adam                      49.19 (34)               
           Brlica Pavel                    43.26 ( 9)     92.45 (18)
           Zháňal Jan                      49.24 (34)    142.09 (24)

25. PHK 4  OK 99 Hradec Králové                          143.01   +23.06
           Zelenka Tomáš                   52.16 (45)               
           Justa Pavel                     46.06 (18)     98.22 (37)
           Kubát Pavel                     44.39 (16)    143.01 (25)

26. AOP 2  Přátelé orientačního běhu Opava               143.23   +23.28
           Košárek Pavel                   44.23 (16)               
           Nycz Petr                       49.53 (37)     94.16 (20)
           Rossmanith Vojta                49.07 (32)    143.23 (26)

27. PGP 3  SK Praga                                      144.03   +24.08
           Matějů Luboš                    47.49 (28)               
           Sysel Ondřej                    54.00 (45)    101.49 (42)
           Flašar Jan                      42.14 (11)    144.03 (27)

28. TUR 2  OOB TJ Turnov                                 144.05   +24.10
           Zakouřil Vít                    52.27 (46)               
           Oma Jakub                       45.31 (16)     97.58 (34)
           Váňa Martin                     46.07 (21)    144.05 (28)

29. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            145.19   +25.24
           Švirák Ondřej                   49.03 (33)               
           Zimmermann Štěpán               49.15 (32)     98.18 (36)
           Zřídkaveselý Libor              47.01 (25)    145.19 (29)

30. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          145.49   +25.54
           Černý Michal                    50.45 (40)               
           Kamenický Ondřej                49.30 (35)    100.15 (39)
           Balcar Aleš                     45.34 (19)    145.49 (30)

31. ABM 2  KOB Moira Brno                                147.21   +27.26
           Mokrý Stanislav                 43.22 (12)               
           Obrátil Štěpán                  56.39 (48)    100.01 (38)
           Novotný Ondřej                  47.20 (28)    147.21 (31)

32. ABM 1  KOB Moira Brno                                147.44   +27.49
           Palát Petr                      45.44 (21)               
           Mokrý Ondřej                    49.07 (31)     94.51 (22)
           Přikryl Petr                    52.53 (44)    147.44 (32)

33. LPU 4  OK Lokomotiva Pardubice                       148.47   +28.52
           Čermák Jan                      51.00 (41)               
           Lenner Miroslav                 45.16 (15)     96.16 (25)
           Procházka Tomáš                 52.31 (42)    148.47 (33)

34. LPU 5  OK Lokomotiva Pardubice                       149.18   +29.23
           Fiala Petr                      51.46 (44)               
           Štěrba Zbyněk                   45.44 (17)     97.30 (31)
           Kafka Miloš                     51.48 (39)    149.18 (34)

35. AOP 3  Přátelé orientačního běhu Opava               149.26   +29.31
           Holas Tomáš                     49.32 (35)               
           Barcík Peter                    47.18 (22)     96.50 (27)
           Hadač Miroslav                  52.36 (43)    149.26 (35)

36. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            149.50   +29.55
           Halama Jakub                    47.23 (27)               
           Šrámek Jaromír                  49.28 (34)     96.51 (28)
           Janů Zdeněk                     52.59 (45)    149.50 (36)

37. LPM 1  OK Lokomotiva Plzeň                           150.43   +30.48
           Kolovský František              46.02 (22)               
           Suchý Petr                      51.28 (41)     97.30 (31)
           Šilhavý Jakub                   53.13 (47)    150.43 (37)

38. ZBM 5  SK Žabovřesky Brno                            150.59   +31.04
           Arthur Yarnie                   53.10 (47)               
           Bořil Tomáš                     44.47 (13)     97.57 (33)
           Stehlík Martin                  53.02 (46)    150.59 (38)

39. TUR 3  OOB TJ Turnov                                 151.20   +31.25
           Gomzyk Andriy                   48.21 (29)               
           Rychlý Michal                   54.17 (46)    102.38 (44)
           Hyka Jan                        48.42 (29)    151.20 (39)

40. SHK 3  TJ Slavia Hradec Králové                      151.31   +31.36
           Svoboda Lukáš                   50.30 (38)               
           Svoboda Ondřej                  47.30 (24)     98.00 (35)
           Slovák Miroslav                 53.31 (48)    151.31 (40)

41. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           152.28   +32.33
           Doležel Ondřej                  48.50 (31)               
           Tomanek Daniel                  47.22 (23)     96.12 (24)
           Skoupý Jan                      56.16 (50)    152.28 (41)

42. STE 2  SK SKI-OB Šternberk                           152.39   +32.44
           Skyva Petr                      49.48 (36)               
           Václavek Tomáš                  50.53 (39)    100.41 (41)
           Petřivalský Marek               51.58 (40)    152.39 (42)

43. LCE 3  OOB TJ Slovan Luhačovice                      153.24   +33.29
           Vlažný Jan                      53.35 (49)               
           Škoda František                 53.17 (43)    106.52 (45)
           Hanslian David                  46.32 (23)    153.24 (43)

44. ASU 3  Magnus Orienteering                           155.30   +35.35
           Ożhava Rastislav                50.31 (39)               
           Dvořáček Radek                  49.46 (36)    100.17 (40)
           Navrátil Tomáš                  55.13 (49)    155.30 (44)

45. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 156.38   +36.43
           Pešek Ondřej                    51.23 (42)               
           Pátek Michal                    56.13 (47)    107.36 (46)
           Grundman Vojtěch                49.02 (31)    156.38 (45)

46. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              158.20   +38.25
           Handl Jindřich                  55.54 (51)               
           Krmaš Václav                    53.29 (44)    109.23 (47)
           Pátek Lukáš                     48.57 (30)    158.20 (46)

