89C TJ Svycarna

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 692) ? H21C 89C7700 Maňásek Josef 18.00 140.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

ABM KOB Moira Brno

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 616)333 361957 H16A ABM9708 Kelbl Vladimír 33.00 140.00 Kč ( 617)160 1007533 D16A ABM9757 Odehnalová Tereza 41.00 140.00 Kč ( 611)1 886812 H21E ABM9202 Mokrý Stanislav 42.00 140.00 Kč ( 612) 7003038 H21A ABM9211 Novotný Ondřej 97.00 140.00 Kč ( 615)230 52013 D18A ABM9560 Otrusinová Jana 124.00 140.00 Kč ( 613)425 886825 H20A ABM9409 Obrátil Štěpán 144.00 140.00 Kč ( 614)430 886814 H20A ABM9410 Mokrý Ondřej 149.00 140.00 Kč ( 610) 52056 H21A ABM7415 Palát Petr 151.00 140.00 Kč ( 609) 52008 H21A ABM6708 Přikryl Petr 162.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1260.00 Kč

ADA OOB TJ Spartak Adamov

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 590) 2042533 D21A ADA8880 Matulová Lucie 106.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

AOP Přátelé orientačního běhu Opava

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 198) 52666 H55C AOP5701 Kostka Evžen 7.00 140.00 Kč ( 77) 51195 P AOP0651 Holasová Barbora 14.00 20.00 Kč ( 246) 515423 D35C AOP6151 Glabazňová Jana 28.00 140.00 Kč ( 694) 49494 D35C AOP7452 Krasnokutská Magda 31.00 140.00 Kč ( 291) 410117 D12C AOP0251 Krčková Helena 38.00 50.00 Kč ( 122) 920695 D35C AOP6753 Barcíková Renáta 41.00 140.00 Kč ( 197) 52453 D35C AOP7151 Kostková Jana 47.00 140.00 Kč ( 76) 51190 D35C AOP7853 Holasová Šarka 53.00 140.00 Kč ( 203) 416142 D45C AOP6551 Schusterová Martina 54.00 140.00 Kč ( 34)23 515444 H21E AOP9202 Navrátil Boris 64.00 140.00 Kč ( 214) 410174 H12C AOP0302 Čech Vít 68.00 50.00 Kč ( 654)53 51568 D21E AOP8152 Košárková Iva 69.00 140.00 Kč ( 290) 253130 H35C AOP7302 Krček Martin 78.00 140.00 Kč ( 693) 8715 H35C AOP6401 Jelínek Jan 83.00 140.00 Kč ( 201) 995843 H45C AOP6502 Schuster Martin 92.00 140.00 Kč ( 139) 352349 H45C AOP6702 Tesař Jiří 99.00 140.00 Kč ( 14) 887157 H21A AOP6501 Hadač Miroslav 106.00 140.00 Kč ( 15)409 887166 H20A AOP9301 Hadač Filip 128.00 140.00 Kč ( 78)416 889295 H20A AOP9302 Rossmanith Vojta 135.00 140.00 Kč ( 140)263 515074 D20A AOP9450 Tesařová Marcela 142.00 140.00 Kč ( 277)266 7200368 D20A AOP9452 Svobodová Radka 145.00 140.00 Kč ( 202)434 995871 H20A AOP9303 Schuster Marek 153.00 140.00 Kč ( 121) 920690 H21A AOP6601 Barcík Peter 154.00 140.00 Kč ( 2) 52295 D21A AOP7251 Kašparová Šárka 155.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 3060.00 Kč

