Kategorie D12C
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 1.70 km, převýšení 25 m, 14 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2017683 Kroniková Štěpánka VCO 0155 C 1 = 16:01:00 neregistro
7200326 Sanna Karin POB 0250 C 2 = 16:02:00 neregistro
2056270 Vejražková Róza VCO 0156 C 3 = 16:03:00 neregistro
? Hankovcová Helena SCO 0350 C 4 = 16:04:00 neregistro
? Smolková Sabina HAN 0250 C 5 = 16:05:00 neregistro
49322 Ciencialová Daniela MSK 0253 C 6 = 16:06:00 neregistro
332970 Mulickova Zuzana JMO 0157 C 7 = 16:07:00 neregistro
51321 Hájková Lucie MSK 0350 C 8 = 16:08:00 neregistro
2020709 Štreglová Zuzana VCO 0158 C 9 = 16:09:00 neregistro
49365 Mrozek Teresa MSK 0251 C 10 = 16:10:00 neregistro
9048 Chrástová Tereza VCO 0154 C 11 = 16:11:00 neregistro
49470 Svobodová Barbora MSK 0152 C 12 = 16:12:00 neregistro
425600 Šklíbová Veronika VCO 0157 C 13 = 16:13:00 neregistro
232876 Radova Katerina JMO 0198 C 14 = 16:14:00 neregistro
2056310 Plášková Anna LCE 0152 B 15 = 16:15:00
......................... VAK C 16 = 16:16:00
? Škáchová Magdalena SCO 0151 C 17 = 16:17:00 neregistro
2019236 Vyhnálková Marie POB 0152 C 18 = 16:18:00 neregistro
? Chaloupková Hana SCO 0252 C 19 = 16:19:00 neregistro
53247 Hlavacova Anezka JMO 0199 C 20 = 16:20:00 neregistro
443091 Kalousková Marie POB 0150 C 21 = 16:21:00 neregistro
? Zatloukalová Hana HAN 0158 C 22 = 16:22:00 neregistro
52300 Čermáková Kateřina SCO 0152 C 23 = 16:23:00 neregistro
425583 Poláková Lenka MSK 0151 C 24 = 16:24:00 neregistro
? Rusá Vendula SCO 0150 C 25 = 16:25:00 neregistro
51125 Vandasová Adéla VCO 0153 C 26 = 16:26:00 neregistro
51894 Chalupová Aneta SCO 0250 C 27 = 16:27:00 neregistro
......................... VAK C 28 = 16:28:00
9471 Kosová Tezeza VCO 0152 C 29 = 16:29:00 neregistro
......................... VAK C 30 = 16:30:00
2056290 Kuchařová Rozálie VCO 0159 C 31 = 16:31:00 neregistro
897356 Najmanová Agáta POB 0151 C 32 = 16:32:00 neregistro
? Holubová Pavlína SBR 0350 C 33 = 16:33:00
? Marková Ema HAN 0252 C 34 = 16:34:00 neregistro
4285 Kochová Anna VCO 0151 C 35 = 16:35:00 neregistro
......................... VAK C 36 = 16:36:00
49319 Bilková Kateřina MSK 0252 C 37 = 16:37:00 neregistro
410117 Krčková Helena AOP 0251 C 38 = 16:38:00
8670 Kantorová Anna MSK 0351 C 39 = 16:39:00 neregistro
Kategorie D14C
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 1.90 km, převýšení 30 m, 18 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9026 Kopecká Anna VCO 0052 C 42 = 16:42:00 neregistro
? Čiháková Barbora SCO 9952 C 43 = 16:43:00 neregistro
442882 Hojná Eliška VYS 0052 C 44 = 16:44:00 neregistro
? Sedláčková Linda SCO 0052 C 45 = 16:45:00 neregistro
? Křečková Jana HAN 9999 C 46 = 16:46:00 neregistro
2017667 Šlechtová Tereza KRL 0152 B 47 = 16:47:00
8583 Paterová Klára TZL 0093 C 48 = 16:48:00
9196 Větříčková Andrea VCO 0060 C 49 = 16:49:00 neregistro
52695 Ressová Tereza LCE 0052 B 50 = 16:50:00
331514 Novotná Tereza ZLH 0051 B 51 = 16:51:00
52687 Špendlíková Kamila LCE 0051 B 52 = 16:52:00
8581 Macíková Barbora TZL 0053 C 53 = 16:53:00
? Aschermannová Karolína SCO 0051 C 54 = 16:54:00 neregistro
7863 Bruková Magda MSK 0051 C 55 = 16:55:00 neregistro
897364 Peterová Jana VCO 0056 C 56 = 16:56:00 neregistro
232960 Biersaková Dagmar KRL 0051 A 57 = 16:57:00
2045206 Čechová Klára MSK 9953 C 58 = 16:58:00 neregistro
? Kolářová Johana SCO 9950 C 59 = 16:59:00 neregistro
......................... VAK C 60 = 17:00:00
425544 Semrádová Jana VCO 0057 C 61 = 17:01:00 neregistro
8664 Foltýnová Markéta MSK 0052 C 62 = 17:02:00 neregistro
416210 Zrníková Adéla VYS 0053 C 63 = 17:03:00 neregistro
? Hrabošová Magdaléna HAN 0099 C 64 = 17:04:00 neregistro
515149 Hájková Lenka MSK 0050 C 65 = 17:05:00 neregistro
? Zatloukalová Romana HAN 9951 C 66 = 17:06:00 neregistro
218974 Kundratová Lucie JZL 0051 B 67 = 17:07:00
232865 Grycova Katerina JMO 0058 C 68 = 17:08:00 neregistro
2032191 Thýnová Nikola VCO 0054 C 69 = 17:09:00 neregistro
2032153 Švidrnochová Lenka MSK 9952 C 70 = 17:10:00 neregistro
224878 Chaloupská Barbora VCO 0051 C 71 = 17:11:00 neregistro
......................... VAK C 72 = 17:12:00
253374 Kalenská Dominika VCO 0053 C 73 = 17:13:00 neregistro
52000 Nechanická Klára VYS 0051 C 74 = 17:14:00 neregistro
2025352 Rückerová Šárka VCO 0058 C 75 = 17:15:00 neregistro
232613 Hanáková Lenka KRL 9951 B 76 = 17:16:00
? Kováříková Marie SCO 0050 C 77 = 17:17:00 neregistro
2027245 Filipová Tereza VCO 0059 C 78 = 17:18:00 neregistro
? Janošíková Tereza HAN 9950 C 79 = 17:19:00 neregistro
49381 Foltýnová Klára MSK 0053 C 80 = 17:20:00 neregistro
? Dědková Teodora POB 0050 C 81 = 17:21:00 neregistro
......................... VAK C 82 = 17:22:00
2032127 Matoušová Kateřina VCO 0055 C 83 = 17:23:00 neregistro
? Voltrová Alena SCO 9951 C 84 = 17:24:00 neregistro
8584 Tichá Veronika TZL 9951 C 85 = 17:25:00
? Pukyšová Anežka HAN 9998 C 86 = 17:26:00 neregistro
8582 Nešporová Alžběta TZL 0051 B 87 = 17:27:00
? Auemullerova Anna JMO 0060 C 88 = 17:28:00 neregistro
428208 Poláková Tereza MSK 9951 C 89 = 17:29:00 neregistro
114 Kratochvilova Anezka JMO 9954 C 90 = 17:30:00 neregistro
......................... VAK C 91 = 17:31:00
Kategorie D16A
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 2.30 km, převýšení 40 m, 20 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
151 362939 Papugová Andrea LCE 9752 B 32 = 16:32:00
152 336785 Veljačiková Hana SCP 9750 C 33 = 16:33:00 0.07650
153 416127 Kaufmanová Ivana TRI 9761 B 34 = 16:34:00
154 433085 Zentrichová Daniela OTK 9751 B 35 = 16:35:00
155 53293 Liberdová Jana TRI 9852 B 36 = 16:36:00
156 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 B 37 = 16:37:00
157 331244 Parkanová Veronika SJH 9751 B 38 = 16:38:00
158 1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 A 39 = 16:39:00
159 331328 Hojná Dominika SJH 9852 A 40 = 16:40:00
160 1007533 Odehnalová Tereza ABM 9757 A 41 = 16:41:00 0.06310
161 889309 Vavrysová Barbara LCE 9751 A 42 = 16:42:00 0.12370
162 51537 Linková Alena TUR 9751 A 43 = 16:43:00 0.05630
163 9569 Chaloupková Veronika CHC 9852 A 44 = 16:44:00
164 981838 Janovská Kateřina PGP 9850 A 45 = 16:45:00 0.06950
165 229382 Grycová Veronika TBM 9859 A 46 = 16:46:00
166 2051536 Kameníková Andrea BOR 9751 A 47 = 16:47:00
167 420436 Červená Adéla SHK 9755 A 48 = 16:48:00
168 436962 Kovářová Lenka LTP 9750 A 49 = 16:49:00 0.60120
169 425531 Chovancová Zuzana TZL 9754 A 50 = 16:50:00 0.05930