47. ASU 4  Magnus Orienteering                           161.21   +41.26
           Hraboš Matěj                    50.20 (37)               
           Šincl Jiří                      51.40 (42)    102.00 (43)
           Ostřanský Filip                 59.21 (52)    161.21 (47)

48. LCE 4  OOB TJ Slovan Luhačovice                      164.38   +44.43
           Kunčar Vít                      53.18 (48)               
           Macka Radek                     58.53 (53)    112.11 (49)
           Cahel Marek                     52.27 (41)    164.38 (48)

49. PTI 1  Sportovní klub Ptení                          165.27   +45.32
           Klváček Aleš                    51.31 (43)               
           Novotný Tomáš                   63.11 (55)    114.42 (50)
           Jirka Michal                    50.45 (36)    165.27 (49)

50. PGP 4  SK Praga                                      167.10   +47.15
           Voráček Michal                  57.14 (53)               
           Kondrát Martin                  58.39 (52)    115.53 (51)
           Skyva Jan                       51.17 (38)    167.10 (50)

51. STE 3  SK SKI-OB Šternberk                           170.34   +50.39
           Pudel Jarda                     53.52 (50)               
           Mlejnek Pavel                   58.17 (50)    112.09 (48)
           Fendrych Michal                 58.25 (51)    170.34 (51)

52. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             179.19   +59.24
           Jána Michal                     55.57 (52)               
           Pospíšil Ondřej                 60.58 (54)    116.55 (52)
           Wagner Libor                    62.24 (53)    179.19 (52)

53. AOV 1  OOB TJ Baník Ostrava                          193.23   +73.28
           Rohel Marek                     70.52 (55)               
           Vlach Jiří                      56.47 (49)    127.39 (54)
           Mielec Jaromír                  65.44 (54)    193.23 (53)

    TTR 1  OOB Třebíč                                      DISK         
                                            DISK                    
                                            DISK                    
                                            DISK                    

    TZL 1  SKOB Zlín                                       DISK         
           Dlabaja Štěpán                  44.55 (17)               
           Podmolík Tomáš                   DISK                    
           Kašpar Michal                    DISK                    

    VBM 2  VSK Mendelu Brno                                DISK         
           Kočí Martin                     62.10 (54)               
           Mazal Zdeněk                    58.21 (51)    120.31 (53)
                                            DISK                    

    AOP 1  Přátelé orientačního běhu Opava                 DISK         
           Schuster Marek                   DISK                    
           Hadač Filip                     43.02 ( 8)               
           Navrátil Boris                  46.11 (22)               

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 27.05.2013 13:03
25.05.2013 S-Český pohár štafet, Česká liga klubů SOBOTA 25.5
MIX      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. KAM 1  SK Kamenice                                   143.38         
           Zámečník David                  43.39 ( 1)               
           Mrázová Pavla                   55.48 ( 3)     99.27 ( 2)
           Valášek Petr                    44.11 ( 3)    143.38 ( 1)

 2. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         150.05   + 6.27
           Beneš Jan                       47.35 ( 6)               
           Kubičko Petr                    56.22 ( 5)    103.57 ( 4)
           Sháněl Jan                      46.08 ( 5)    150.05 ( 2)

 3. TZL 1  SKOB Zlín                                     152.16   + 8.38
           Schäfer Jan                     44.15 ( 3)               
           Jelínek Petr                    56.16 ( 4)    100.31 ( 3)
           Macková Petra                   51.45 ( 7)    152.16 ( 3)

 4. UOL 1  SK UP Olomouc                                 164.00   +20.22
           Horký Jan                       58.05 (11)               
           Horky Jan                       69.26 ( 6)    127.31 ( 8)
           Horký Jan                       36.29 ( 1)    164.00 ( 4)

 5. ASU 1  Magnus Orienteering                           192.41   +49.03
           Kašpar Jakub                    46.51 ( 5)               
           Rešová Kateřina                 99.36 ( 9)    146.27 ( 9)
           Panovec Jan                     46.14 ( 6)    192.41 ( 5)

 6. ROB 1  Radiovy orientacni beh                        197.11   +53.33
           Matulová Lucie                  49.52 ( 8)               
           Hruby Vaclav                    70.59 ( 8)    120.51 ( 7)
           Sommer Tadeas                   76.20 ( 8)    197.11 ( 6)

 7. SSU 1  SK Severka Šumperk                            199.46   +56.08
           Králová Zdenka                  52.51 ( 9)               
           Ostřanská Iveta                 52.39 ( 2)    105.30 ( 5)
           Vosáhlo Jan                     94.16 ( 9)    199.46 ( 7)

 8. HAV 1  SKOB Baník Havířov                            217.03   +73.25
           Lužný Ladislav                  45.28 ( 4)               
           Vébrová Šárka                  126.48 (10)    172.16 (10)
           Vébr Radek                      44.47 ( 4)    217.03 ( 8)

    RBK 1  SK Radioklub Blansko                            DISK         
           Šesták Jakub                    44.00 ( 2)               
           Henek Michal                    42.29 ( 1)     86.29 ( 1)
                                            DISK                    

    DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                               DISK         
           Kalousek Jiří                   57.53 (10)               
           Lustigová Lenka                  DISK                    
           Šístek Daniel                   37.26 ( 2)               

    PGP 1  SK Praga                                        DISK         
           Kožina Petr                     49.14 ( 7)               
           Šrůtová Marcela                 70.21 ( 7)    119.35 ( 6)
           Hasalová Jana                    DISK                    

-------------------------------------------------------------------------------