AOV OOB TJ Baník Ostrava

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 218)311 515123 H16A AOV9701 Mielec Jaromír 11.00 140.00 Kč ( 708) 515430 T AOV6901 Mielec Jaromír 37.00 140.00 Kč ( 382)182 361939 D16A AOV9850 Fukalová Hana 63.00 140.00 Kč ( 383)204 416152 D18A AOV9550 Fukalová Martina 98.00 140.00 Kč ( 104) 8881 H21A AOV7900 Vlach Jiří 119.00 140.00 Kč ( 219)401 428234 H20A AOV9401 Rohel Marek 120.00 140.00 Kč ( 105) 49458 D21A AOV8750 Petrová Tereza 121.00 140.00 Kč ( 59)372 1625050 H18A AOV9602 Glonek Jakub 131.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1120.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 414) 307266 H21C ASU8949 Oľhava Rastislav 1.00 140.00 Kč ( 431)304 920686 H16A ASU9747 Kašpar Jakub 4.00 140.00 Kč ( 407) 52556 H55C ASU5600 Strachota Jaroslav 12.00 140.00 Kč ( 409) 515175 H21C ASU7517 Aleš David 33.00 140.00 Kč ( 412)4 920699 H21E ASU8808 Zbranek Roman 45.00 140.00 Kč ( 432)176 980354 D16A ASU9797 Horvátová Hana 57.00 140.00 Kč ( 408) 52560 D45C ASU6099 Strachotová Eva 58.00 140.00 Kč ( 411)55 920685 D21E ASU8598 Vávrová Veronika 71.00 140.00 Kč ( 410)71 920656 D21E ASU8351 Labašová Katarína 87.00 140.00 Kč ( 430)201 692344 D18A ASU9697 Lamanecová Radka 95.00 140.00 Kč ( 415) 515189 D21A ASU8964 Vozdová Klára 107.00 140.00 Kč ( 428)351 2012280 H18A ASU9547 Hraboš Matěj 110.00 140.00 Kč ( 421)402 920667 H20A ASU9348 Mušínský Tomáš 121.00 140.00 Kč ( 424)405 682344 H20A ASU9445 Dvořáček Radek 124.00 140.00 Kč ( 426)407 886264 H20A ASU9447 Horvát Petr 126.00 140.00 Kč ( 413) 920666 H21A ASU8817 Navrátil Tomáš 128.00 140.00 Kč ( 429)371 682340 H18A ASU9644 Šmelík Martin 130.00 140.00 Kč ( 422)252 995795 D20A ASU9351 Kolářová Renáta 131.00 140.00 Kč ( 425)413 224905 H20A ASU9446 Šincl Jiří 132.00 140.00 Kč ( 423)422 920700 H20A ASU9444 Minář Marek 141.00 140.00 Kč ( 416) 52856 D21A ASU9090 Rešová Kateřina 143.00 140.00 Kč ( 427)385 9988866 H18A ASU9505 Chmelař Martin 144.00 140.00 Kč ( 417) 995859 H21A ASU9106 Hrobař Štěpán 145.00 140.00 Kč ( 420)431 515103 H20A ASU9347 Franko David 150.00 140.00 Kč ( 419) 2020725 D21A ASU9298 Ďurčová Ivana 151.00 140.00 Kč ( 418) 920681 H21A ASU9243 Ostřanský Filip 160.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 3640.00 Kč

BBM BETA URSUS Orienteering

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 40)302 331797 H16A BBM9700 Peřinka Šimon 2.00 140.00 Kč ( 39)308 331262 H16A BBM9701 Drozd Michal 8.00 140.00 Kč ( 41)310 980376 H16A BBM9800 Ptáček Patrik 10.00 140.00 Kč ( 36) 1396205 H21C BBM6701 Dalos Attila 17.00 140.00 Kč ( 787) 410398 T BBM5100 Denemarek Oldřich 42.00 70.00 Kč ( 788) 331257 T BBM6550 Peřinková Irena 44.00 70.00 Kč ( 35) 980377 H21A BBM6508 Ptáček Pavel 95.00 140.00 Kč ( 42)352 1396156 H18A BBM9707 Dalos Maté 111.00 140.00 Kč ( 37)370 980371 H18A BBM9500 Záděra Pavel 129.00 140.00 Kč ( 10) 515468 H21A BBM7205 Fiala Jan 132.00 140.00 Kč ( 38)388 886286 H18A BBM9600 Ptáček Pavel 147.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1400.00 Kč

BOR OK Jiskra Nový Bor

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 380) 8441 D35C BOR7758 Kameníková Kateřina 27.00 140.00 Kč ( 378)166 2051536 D16A BOR9751 Kameníková Andrea 47.00 140.00 Kč ( 379)185 2051475 D16A BOR9853 Staňová Karolína 66.00 140.00 Kč ( 377) 2051502 D16C BOR9854 Nováková Lucie 122.00 140.00 Kč ( 376)364 887936 H18A BOR9503 Pavlovec Jan 123.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 700.00 Kč