170 2058511 Čechová Tereza SJI 9852 A 51 = 16:51:00
171 232620 Tesařová Jana TRI 9751 A 52 = 16:52:00
172 1398990 Novotná Klára PHK 9751 A 53 = 16:53:00
173 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 A 54 = 16:54:00
174 9648 Fenclová Tereza LPU 9752 A 55 = 16:55:00
175 232726 Hudská Ludmila TUR 9851 A 56 = 16:56:00 0.05340
176 980354 Horvátová Hana ASU 9797 A 57 = 16:57:00 0.03120
177 331783 Peňázová Veronika SJH 9752 A 58 = 16:58:00
178 1006616 Kůstková Daniela VIC 9898 A 59 = 16:59:00
179 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 A 60 = 17:00:00
180 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 A 61 = 17:01:00
181 2027242 Vývodová Jana MOV 9852 A 62 = 17:02:00
182 361939 Fukalová Hana AOV 9850 A 63 = 17:03:00
183 886271 Nováková Tereza DKP 9751 A 64 = 17:04:00 0.07020
184 2023812 Vyhnálková Barbora MFP 9850 A 65 = 17:05:00
185 2051475 Staňová Karolína BOR 9853 A 66 = 17:06:00
Kategorie D16C
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 2.00 km, převýšení 30 m, 17 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 115 = 17:55:00
52722 Vlachová Kateřina KON 9898 B 116 = 17:56:00
336765 Vacková Anna SJI 9854 B 117 = 17:57:00
49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 118 = 17:58:00
2031363 Hájková Eliška ZVO 9851 B 119 = 17:59:00
336763 Petráčková Kristýna SJI 9851 B 120 = 18:00:00
......................... VAK C 121 = 18:01:00
2051502 Nováková Lucie BOR 9854 B 122 = 18:02:00
331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 123 = 18:03:00
438639 Voltrová Hana ROZ 9752 B 124 = 18:04:00
......................... VAK C 125 = 18:05:00
Kategorie D18A
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 2.30 km, převýšení 45 m, 18 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
201 692344 Lamanecová Radka ASU 9697 C 95 = 17:35:00
202 981804 Vališová Martina OSN 9696 B 96 = 17:36:00 0.42690
203 331719 Kubičková Bára SJH 9551 B 97 = 17:37:00
204 416152 Fukalová Martina AOV 9550 B 98 = 17:38:00
205 232217 Papugová Martina LCE 9551 B 99 = 17:39:00
206 2058520 Kašparová Zuzana SSU 9661 B 100 = 17:40:00 0.06000
207 416078 Pěčková Veronika SKM 9651 B 101 = 17:41:00 0.05150
208 1398998 Hančová Petra VRL 9652 A 102 = 17:42:00 0.08030
209 1398981 Machačová Michaela PHK 9656 A 103 = 17:43:00
210 7200361 Štičková Anna LLI 9651 A 104 = 17:44:00 0.36490
211 53599 Bořánková Karolína KAM 9550 A 105 = 17:45:00 0.74970
212 416318 Hanáková Magda KRL 9651 A 106 = 17:46:00 0.05580
213 8653 Sabelová Markéta TRI 9656 A 107 = 17:47:00
214 7003009 Hlubučková Kristýna KAM 9551 A 108 = 17:48:00 0.33520
215 995893 Svobodová Lenka PHK 9551 A 109 = 17:49:00 0.07640
216 7003042 Kožinová Zuzana PGP 9650 A 110 = 17:50:00 0.70610
217 515071 Šňupárková Anna DKP 9652 A 111 = 17:51:00 0.06030
218 361920 Šiková Barbora LPM 9650 A 112 = 17:52:00 0.08340
219 232050 Hrabánková Klára PGP 9654 A 113 = 17:53:00 0.07120
220 7200367 Hiršová Gabriela VBM 9651 A 114 = 17:54:00 0.35310
221 361960 Šiková Karolína LPM 9651 A 115 = 17:55:00 0.09630
222 410734 Hoidekrová Lucie LLI 9552 A 116 = 17:56:00 0.22390
223 51968 Procházková Marie KAM 9554 A 117 = 17:57:00 0.18670
224 434574 Chládková Simona LPU 9658 A 118 = 17:58:00 0.23610
225 301640 Koderičová Tereza LTU 9651 A 119 = 17:59:00
226 405999 Petrasová Zuzana VAM 9653 A 120 = 18:00:00 0.19120
227 220400 Doleželová Kateřina LPU 9558 A 121 = 18:01:00 0.25990
228 2032188 Machusová Karolína SSU 9666 A 122 = 18:02:00
229 1398980 Šádková Martina PHK 9653 A 123 = 18:03:00
230 52013 Otrusinová Jana ABM 9560 A 124 = 18:04:00
Kategorie D18C
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 2.20 km, převýšení 35 m, 18 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 11 = 16:11:00
8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 12 = 16:12:00 0.01460
......................... VAK C 13 = 16:13:00
443106 Habigerová Radka KSU 9559 C 14 = 16:14:00
......................... VAK C 15 = 16:15:00
2011813 Švancárová Veronika KSU 9853 B 16 = 16:16:00
Kategorie D20A
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 2.40 km, převýšení 45 m, 20 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
251 331025 Chroustová Lenka ZBM 9457 B 130 = 18:10:00 0.05730
252 995795 Kolářová Renáta ASU 9351 A 131 = 18:11:00 0.37220
253 2051524 Myslivcová Pavla SHK 9352 R 132 = 18:12:00 0.65470
254 2011864 Knapová Lenka LPU 9351 R 133 = 18:13:00 0.80270
255 236994 Chvalová Věra LPM 9452 R 134 = 18:14:00 0.25140
256 1436949 Haltof Ewa VRB 9499 A 135 = 18:15:00 0.06470
257 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A 136 = 18:16:00 0.13890
258 7200338 Kožinová Anna PGP 9350 R 137 = 18:17:00 0.72480
259 515087 Kochová Nikola TUR 9358 R 138 = 18:18:00 0.75880
260 9832 Kamenická Kateřina PHK 9353 A 139 = 18:19:00 0.67580
261 428250 Kamererová Valerie KAM 9452 A 140 = 18:20:00 0.29050
262 218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 A 141 = 18:21:00
263 515074 Tesařová Marcela AOP 9450 A 142 = 18:22:00 0.07040
264 2020737 Tužilová Magdaléna RBK 9452 A 143 = 18:23:00 0.49770
265 7945000 Dlouhá Hana DKP 9450 R 144 = 18:24:00 0.70870
266 7200368 Svobodová Radka AOP 9452 A 145 = 18:25:00 0.30590
267 8939 Chromá Kateřina ZBM 9451 A 146 = 18:26:00 0.32820
268 553458 Šrámková Michaela SJH 9352 R 147 = 18:27:00 0.68000
269 505081 Szlendak Joanna LCE 9352 A 148 = 18:28:00 0.43890
270 920682 Benešová Jana SJH 9451 A 149 = 18:29:00 0.44950
271 940318 Procházková Klára LPU 9451 R 150 = 18:30:00 0.56870
272 219242 Tesařová Markéta ZBM 9456 R 151 = 18:31:00 0.34530
273 897363 Vozdová Aneta KSU 9394 R 152 = 18:32:00 0.67180
274 515413 Horčičková Vendula UOL 9353 E 153 = 18:33:00 0.82120
275 410728 Körberová Andrea TUR 9455 A 154 = 18:34:00
276 1668661 Hrušková Barbora ZBM 9354 R 155 = 18:35:00 0.76340
277 515447 Mrázová Pavla KAM 9350 A 156 = 18:36:00 0.48420
278 899159 Koporová Petra ZBM 9353 R 157 = 18:37:00 0.70610
Kategorie D21A
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 2.40 km, převýšení 45 m, 21 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232225 Papugová Katarína LCE 9255 R 105 = 17:45:00 0.39960
2042533 Matulová Lucie ADA 8880 C 106 = 17:46:00 0.18900
515189 Vozdová Klára ASU 8964 C 107 = 17:47:00 0.27740
52142 Voráčková Lenka OSN 8555 C 108 = 17:48:00 0.21540
9804 Říčařová Žaneta SRK 9152 C 109 = 17:49:00 0.39940
515039 Šámalová Ludmila PGP 9252 C 110 = 17:50:00 0.65670
682350 Horčičková Eva UOL 7051 C 111 = 17:51:00 0.76350
7202 Staňková Lucie DOB 8756 C 112 = 17:52:00 0.54840
981820 Azebová Nina PHK 8855 C 113 = 17:53:00 0.78750
1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 114 = 17:54:00 0.65190
52932 Kamererová Klára KAM 9154 C 115 = 17:55:00 0.46780
52533 Kopcová Michaela KRN 8456 C 116 = 17:56:00 0.68980
49844 Masopustová Elis PGP 8656 C 117 = 17:57:00 0.68050
52710 Hubáčková Pavla LCE 9052 C 118 = 17:58:00 0.76990
515151 Mezníková Lucie ZBM 9150 C 119 = 17:59:00 0.67250
2015806 Moučková Andrea RBK 9257 C 120 = 18:00:00 0.54690
49458 Petrová Tereza AOV 8750 C 121 = 18:01:00 0.51310
9415 Čepová Daniela PHK 8951 C 122 = 18:02:00 0.73530
301286 Pekárková Monika RBK 9252 C 123 = 18:03:00 0.54780
681856 Černíková Barbora DOB 7878 C 124 = 18:04:00 0.39880
51636 Janovská Petra PGP 7355 C 125 = 18:05:00 0.56610
232420 Panochová Anna KAM 9153 C 126 = 18:06:00 0.71920
232168 Jelínková Šárka PGP 9153 C 127 = 18:07:00 0.09190
8829 Boháčová Lucie PTI 8771 C 128 = 18:08:00 0.54550
52315 Kopáčková Iva CHT 8851 C 129 = 18:09:00 0.42200
9536 Peremská Dana SRK 9351 C 130 = 18:10:00 0.49780
2045231 Ondráčková Veronika EKP 7850 C 131 = 18:11:00 0.63840
8905 Tomečková Zuzana KON 8279 C 132 = 18:12:00
888623 Ulahelová Jana LTU 8451 C 133 = 18:13:00 0.67440
515153 Dittrichová Petra KON 8787 C 134 = 18:14:00 0.69400
52330 Palasová Petra ZBM 8658 C 135 = 18:15:00 0.68960
8843 Zavadilová Simona PTI 8485 C 136 = 18:16:00 0.20510
981839 Reslová Hana SRK 9352 B 137 = 18:17:00 0.43170
7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 138 = 18:18:00 0.66940
52039 Adamová Eva VBM 8772 C 139 = 18:19:00 0.57380
9081 Uvizlová Radka STH 8451 C 140 = 18:20:00 0.12200
997856 Westin Kjersti PGP 9255 C 141 = 18:21:00 0.53430
361921 Čermáková Magdalena UOL 9155 C 142 = 18:22:00 0.67340
52856 Rešová Kateřina ASU 9090 C 143 = 18:23:00 0.01270
52587 Holinková Hana ZPV 6777 R 144 = 18:24:00 0.87020
416043 Krejčíková Marie TZL 9252 R 145 = 18:25:00 0.64630
995815 Rychlá Pavlína KRN 8559 C 146 = 18:26:00 0.64640
897344 Svobodová Jana PHK 8753 C 147 = 18:27:00 0.74560
52294 Tomanková Martina KSU 7552 C 148 = 18:28:00 0.22300
301577 Kejíková Ivona PTI 9292 C 149 = 18:29:00 0.03660
49898 Margoldová Barbora DKP 8654 C 150 = 18:30:00 0.08090
2020725 Ďurčová Ivana ASU 9298 C 151 = 18:31:00 0.18150
995816 Otrubová Johana KON 7852 C 152 = 18:32:00 0.72060
416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C 153 = 18:33:00 0.47860
889305 Jirčáková Martina LCE 8951 C 154 = 18:34:00 0.14370
52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 155 = 18:35:00 0.61780
243332 Palupčíková Nikola LCE 9151 C 156 = 18:36:00
? MiĽkiewicz Martyna PGP 8950 C 157 = 18:37:00
515504 Korecká Lenka CHT 8053 C 158 = 18:38:00 0.66210
52708 Cahlová Blanka LCE 9051 C 159 = 18:39:00 0.27010
Kategorie D21C
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 2.30 km, převýšení 40 m, 21 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 100 = 17:40:00
......................... VAK C 101 = 17:41:00
......................... VAK C 102 = 17:42:00
......................... VAK C 103 = 17:43:00
2032130 Macková Petra LCE 8560 C 104 = 17:44:00 0.67100
......................... VAK C 105 = 17:45:00
Kategorie D21E
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 2.50 km, převýšení 45 m, 19 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51 553444 Novotná Tereza PHK 9255 E 67 = 17:07:00 0.57930
52 515086 Omová Michaela TUR 8153 E 68 = 17:08:00 0.94690
53 51568 Košárková Iva AOP 8152 R 69 = 17:09:00 0.47720
54 51718 Ryšavá Vendula PGP 8153 C 70 = 17:10:00 0.52100
55 920685 Vávrová Veronika ASU 8598 R 71 = 17:11:00 0.82650
56 7003039 Kuncová Eliška SSU 8951 R 72 = 17:12:00 0.79560
57 995881 Hrstková Vladěna PGP 8753 R 73 = 17:13:00 0.87350
58 51798 Plochová Dominika DKP 8651 C 74 = 17:14:00 0.83340
59 502089 Kožinová Jana PGP 6651 C 75 = 17:15:00 0.74770
60 888602 Štěpánská Adéla ZBM 8870 C 76 = 17:16:00 0.40240
61 887904 Kosová Denisa PHK 9150 E 77 = 17:17:00 0.90650
62 876522 Krafková Lucie TUR 8650 R 78 = 17:18:00 0.87850
63 889312 Sklenářová Radka LCE 9250 R 79 = 17:19:00 0.72350
64 2020733 Macinská Jana PHK 8666 E 80 = 17:20:00 0.90360
65 9054 Jiřištová Zuzana DKP 8254 C 81 = 17:21:00 0.75550
66 822282 Rufferová Iva TUR 8354 E 82 = 17:22:00 0.95010
67 682103 Jakobová Adélka UOL 9052 E 83 = 17:23:00 0.88660
68 500266 Brožková Dana SJC 8156 E 84 = 17:24:00 0.38970
69 7875600 Dlouhá Marie DKP 8756 R 85 = 17:25:00 0.85470
70 51180 Soukupová Lucie SJC 8951 C 86 = 17:26:00 0.76440
71 920656 Labašová Katarína ASU 8351 R 87 = 17:27:00 0.88210
72 301173 Fenclová Marta LPU 7667 E 88 = 17:28:00 0.90700
73 515425 Mechlová Lenka SHK 9051 C 89 = 17:29:00 0.83440
74 515102 Duchová Iveta LPU 8654 E 90 = 17:30:00 1.00000
75 897391 Indráková Adélka ZBM 9153 E 91 = 17:31:00 0.91720
76 515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 E 92 = 17:32:00 0.89730
77 1007544 Poklopová Lenka UOL 8951 R 93 = 17:33:00 0.39630
78 1007554 Matrasová Kateřina CHT 8353 C 94 = 17:34:00 0.71640
79 515488 Hlavová Jindra ZBM 8989 R 95 = 17:35:00 0.87010
80 906217 Knapová Jana LPU 9053 E 96 = 17:36:00 0.95740
81 500265 Brožková Radka SJC 8456 E 97 = 17:37:00 0.64990
82 995814 Mádlová Věra ZBM 8951 E 98 = 17:38:00 0.89220
83 1398689 Hepnerová Martina SHK 8152 E 99 = 17:39:00 0.89610
84 49376 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 100 = 17:40:00 0.96800
85 981834 Przyczková Michaela LPU 8499 R 101 = 17:41:00 0.88760
86 887612 Svobodná Šárka DKP 8850 E 102 = 17:42:00 0.87720
87 515126 Zvěřinová Martina LPU 8357 E 103 = 17:43:00 0.90120
Kategorie D35C
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 2.10 km, převýšení 35 m, 19 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
896971 Vébrová Šárka HAV 7050 C 26 = 16:26:00 neregistro
8441 Kameníková Kateřina BOR 7758 C 27 = 16:27:00 0.32400
515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 28 = 16:28:00
443067 Rozsívalová Helena KSU 7070 C 29 = 16:29:00
8826 Vítková Miroslava PTI 6952 C 30 = 16:30:00
49494 Krasnokutská Magda AOP 7452 C 31 = 16:31:00
9503 Šklíbová Jana SRK 7651 C 32 = 16:32:00 0.09730
224882 Kaplanová Iva LPU 6859 C 33 = 16:33:00
......................... VAK C 34 = 16:34:00
4146 Novotná Petra PHK 6651 C 35 = 16:35:00 0.06420
......................... VAK C 36 = 16:36:00
980334 Čechová Zuzana SJI 6951 C 37 = 16:37:00
......................... VAK C 38 = 16:38:00
9551 Křivdová Lenka CHC 7251 C 39 = 16:39:00
51975 Nechanická Daniela OSN 7557 C 40 = 16:40:00
920695 Barcíková Renáta AOP 6753 C 41 = 16:41:00