CHC K.O.B. Choceň

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 641)338 2053577 H16A CHC9701 Semrád Ladislav 38.00 140.00 Kč ( 638) 9551 D35C CHC7251 Křivdová Lenka 39.00 140.00 Kč ( 657)163 9569 D16A CHC9852 Chaloupková Veronika 44.00 140.00 Kč ( 642) 2025343 H21A CHC8603 Pátek Michal 90.00 140.00 Kč ( 643) 2025363 H21A CHC8502 Pešek Ondřej 104.00 140.00 Kč ( 665) 9573 H45C CHC6001 Janeba Petr 109.00 140.00 Kč ( 664)369 9572 H18A CHC9602 Janeba Vladimír 128.00 140.00 Kč ( 640)420 2053589 H20A CHC9402 Sháněl Jan 139.00 140.00 Kč ( 644)383 2025344 H18A CHC9501 Křivda Martin 142.00 140.00 Kč ( 639) 2049551 H21A CHC8801 Grundman Vojtěch 147.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1400.00 Kč

CHT OOB SK Chrast

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 699)32 899165 H21E CHT8501 Drahokoupil Aleš 73.00 140.00 Kč ( 701)78 1007554 D21E CHT8353 Matrasová Kateřina 94.00 140.00 Kč ( 700) 51980 H21A CHT8001 Matras Tomáš 121.00 140.00 Kč ( 697) 52315 D21A CHT8851 Kopáčková Iva 129.00 140.00 Kč ( 696) 52313 H21A CHT8510 Kopáček Jan 157.00 140.00 Kč ( 698) 515504 D21A CHT8053 Korecká Lenka 158.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 840.00 Kč

DCE KOB Dobřichovice

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad

VKLAD CELKEM 0.00 Kč

DKL KOB Kladno

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad

VKLAD CELKEM 0.00 Kč

DKP Oddíl OB Kotlářka

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 691)306 682081 H16A DKP9800 Najman Matouš 6.00 140.00 Kč ( 90) 207852 H21C DKP8400 Jána Michal 12.00 140.00 Kč ( 73)316 897357 H16A DKP9801 Semerád Antonín 16.00 140.00 Kč ( 86) 301369 H21C DKP8511 Wagner Libor 37.00 140.00 Kč ( 131) 434580 D45C DKP6652 Lustigová Lenka 42.00 140.00 Kč ( 88)183 886271 D16A DKP9751 Nováková Tereza 64.00 140.00 Kč ( 32)58 51798 D21E DKP8651 Plochová Dominika 74.00 140.00 Kč ( 91)65 9054 D21E DKP8254 Jiřištová Zuzana 81.00 140.00 Kč ( 132) 443079 H35C DKP6901 Kalousek Jiří 84.00 140.00 Kč ( 589)69 7875600 D21E DKP8756 Dlouhá Marie 85.00 140.00 Kč ( 85)86 887612 D21E DKP8850 Svobodná Šárka 102.00 140.00 Kč ( 93)217 515071 D18A DKP9652 Šňupárková Anna 111.00 140.00 Kč ( 87)368 899156 H18A DKP9600 Illner Vojtěch 127.00 140.00 Kč ( 89)265 7945000 D20A DKP9450 Dlouhá Hana 144.00 140.00 Kč ( 30) 49898 D21A DKP8654 Margoldová Barbora 150.00 140.00 Kč ( 1) 416025 H21A DKP8109 Tomeš Jaroslav 163.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2240.00 Kč

DOB KOB Dobruška

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 406) 889287 P DOB0555 Černíková Zuzana 12.00 20.00 Kč ( 405) 681859 H12C DOB0303 Černík David 37.00 50.00 Kč ( 20) 981808 H21A DOB7907 Fátor Jan 94.00 140.00 Kč ( 667) 7202 D21A DOB8756 Staňková Lucie 112.00 140.00 Kč ( 25) 920696 H21A DOB8002 Janda Martin 120.00 140.00 Kč ( 404) 681856 D21A DOB7878 Černíková Barbora 124.00 140.00 Kč ( 205) 7226 D21A DOB7956 Štěpánová Dita 138.00 140.00 Kč ( 666) 7210 H21A DOB8304 Khýn Vítězslav 138.00 140.00 Kč ( 45) 301627 H21A DOB8737 Hošek Radim 140.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1050.00 Kč

EKP VŠTJ Ekonom Praha

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 309)12 2045232 H21E EKP7414 Ondráček Radim 53.00 140.00 Kč ( 308) 2045231 D21A EKP7850 Ondráčková Veronika 131.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

FPA

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 711) 5595 H18C FPA9601 Sommer Tadeas 82.00 140.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

GBM

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 710) 8082 H18C GBM9601 Hruby Vaclav 81.00 140.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