420414 Smrčková Věra KSU 7373 C 42 = 16:42:00
51739 Boumová Irena VSP 7751 C 43 = 16:43:00
9310 Čermáková Renata LPU 6553 C 44 = 16:44:00 0.09970
682099 Hankovcová Lenka KAM 7053 C 45 = 16:45:00
52617 Smolíková Kateřina KSU 7793 C 46 = 16:46:00
52453 Kostková Jana AOP 7151 C 47 = 16:47:00
9501 Filipová Ivana SRK 7373 C 48 = 16:48:00
218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 49 = 16:49:00
2032169 Kašparová Ivana SSU 6951 C 50 = 16:50:00 0.27240
8651 Kovaříková Mária TRI 6950 C 51 = 16:51:00
49155 Klinkerová Jitka KAM 6450 C 52 = 16:52:00 0.21990
51190 Holasová Šarka AOP 7853 C 53 = 16:53:00 0.05480
Kategorie D45C
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 1.90 km, převýšení 30 m, 18 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
434580 Lustigová Lenka DKP 6652 C 42 = 16:42:00
52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 43 = 16:43:00
8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 44 = 16:44:00
420428 Zháňalová Jana TTR 6051 C 45 = 16:45:00
438611 Kosová Michaela SRK 6752 C 46 = 16:46:00
232361 Hasalová Jana PGP 6751 C 47 = 16:47:00
224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 48 = 16:48:00
52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 49 = 16:49:00 0.03530
52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 50 = 16:50:00
......................... VAK C 51 = 16:51:00
51218 Petrová Věra VLI 6251 C 52 = 16:52:00
52412 Smičková Eva KON 5887 C 53 = 16:53:00
416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 54 = 16:54:00
52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 55 = 16:55:00
52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 56 = 16:56:00
9121 Mádlová Iva SHK 6351 C 57 = 16:57:00
52560 Strachotová Eva ASU 6099 C 58 = 16:58:00
52358 Hrstková Dana SJI 6051 C 59 = 16:59:00
......................... VAK C 60 = 17:00:00
8077 Šrůtová Marcela PGP 6351 C 61 = 17:01:00
52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 62 = 17:02:00
7862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 63 = 17:03:00
......................... VAK C 64 = 17:04:00
Kategorie D55C
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 1.70 km, převýšení 30 m, 19 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
446344 Suchánková Libuše SOP 4851 C 80 = 17:20:00
......................... VAK C 81 = 17:21:00
410192 Cigošová Anna TBM 5253 C 82 = 17:22:00
......................... VAK C 83 = 17:23:00
52769 Hájková Ludmila OOP 5751 C 84 = 17:24:00
49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 85 = 17:25:00
8903 Skoumalová Marie KON 4589 C 86 = 17:26:00
52594 Ohnoutková Ludmila ZPV 5077 C 87 = 17:27:00
52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 88 = 17:28:00
301308 Krumpholcová Jarmila HOB 5655 C 89 = 17:29:00
8930 Horynová Eva TZL 5254 C 90 = 17:30:00
Kategorie H12C
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 1.80 km, převýšení 25 m, 16 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
889280 Jelínek Jan MSK 0102 C 20 = 16:20:00 neregistro
9889 Klaška Martin POB 0100 C 21 = 16:21:00 neregistro
9496 Zemánek Mikuláš VCO 0208 C 22 = 16:22:00 neregistro
2053585 Bitto Max LCE 0103 B 23 = 16:23:00
? Jirka Matyáš HAN 0201 C 24 = 16:24:00 neregistro
2011852 Švadlena Michal VCO 0202 C 25 = 16:25:00 neregistro
515410 Lustig Adam POB 0201 C 26 = 16:26:00 neregistro
2042517 Kligl Radim JMO 0103 C 27 = 16:27:00 neregistro
? Šafka Sebastian SCO 0101 C 28 = 16:28:00 neregistro
? Šafář Martin HAN 0105 C 29 = 16:29:00 neregistro
? Škácha Vít SCO 0309 C 30 = 16:30:00 neregistro
8799 Kostka Jiří MSK 0201 C 31 = 16:31:00 neregistro
? Kovářík Tomáš SCO 0300 C 32 = 16:32:00 neregistro
888640 Milán Jakub TBM 0411 C 33 = 16:33:00
? Gajda Jan SCO 0105 C 34 = 16:34:00 neregistro
331617 Štefan Vít VCO 0209 C 35 = 16:35:00 neregistro
? Valenta Mikuláš HAN 0107 C 36 = 16:36:00 neregistro
681859 Černík David DOB 0303 C 37 = 16:37:00
886829 Pelánek Ondřej TBM 0107 B 38 = 16:38:00
2058465 Metelka Ondřej VCO 0201 C 39 = 16:39:00 neregistro
416215 Nešpor Jan VYS 0101 C 40 = 16:40:00 neregistro
51179 Langr Jan VCO 0203 C 41 = 16:41:00 neregistro
? Valášek Václav SCO 0100 C 42 = 16:42:00 neregistro
2056295 Tuma Matěj VCO 0205 C 43 = 16:43:00 neregistro
2051506 Otruba František PLU 0501 C 44 = 16:44:00
995867 Gryc Vojtech JMO 0106 C 45 = 16:45:00 neregistro
2025353 Rücker Jan VCO 0204 C 46 = 16:46:00 neregistro
119 Kligl Radim TBM 0103 C 47 = 16:47:00
51316 Valík Adam MSK 0301 C 48 = 16:48:00 neregistro
8585 Chovanec Václav TZL 0201 B 49 = 16:49:00
301225 Peňáz Vojtěch VRB 0303 C 50 = 16:50:00
? Albrecht Adam SCO 0203 C 51 = 16:51:00 neregistro
53176 Kovařík Martin MSK 0101 C 52 = 16:52:00 neregistro
? Čtrnáct František POB 0400 C 53 = 16:53:00 neregistro
416342 Flegl Martin VCO 0207 C 54 = 16:54:00 neregistro
436433 Nechanický Jan VYS 0201 C 55 = 16:55:00 neregistro
51952 Peňáz Radek VRB 0313 C 56 = 16:56:00
232029 Mareček Šimon VYS 0202 C 57 = 16:57:00 neregistro
515058 Vébr Tomáš MSK 0202 C 58 = 16:58:00 neregistro
? Víšek Martin SCO 0102 C 59 = 16:59:00 neregistro
920660 Mielec Radomír MSK 0302 C 60 = 17:00:00 neregistro
? Hankovec Hugo SCO 0201 C 61 = 17:01:00 neregistro
53353 Kundrata Jan JZL 0201 B 62 = 17:02:00
? Plhal Jakub HAN 0222 C 63 = 17:03:00 neregistro
......................... VAK C 64 = 17:04:00
? Blaha Petr SCO 0104 C 65 = 17:05:00 neregistro
405998 Paleček Ondřej VCO 0206 C 66 = 17:06:00 neregistro
443078 Milian Tomas JMO 0111 C 67 = 17:07:00 neregistro
410174 Čech Vít AOP 0302 C 68 = 17:08:00
? Škvor Adam SCO 0202 C 69 = 17:09:00 neregistro
2020722 Novotný Erik ZLH 0301 C 70 = 17:10:00
9877 Kožina Štěpán POB 0300 C 71 = 17:11:00 neregistro
? Chaloupka Viktor SCO 0301 C 72 = 17:12:00 neregistro
887632 Janovský Tomáš POB 0101 C 73 = 17:13:00 neregistro
? Lejbl Jakub SCO 0200 C 74 = 17:14:00 neregistro
446345 Malačka Milan POB 0200 C 75 = 17:15:00 neregistro
? Šimek Štěpán HAN 0104 C 76 = 17:16:00 neregistro
Kategorie H14C
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 2.10 km, převýšení 35 m, 18 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Gregor Tomáš POB 9902 C 53 = 16:53:00 neregistro
? Škvor Ota SCO 9900 C 54 = 16:54:00 neregistro
52969 Kafka Matěj VYS 9903 C 55 = 16:55:00 neregistro
52703 Plášek Pavel LCE 9907 B 56 = 16:56:00
? Lejbl Ladislav SCO 0000 C 57 = 16:57:00 neregistro
336770 Čech Petr VYS 0001 C 58 = 16:58:00 neregistro
49396 Filipek Sebastian MSK 0002 C 59 = 16:59:00 neregistro
425510 Rusin Jan VCO 9906 C 60 = 17:00:00 neregistro
53199 Švec Martin VYS 9904 C 61 = 17:01:00 neregistro
? Horčička Vít HAN 9919 C 62 = 17:02:00 neregistro
207870 Mašata Metoděj VCO 9907 C 63 = 17:03:00 neregistro
? Karásek Adam HAN 0001 C 64 = 17:04:00 neregistro
442888 Veselý Vojtěch VYS 0002 C 65 = 17:05:00 neregistro
? Šrámek Ondřej HAN 9909 C 66 = 17:06:00 neregistro
? Postolka Jáchym SCO 9901 C 67 = 17:07:00 neregistro
2031354 Jiroušek Matyáš POB 9900 C 68 = 17:08:00 neregistro
2045309 Šenkýř Matěj VYS 9902 C 69 = 17:09:00 neregistro
? Matoušek Matěj HAN 0005 C 70 = 17:10:00 neregistro
410105 Valík Tomáš MSK 0001 C 71 = 17:11:00 neregistro
? Jirka Mikuláš HAN 0000 C 72 = 17:12:00 neregistro
......................... VAK C 73 = 17:13:00
? Jílek Ondřej HAN 9908 C 74 = 17:14:00 neregistro
53175 Švec Petr VYS 9901 C 75 = 17:15:00 neregistro
53831 Podmolík Jonáš TZL 0001 B 76 = 17:16:00
? Buk Petr SCO 0001 C 77 = 17:17:00 neregistro
? Kroul Josef HAN 0044 C 78 = 17:18:00 neregistro
2035744 Chvátil Šimon VCO 9905 C 79 = 17:19:00 neregistro
889292 Šebek Petr POB 9901 C 80 = 17:20:00 neregistro
? Ondráček Radek HAN 9933 C 81 = 17:21:00 neregistro
425543 Roudný Martin VCO 9903 C 82 = 17:22:00 neregistro
232732 Hlaváč Ondřej JMO 9901 C 83 = 17:23:00 neregistro
246840 Vopařil Jan LCE 9911 B 84 = 17:24:00
331216 Panovec Kryštof OTK 0001 B 85 = 17:25:00
920657 Skalický Johan VCO 9909 C 86 = 17:26:00 neregistro
253106 Procházka Zdeněk MSK 9901 C 87 = 17:27:00 neregistro
? JM11 JMO C 88 = 17:28:00 neregistro
52693 Kadleček Jan LCE 9906 B 89 = 17:29:00
......................... VAK C 90 = 17:30:00
49355 Holesz Sebastian MSK 9902 C 91 = 17:31:00 neregistro
410331 Ricny Vojtech JMO 9903 C 92 = 17:32:00 neregistro
......................... VAK C 93 = 17:33:00
888627 Komenda Jan JMO 9902 C 94 = 17:34:00 neregistro
? Janečka Viktor HAN 9917 C 95 = 17:35:00 neregistro
425514 Volák Ondřej VCO 9904 C 96 = 17:36:00 neregistro
331752 Tesař Vojtěch MSK 9900 C 97 = 17:37:00 neregistro
416343 Šklíba Michal VCO 9908 C 98 = 17:38:00 neregistro
? Světnický František HAN 0204 C 99 = 17:39:00 neregistro
433084 Zentrich Dušan OTK 0002 B 100 = 17:40:00
......................... VAK C 101 = 17:41:00
? Dostál Pavel HAN 9910 C 102 = 17:42:00 neregistro
2027244 Kubíček David MSK 0003 C 103 = 17:43:00 neregistro
2025366 Křivda Tomáš VCO 9901 C 104 = 17:44:00 neregistro
? Kašpar Petr HAN 9911 C 105 = 17:45:00 neregistro
9660 Fencl Jonáš VCO 9902 C 106 = 17:46:00 neregistro
? Šantrůček Vít SCO 9902 C 107 = 17:47:00 neregistro
? Bořánek Michal HAN 0007 C 108 = 17:48:00 neregistro
Kategorie H16A
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 2.60 km, převýšení 40 m, 21 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301 ? Hudec Antonín PGP 9805 C 1 = 16:01:00 0.00930
302 331797 Peřinka Šimon BBM 9700 C 2 = 16:02:00 0.00380
303 980351 Paukert Lukáš KUO 9801 C 3 = 16:03:00
304 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 B 4 = 16:04:00
305 7200334 Čermák Adam PGP 9701 B 5 = 16:05:00 0.04800
306 682081 Najman Matouš DKP 9800 B 6 = 16:06:00
307 232395 Aschermann Daniel KAM 9801 B 7 = 16:07:00
308 331262 Drozd Michal BBM 9701 B 8 = 16:08:00 0.07190
309 49360 Madzia Martin TRI 9705 B 9 = 16:09:00
310 980376 Ptáček Patrik BBM 9800 A 10 = 16:10:00 0.27180
311 515123 Mielec Jaromír AOV 9701 A 11 = 16:11:00 0.27360
312 7200360 Hirš Otakar VBM 9801 A 12 = 16:12:00 0.11720
313 1396847 Netuka Vojtěch SHK 9701 A 13 = 16:13:00
314 889320 Mikel David TZL 9703 A 14 = 16:14:00 0.04700
315 361923 Hausenblas Šimon KAM 9803 A 15 = 16:15:00
316 897357 Semerád Antonín DKP 9801 A 16 = 16:16:00 0.06780
317 681882 Navrátil Šimon PGP 9702 A 17 = 16:17:00 0.10750
318 232250 Bořil Jan SJI 9700 A 18 = 16:18:00 0.18300
319 205357 Vandas Daniel PHK 9805 A 19 = 16:19:00
320 995840 Wolf Filip TUR 9701 A 20 = 16:20:00 0.28880
321 232245 Valášek Jiří KAM 9700 A 21 = 16:21:00
322 253124 Frýba Dominik SJI 9702 A 22 = 16:22:00 0.26200
323 1400401 Černocký Libor LCE 9803 A 23 = 16:23:00
324 2025354 Starý Ondra VRL 9802 A 24 = 16:24:00
325 1400410 Cienciala Jan TRI 9801 A 25 = 16:25:00
326 1007539 Kočí Josef JPV 9824 A 26 = 16:26:00
327 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 A 27 = 16:27:00
328 51207 Melichar Vojtěch LLI 9802 A 28 = 16:28:00 0.34760
329 2045221 Zikmund Zdeněk SJC 9703 A 29 = 16:29:00 0.05280
330 7200378 Sýkora Vojtěch LCE 9801 A 30 = 16:30:00
331 681889 Bendák Jan LTU 9801 A 31 = 16:31:00
332 207856 Jíra Tomáš KAM 9802 A 32 = 16:32:00
333 361957 Kelbl Vladimír ABM 9708 A 33 = 16:33:00
334 425577 Kanta Martin LPU 9705 A 34 = 16:34:00
335 9005134 Ježek Ondřej SLA 9701 A 35 = 16:35:00 0.05750
336 7200377 Sedláček Ondřej HLV 9732 A 36 = 16:36:00
337 331229 Gebrt Jan SHK 9801 A 37 = 16:37:00
338 2053577 Semrád Ladislav CHC 9701 A 38 = 16:38:00 0.04790
339 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 A 39 = 16:39:00
340 53354 Podmolík Josef TZL 9701 A 40 = 16:40:00 0.04700
Kategorie H16C
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 2.20 km, převýšení 40 m, 18 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 16:10:00
9005223 Vosáhlo Jan SSU 9701 C 11 = 16:11:00
301413 Hasal Martin PGP 9804 C 12 = 16:12:00
4742 Doležal Vít SJC 9802 B 13 = 16:13:00
336768 Zacha Jiří SJI 9703 B 14 = 16:14:00
......................... VAK C 15 = 16:15:00
Kategorie H18A
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 2.60 km, převýšení 50 m, 19 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
351 2012280 Hraboš Matěj ASU 9547 C 110 = 17:50:00
352 1396156 Dalos Maté BBM 9707 C 111 = 17:51:00
353 433099 Mikula Jan SSU 9609 C 112 = 17:52:00
354 920664 Holubář Bartoloměj KUO 9602 C 113 = 17:53:00
355 49356 Walach Ondřej TRI 9601 B 114 = 17:54:00
356 887162 Skalický Matyáš KUO 9605 B 115 = 17:55:00
357 425530 Krajcar Ivo SKM 9501 B 116 = 17:56:00 0.12710
358 442871 Aster Tomáš SLA 9602 B 117 = 17:57:00
359 1400446 Svačina Jan TZL 9501 B 118 = 17:58:00
360 502088 Landovský Jakub PGP 9601 B 119 = 17:59:00 0.13720
361 410320 Jordanov Alexandr ZBM 9503 B 120 = 18:00:00 0.12460
362 1302766 Burkart David VIC 9602 B 121 = 18:01:00
363 1591995 Hruška Jakub ZBM 9515 A 122 = 18:02:00 0.06350
364 887936 Pavlovec Jan BOR 9503 A 123 = 18:03:00 0.58400
365 2035705 Horáček Petr PHK 9602 A 124 = 18:04:00
366 330693 Málek Jan PZR 9505 A 125 = 18:05:00 0.12980
367 889313 Slíva Jan LCE 9602 A 126 = 18:06:00 0.17030
368 899156 Illner Vojtěch DKP 9600 A 127 = 18:07:00 0.67960
369 9572 Janeba Vladimír CHC 9602 A 128 = 18:08:00 0.05650
370 980371 Záděra Pavel BBM 9500 A 129 = 18:09:00 0.68820
371 682340 Šmelík Martin ASU 9644 A 130 = 18:10:00
372 1625050 Glonek Jakub AOV 9602 A 131 = 18:11:00 0.44720
373 336769 Vacek Vojtěch SJI 9602 A 132 = 18:12:00 0.29430
374 2045216 Dvorský Petr SKM 9601 A 133 = 18:13:00 0.13630
375 7003044 Čech Jan SJI 9601 A 134 = 18:14:00 0.41850
376 888604 Horák Patrik TUR 9502 A 135 = 18:15:00 0.49680
377 995812 Veselý Jakub PGP 9503 A 136 = 18:16:00 0.60120
378 2053542 Zlámal David SJC 9603 A 137 = 18:17:00 0.03420
379 1602634 Waněk Adam VRL 9501 A 138 = 18:18:00 0.28610
380 4225 Štál Jan SJC 9601 A 139 = 18:19:00
381 232144 Matuš Vojtěch VRB 9606 A 140 = 18:20:00 0.05470
382 7003006 Fürst Matouš LLI 9603 A 141 = 18:21:00 0.51470
383 2025344 Křivda Martin CHC 9501 A 142 = 18:22:00 0.27330
384 897360 Kettner Vojtěch KAM 9601 A 143 = 18:23:00 0.29790
385 9988866 Chmelař Martin ASU 9505 A 144 = 18:24:00
386 551995 Kamenický Jeroným OSN 9549 A 145 = 18:25:00 0.63650
387 887928 Deml Tomáš LPU 9502 A 146 = 18:26:00 0.04560
388 886286 Ptáček Pavel BBM 9600 A 147 = 18:27:00 0.58500
389 1302800 Picek Štěpán TJN 9601 A 148 = 18:28:00 0.31630
390 889308 Mudrák Štěpán LCE 9601 A 149 = 18:29:00 0.14420
391 2045215 Mašata Matěj PHK 9601 A 150 = 18:30:00 0.38180
Kategorie H18C
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 2.30 km, převýšení 45 m, 16 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 80 = 17:20:00
8082 Hruby Vaclav GBM 9601 C 81 = 17:21:00 neregistro
5595 Sommer Tadeas FPA 9601 C 82 = 17:22:00 neregistro
......................... VAK C 83 = 17:23:00
2023805 Chvátal Štěpán UOL 9600 C 84 = 17:24:00
......................... VAK C 85 = 17:25:00
Kategorie H20A
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 2.80 km, převýšení 55 m, 23 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
401 428234 Rohel Marek AOV 9401 B 120 = 18:00:00 0.18240
402 920667 Mušínský Tomáš ASU 9348 R 121 = 18:01:00 0.22060
403 995842 Rychlý Michal TUR 9402 A 122 = 18:02:00 0.07470
404 553457 Vavrys Johan LCE 9302 R 123 = 18:03:00 0.82880
405 682344 Dvořáček Radek ASU 9445 A 124 = 18:04:00 0.66610
406 681864 Schäfer Jan TZL 9301 A 125 = 18:05:00 0.56720
407 886264 Horvát Petr ASU 9447 A 126 = 18:06:00 0.24600
408 8288 Petr Pavel VLI 9400 A 127 = 18:07:00 0.27320
409 887166 Hadač Filip AOP 9301 E 128 = 18:08:00 0.85840
410 331549 Záveský Filip LPU 9306 R 129 = 18:09:00 0.79650
411 2027239 Skoupý Jan STE 9411 A 130 = 18:10:00 0.71390
412 331157 Uhlíř Marek LBE 9400 A 131 = 18:11:00 0.38060
413 224905 Šincl Jiří ASU 9446 A 132 = 18:12:00
414 887630 Argaláš Michal TRI 9301 R 133 = 18:13:00 0.74670
415 920683 Semík Ondřej KAM 9401 A 134 = 18:14:00 0.41150
416 889295 Rossmanith Vojta AOP 9302 A 135 = 18:15:00 0.60550
417 515487 Grundmann Jan LPU 9410 A 136 = 18:16:00 0.28040
418 2017666 Hubáček Jonáš LCE 9501 A 137 = 18:17:00 0.06970
419 889299 Kubelka Tomáš LPU 9307 R 138 = 18:18:00 0.84930
420 2053589 Sháněl Jan CHC 9402 A 139 = 18:19:00 0.58740
421 995849 Chloupek Adam ZBM 9300 E 140 = 18:20:00 0.86750
422 920700 Minář Marek ASU 9444 R 141 = 18:21:00 0.39820
423 886716 Hubáček Michal LCE 9301 E 142 = 18:22:00 0.87870
424 886823 Zakouřil Vít TUR 9301 R 143 = 18:23:00 0.83710
425 886825 Obrátil Štěpán ABM 9409 A 144 = 18:24:00 0.46530
426 887640 Kettner Lukáš KAM 9403 A 145 = 18:25:00 0.28500
427 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 A 146 = 18:26:00 0.74850
428 899179 Klusáček Jan TTR 9301 R 147 = 18:27:00 0.79000
429 1080493 Čermák Jan LPU 9301 R 148 = 18:28:00 0.77490
430 886814 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 149 = 18:29:00 0.59380
431 515103 Franko David ASU 9347 R 150 = 18:30:00 0.15140
432 301383 Kamenický Ondřej PHK 9401 A 151 = 18:31:00 0.06530
433 886701 Kašpar Michal TZL 9308 A 152 = 18:32:00 0.67090
434 995871 Schuster Marek AOP 9303 E 153 = 18:33:00 0.84940
Kategorie H21A
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 2.70 km, převýšení 55 m, 21 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 87 = 17:27:00 0.75480
1007547 Skyva Petr STE 6501 C 88 = 17:28:00 0.64220
866998 Bravený Adam VBM 8801 C 89 = 17:29:00 0.79290
2025343 Pátek Michal CHC 8603 C 90 = 17:30:00 0.74870
7003032 Hyka Jan TUR 9002 C 91 = 17:31:00 0.72910
995848 Suchý Petr LPM 7820 C 92 = 17:32:00 0.71820
1985625 Stehlík Martin ZBM 8503 C 93 = 17:33:00 0.73630
981808 Fátor Jan DOB 7907 C 94 = 17:34:00 0.66700
980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C 95 = 17:35:00 0.64030
331566 Šístek Daniel SCP 7507 C 96 = 17:36:00 0.71560
7003038 Novotný Ondřej ABM 9211 C 97 = 17:37:00 0.80330
49362 Charvát Jiří STH 9204 C 98 = 17:38:00 0.65660
1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 99 = 17:39:00 0.80630
51637 Pokorný Ondřej PGP 7506 C 100 = 17:40:00 0.74890
52288 Tomanek Daniel STE 7401 C 101 = 17:41:00 0.80610
8822 Klváček Aleš PTI 8527 C 102 = 17:42:00 0.67170
232019 Zelinka Jiří MBM 8740 C 103 = 17:43:00 0.77590
2025363 Pešek Ondřej CHC 8502 C 104 = 17:44:00 0.75690
9189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 C 105 = 17:45:00 0.79060
887157 Hadač Miroslav AOP 6501 C 106 = 17:46:00 0.66780
886272 Fiala Petr LPU 8701 C 107 = 17:47:00 0.72960
9521 Krmaš Václav SRK 8001 C 108 = 17:48:00 0.68660
553285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 109 = 17:49:00 0.71450
886265 Procházka Jan PGP 8206 C 110 = 17:50:00 0.81910
515424 Slezák Jiří LCE 9001 C 111 = 17:51:00 0.74060
911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 C 112 = 17:52:00 0.75270
887159 Hostaš Petr TUR 9001 C 113 = 17:53:00 0.76370
995886 Balcar Aleš PHK 8602 C 114 = 17:54:00 0.80600
52430 Jirka Michal PTI 8403 C 115 = 17:55:00 0.72770
886259 Zelenka Tomáš PHK 9001 C 116 = 17:56:00 0.65460
53534 Žaloudík Jiří LOV 8601 C 117 = 17:57:00 0.66740
896968 Valenta Jiří LCE 9201 R 118 = 17:58:00 0.80270
8881 Vlach Jiří AOV 7900 C 119 = 17:59:00 0.74300
920696 Janda Martin DOB 8002 C 120 = 18:00:00 0.80800
51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 121 = 18:01:00 0.72480
1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C 122 = 18:02:00 0.78980
51123 Doležel Ondřej STE 9202 R 123 = 18:03:00 0.62300
52065 Zámečník David KAM 7500 C 124 = 18:04:00 0.34640
9278 Lenner Miroslav LPU 8605 C 125 = 18:05:00 0.80230
51803 Žaloudek Petr SJC 8309 C 126 = 18:06:00 0.77150
9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 127 = 18:07:00 0.71380
920666 Navrátil Tomáš ASU 8817 C 128 = 18:08:00 0.77430
51733 Kozák Petr KAM 6501 C 129 = 18:09:00 0.79300
995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 C 130 = 18:10:00 0.80370
9360 Černý Michal PHK 8005 C 131 = 18:11:00 0.69210
515468 Fiala Jan BBM 7205 C 132 = 18:12:00 0.77060
1008172 Hepner David SHK 7601 C 133 = 18:13:00 0.74040
889288 Cahel Marek LCE 8803 R 134 = 18:14:00 0.87420
9498 Pátek Lukáš SRK 8905 C 135 = 18:15:00 0.32950
232343 Kazda Adam ZBM 9104 C 136 = 18:16:00 0.77830
515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 137 = 18:17:00 0.76130
7210 Khýn Vítězslav DOB 8304 C 138 = 18:18:00 0.75120
52105 Sysel Ondřej PGP 8302 C 139 = 18:19:00 0.74300
301627 Hošek Radim DOB 8737 C 140 = 18:20:00 0.70280
553440 Müller Martin PHK 8903 C 141 = 18:21:00 0.73410
9140 Weiner Jakub SHK 7911 C 142 = 18:22:00 0.78990
887626 Kolovský František LPM 9202 R 143 = 18:23:00 0.78400
9698 Antoš Filip NPA 8001 C 144 = 18:24:00 0.73520
995859 Hrobař Štěpán ASU 9106 C 145 = 18:25:00 0.80110
886290 Kafka Miloš LPU 8608 C 146 = 18:26:00 0.67860
2049551 Grundman Vojtěch CHC 8801 C 147 = 18:27:00 0.65850
995884 Justa Pavel PHK 8701 C 148 = 18:28:00 0.74100
981815 Procházka Tomáš LPU 9110 C 149 = 18:29:00 0.77010
1401181 Václavek Tomáš STE 5809 C 150 = 18:30:00 0.71310
52056 Palát Petr ABM 7415 C 151 = 18:31:00 0.69600
515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 152 = 18:32:00 0.72800
52136 Bořil Tomáš ZBM 8833 C 153 = 18:33:00 0.21890
920690 Barcík Peter AOP 6601 C 154 = 18:34:00 0.14580
5521 Gomzyk Andriy TUR 8001 C 155 = 18:35:00 0.39170
515193 Henek Michal RBK 8605 C 156 = 18:36:00 0.78300
52313 Kopáček Jan CHT 8510 C 157 = 18:37:00 0.68730
2011839 Henek Vladan VBM 8002 C 158 = 18:38:00 0.81260
1004660 Petřivalský Marek STE 6907 C 159 = 18:39:00 0.73950
920681 Ostřanský Filip ASU 9243 C 160 = 18:40:00 0.65990
52705 Perůtka Jan LCE 8801 C 161 = 18:41:00 0.77970
52008 Přikryl Petr ABM 6708 C 162 = 18:42:00 0.76860
416025 Tomeš Jaroslav DKP 8109 C 163 = 18:43:00 0.75380
Kategorie H21C
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 2.70 km, převýšení 50 m, 23 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
307266 Oľhava Rastislav ASU 8949 C 1 = 16:01:00 0.14260
8009 Voráček Michal PGP 8009 C 2 = 16:02:00 0.49880
682360 Šesták Jakub RBK 9001 C 3 = 16:03:00 0.54110
52516 Pudel Jarda STE 7505 C 4 = 16:04:00 0.36250
51500 Slovák Miroslav SHK 7704 C 5 = 16:05:00 0.09920
9905 Drobník Michal SJC 8709 C 6 = 16:06:00
52683 Škoda František LCE 7439 C 7 = 16:07:00 0.03650
52503 Fendrych Michal STE 7607 C 8 = 16:08:00 0.26240
929929 Kočí Martin VBM 8702 C 9 = 16:09:00 0.30700
51840 Kondrát Martin PGP 6501 C 10 = 16:10:00 0.52600
......................... VAK C 11 = 16:11:00
207852 Jána Michal DKP 8400 C 12 = 16:12:00 0.57160
51470 Koblížek Kamil KUO 8001 C 13 = 16:13:00 0.63270
9135 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 14 = 16:14:00 0.57920
......................... VAK C 15 = 16:15:00
553448 Azeb Karim PHK 9110 C 16 = 16:16:00 0.50980
1396205 Dalos Attila BBM 6701 C 17 = 16:17:00
? Maňásek Josef 89C 7700 C 18 = 16:18:00 neregistro
......................... VAK C 19 = 16:19:00
515111 Halama Jakub KSU 7940 C 20 = 16:20:00 0.05930
? Horký Jan UOL 9349 C 21 = 16:21:00 neregistro
416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 22 = 16:22:00 0.31690
889307 Kunčar Vít LCE 6602 C 23 = 16:23:00 0.24990
897372 Pavelka Jan MBM 8500 C 24 = 16:24:00 0.33340
889301 Slezák Libor LCE 6207 C 25 = 16:25:00 0.12310
500587 Špacír Jan UOL 8805 C 26 = 16:26:00 0.57930
......................... VAK C 27 = 16:27:00
442865 Jílek Jakub KSU 9202 C 28 = 16:28:00 0.49430
9486 Handl Jindřich SRK 9201 C 29 = 16:29:00 0.12840
52349 Panovec Jan VIC 8931 C 30 = 16:30:00 0.38140
2020705 Macka Radek LCE 8110 C 31 = 16:31:00 0.55650
51151 Šilhavý Jakub LPM 8500 C 32 = 16:32:00 0.61720
515175 Aleš David ASU 7517 C 33 = 16:33:00 0.52490
7200321 Šrubař Michal MBM 8606 C 34 = 16:34:00 0.18590
52707 Vlažný Jan LCE 8901 C 35 = 16:35:00 0.17200
9138 Svoboda Lukáš SHK 7905 C 36 = 16:36:00 0.11940
301369 Wagner Libor DKP 8511 C 37 = 16:37:00 0.46780
232959 Silnoušek Jiří STE 7200 C 38 = 16:38:00 0.00780
Kategorie H21E
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 3.10 km, převýšení 65 m, 25 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 886812 Mokrý Stanislav ABM 9202 R 42 = 16:42:00 0.82000
2 995807 Komanec Václav SHK 8406 C 43 = 16:43:00 0.83410
3 515142 Klapal Jan LPU 9006 R 44 = 16:44:00 0.86210
4 920699 Zbranek Roman ASU 8808 E 45 = 16:45:00 0.92950
5 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 C 46 = 16:46:00 0.70840
6 1399000 Horyna Roman LCE 7602 R 47 = 16:47:00 0.88060
7 515499 Wolf Daniel TUR 9100 R 48 = 16:48:00 0.90630
8 500288 Štěrba Zbyněk LPU 8304 R 49 = 16:49:00 0.88900
9 995802 Švirák Ondřej ZBM 9103 C 50 = 16:50:00 0.82060
10 515113 Procházka Pavel PGP 9002 R 51 = 16:51:00 0.87700
11 720921 Fučík Karel VBM 7246 R 52 = 16:52:00 0.88140
12 2045232 Ondráček Radim EKP 7414 R 53 = 16:53:00 0.87050
13 515420 Losman Petr PHK 7901 E 54 = 16:54:00 0.92840
14 1840303 Váňa Martin TUR 8401 C 55 = 16:55:00 0.83750
15 771771 Mrázek Jan SJC 8102 E 56 = 16:56:00 0.93050
16 515127 Chromý Adam ZBM 8841 E 57 = 16:57:00 0.99680
17 886514 Henych Martin SJC 8601 R 58 = 16:58:00 0.86270
18 500580 Prášil Marek TTR 7301 R 59 = 16:59:00 0.89350
19 52555 Král Václav SSU 8243 R 60 = 17:00:00 0.85910
20 995852 Hanslian David LCE 7835 R 61 = 17:01:00 0.88660
21 887940 Král Vojtěch SSU 8841 E 62 = 17:02:00 0.45380
22 515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 R 63 = 17:03:00 0.90530
23 515444 Navrátil Boris AOP 9202 E 64 = 17:04:00 0.54410
24 981821 Fodor Petr TUR 8103 R 65 = 17:05:00 0.90760
25 515176 Kodeda Štěpán SJC 8818 E 66 = 17:06:00 0.75930
26 800320 Oma Jakub TUR 8002 C 67 = 17:07:00 0.84520
27 515402 Petržela Jan PHK 9200 E 68 = 17:08:00 0.90600
28 887941 Flašar Jan PGP 8610 E 69 = 17:09:00 0.90820
29 515162 Procházka David LPU 9113 E 70 = 17:10:00 0.92320
30 515483 Šmehlík Eduard SHK 8702 E 71 = 17:11:00 0.95450
31 515166 Nožka Radek LPU 9005 E 72 = 17:12:00 0.95440
32 899165 Drahokoupil Aleš CHT 8501 R 73 = 17:13:00 0.88880
33 52106 Sysel Ctibor PGP 8700 R 74 = 17:14:00 0.86980
34 995831 Jirásek Michal SHK 8901 C 75 = 17:15:00 0.84290
35 551990 Kamenický Matěj LPU 9036 R 76 = 17:16:00 0.85460
36 888891 Bravený Vít ZBM 9102 R 77 = 17:17:00 0.82290
37 995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 C 78 = 17:18:00 0.82120
38 887920 Zvěřina Petr LPU 8208 R 79 = 17:19:00 0.89790
39 886824 Rychlý Pavel KRN 8505 C 80 = 17:20:00 0.84550
40 886715 Udržal Tomáš LPU 8002 E 81 = 17:21:00 0.91160
41 553446 Panchártek Jan PHK 8802 R 82 = 17:22:00 0.85870
42 515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 E 83 = 17:23:00 0.95980
43 910714 Landovský Tomáš PGP 9103 C 84 = 17:24:00 0.84060
44 52641 Kopec Tomáš KRN 8203 C 85 = 17:25:00 0.82730
Kategorie H35C
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 2.60 km, převýšení 40 m, 23 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336767 Beneš Jan SJH 7001 C 60 = 17:00:00
515066 Vébr Radek HAV 7103 C 61 = 17:01:00 0.33510
361929 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 62 = 17:02:00 0.51140
9500 Filip Libor SRK 7101 C 63 = 17:03:00
52720 Huňka Karel KON 6919 C 64 = 17:04:00 0.04700
52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 65 = 17:05:00
2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 66 = 17:06:00
920673 Procházka Pavel KUO 6901 C 67 = 17:07:00
307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 68 = 17:08:00 0.06340
301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 69 = 17:09:00 0.24700
433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 70 = 17:10:00 0.18050
2045248 Novotný Milan PHK 6502 C 71 = 17:11:00
52725 Navrátil Václav KON 6427 C 72 = 17:12:00
6710 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 73 = 17:13:00 0.10200
1398988 Zrník Tomáš OSN 7118 C 74 = 17:14:00 0.06180
9811 Šklíba Jan SRK 7501 C 75 = 17:15:00 0.06190
51141 Kubičko Petr SJH 6901 C 76 = 17:16:00
......................... VAK C 77 = 17:17:00
253130 Krček Martin AOP 7302 C 78 = 17:18:00
420450 Smrček Petr KSU 7401 C 79 = 17:19:00
219243 Vacek Milan SJI 6901 C 80 = 17:20:00 0.05990
51508 Valenta Jiří SSU 6301 C 81 = 17:21:00
2020741 Horký Jan UOL 7100 C 82 = 17:22:00 0.13440
8715 Jelínek Jan AOP 6401 C 83 = 17:23:00
443079 Kalousek Jiří DKP 6901 C 84 = 17:24:00
......................... VAK C 85 = 17:25:00
Kategorie H45C
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 2.10 km, převýšení 30 m, 17 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52276 Valášek Petr KAM 6600 C 90 = 17:30:00
8828 Vítek Zbyněk PTI 6622 C 91 = 17:31:00
995843 Schuster Martin AOP 6502 C 92 = 17:32:00
52531 Albert František OOL 5804 C 93 = 17:33:00
51209 Hoidekr Pavel LLI 5901 C 94 = 17:34:00
......................... VAK C 95 = 17:35:00
895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C 96 = 17:36:00 0.06020
8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 97 = 17:37:00
307337 Višňa Milan OOL 5904 C 98 = 17:38:00
352349 Tesař Jiří AOP 6702 C 99 = 17:39:00
52702 Plášek Martin LCE 6118 C 100 = 17:40:00
51632 Kožina Petr PGP 6000 C 101 = 17:41:00 0.05170
......................... VAK C 102 = 17:42:00
9005 Starý Pavel VRL 6301 C 103 = 17:43:00
......................... VAK C 104 = 17:44:00
51909 Sklenář Josef SBR 6601 C 105 = 17:45:00
53631 Petráček Aleš SJI 6301 C 106 = 17:46:00
51873 Řeháček Petr SBR 6302 C 107 = 17:47:00
410783 Procházka Radek LPU 6504 C 108 = 17:48:00
9573 Janeba Petr CHC 6001 C 109 = 17:49:00
52566 Matoušek Milan KSU 6701 C 110 = 17:50:00 0.28270
Kategorie H55C
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 1.90 km, převýšení 30 m, 18 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52747 Smolka Miloslav OOL 4901 C 1 = 16:01:00
51939 Klech Josef HOB 4701 C 2 = 16:02:00
410327 Šebesta Vlastislav TBM 5807 C 3 = 16:03:00
52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 4 = 16:04:00
51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 5 = 16:05:00
49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 6 = 16:06:00
52666 Kostka Evžen AOP 5701 C 7 = 16:07:00
1400440 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 8 = 16:08:00
553431 Jelínek Petr TZL 4902 C 9 = 16:09:00
52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 10 = 16:10:00
49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 11 = 16:11:00
52556 Strachota Jaroslav ASU 5600 C 12 = 16:12:00
......................... VAK C 13 = 16:13:00
2020740 Horký Jan UOL 4600 C 14 = 16:14:00
......................... VAK C 15 = 16:15:00
Kategorie P
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 1.60 km, převýšení 30 m, 15 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 16:02:00
410337 Smékalová Ivana JPV 8687 C 3 = 16:03:00
......................... VAK C 4 = 16:04:00
361953 Pachmannova Katka SOP 0551 C 5 = 16:05:00 neregistro
......................... VAK C 6 = 16:06:00
410731 Vlach Timik SBR 0501 C 7 = 16:07:00
446352 Pachmannova Katka SOP 0851 C 8 = 16:08:00 neregistro
......................... VAK C 9 = 16:09:00
361981 Pachmannova Bara SOP 0351 C 10 = 16:10:00 neregistro
......................... VAK C 11 = 16:11:00
889287 Černíková Zuzana DOB 0555 C 12 = 16:12:00
......................... VAK C 13 = 16:13:00
51195 Holasová Barbora AOP 0651 C 14 = 16:14:00
......................... VAK C 15 = 16:15:00
49316 Tomanek Lukáš KSU 0502 C 16 = 16:16:00
......................... VAK C 17 = 16:17:00
......................... VAK C 18 = 16:18:00
......................... VAK C 19 = 16:19:00
Kategorie T
25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A
- startovní listina
délka trati 2.70 km, převýšení 60 m, 26 kontrol tištěno 23.05.2013 8:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 25 = 16:25:00
411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 26 = 16:26:00
......................... VAK C 27 = 16:27:00
52626 Rychlá Karolína KRN 0757 C 28 = 16:28:00
......................... VAK C 29 = 16:29:00
9126 Netuka Jan SHK 7001 C 30 = 16:30:00
5591 Sukeníková Zuzana KRN 8353 C 31 = 16:31:00 0.50630
......................... VAK C 32 = 16:32:00
52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 33 = 16:33:00
......................... VAK C 34 = 16:34:00
361946 Jeřábek Petr UOL 6702 C 35 = 16:35:00
52544 Kroul Josef KSU 7302 C 36 = 16:36:00 neregistro
515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 37 = 16:37:00 0.33680
361903 Jeřábková Zuzana UOL 9453 B 38 = 16:38:00
......................... VAK C 39 = 16:39:00
53662 Kroulová Markéta KSU 7474 C 40 = 16:40:00 neregistro
361997 Jeřábková Jana UOL 6954 C 41 = 16:41:00
410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 42 = 16:42:00
......................... VAK C 43 = 16:43:00
331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 44 = 16:44:00 0.00760
52623 Hrouza Tomáš KRN 5201 C 45 = 16:45:00
......................... VAK C 46 = 16:46:00