HAN Hanacka oblast

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 759) ? D12C HAN0250 Smolková Sabina 5.00 50.00 Kč neregistro ( 760) ? D12C HAN0158 Zatloukalová Hana 22.00 50.00 Kč neregistro ( 767) ? H12C HAN0201 Jirka Matyáš 24.00 50.00 Kč neregistro ( 770) ? H12C HAN0105 Šafář Martin 29.00 50.00 Kč neregistro ( 758) ? D12C HAN0252 Marková Ema 34.00 50.00 Kč neregistro ( 772) ? H12C HAN0107 Valenta Mikuláš 36.00 50.00 Kč neregistro ( 763) ? D14C HAN9999 Křečková Jana 46.00 50.00 Kč neregistro ( 775) ? H14C HAN9919 Horčička Vít 62.00 50.00 Kč neregistro ( 768) ? H12C HAN0222 Plhal Jakub 63.00 50.00 Kč neregistro ( 761) ? D14C HAN0099 Hrabošová Magdaléna 64.00 50.00 Kč neregistro ( 779) ? H14C HAN0001 Karásek Adam 64.00 50.00 Kč neregistro ( 766) ? D14C HAN9951 Zatloukalová Romana 66.00 50.00 Kč neregistro ( 784) ? H14C HAN9909 Šrámek Ondřej 66.00 50.00 Kč neregistro ( 782) ? H14C HAN0005 Matoušek Matěj 70.00 50.00 Kč neregistro ( 778) ? H14C HAN0000 Jirka Mikuláš 72.00 50.00 Kč neregistro ( 777) ? H14C HAN9908 Jílek Ondřej 74.00 50.00 Kč neregistro ( 771) ? H12C HAN0104 Šimek Štěpán 76.00 50.00 Kč neregistro ( 781) ? H14C HAN0044 Kroul Josef 78.00 50.00 Kč neregistro ( 762) ? D14C HAN9950 Janošíková Tereza 79.00 50.00 Kč neregistro ( 783) ? H14C HAN9933 Ondráček Radek 81.00 50.00 Kč neregistro ( 765) ? D14C HAN9998 Pukyšová Anežka 86.00 50.00 Kč neregistro ( 776) ? H14C HAN9917 Janečka Viktor 95.00 50.00 Kč neregistro ( 769) ? H14C HAN0204 Světnický František 99.00 50.00 Kč neregistro ( 774) ? H14C HAN9910 Dostál Pavel 102.00 50.00 Kč neregistro ( 780) ? H14C HAN9911 Kašpar Petr 105.00 50.00 Kč neregistro ( 773) ? H14C HAN0007 Bořánek Michal 108.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 1300.00 Kč

HAV SKOB Baník Havířov

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 115) 896971 D35C HAV7050 Vébrová Šárka 26.00 140.00 Kč neregistro ( 114) 515066 H35C HAV7103 Vébr Radek 61.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

HLV KČT - OB Holešov

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 83)336 7200377 H16A HLV9732 Sedláček Ondřej 36.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

HOB SKOB Horní Benešov

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 652) 51939 H55C HOB4701 Klech Josef 2.00 140.00 Kč ( 653) 301308 D55C HOB5655 Krumpholcová Jarmila 89.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

JMO Jihomoravska oblast

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 752) 332970 D12C JMO0157 Mulickova Zuzana 7.00 50.00 Kč neregistro ( 751) 232876 D12C JMO0198 Radova Katerina 14.00 50.00 Kč neregistro ( 750) 53247 D12C JMO0199 Hlavacova Anezka 20.00 50.00 Kč neregistro ( 746) 2042517 H12C JMO0103 Kligl Radim 27.00 50.00 Kč neregistro ( 745) 995867 H12C JMO0106 Gryc Vojtech 45.00 50.00 Kč neregistro ( 744) 443078 H12C JMO0111 Milian Tomas 67.00 50.00 Kč neregistro ( 753) 232865 D14C JMO0058 Grycova Katerina 68.00 50.00 Kč neregistro ( 436) 232732 H14C JMO9901 Hlaváč Ondřej 83.00 50.00 Kč neregistro ( 747) ? H14C JMO JM11 88.00 50.00 Kč neregistro ( 754) ? D14C JMO0060 Auemullerova Anna 88.00 50.00 Kč neregistro ( 755) 114 D14C JMO9954 Kratochvilova Anezka 90.00 50.00 Kč neregistro ( 748) 410331 H14C JMO9903 Ricny Vojtech 92.00 50.00 Kč neregistro ( 749) 888627 H14C JMO9902 Komenda Jan 94.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

JPV Oddíl OS SK Prostějov

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 96) 410337 P JPV8687 Smékalová Ivana 3.00 20.00 Kč ( 13)326 1007539 H16A JPV9824 Kočí Josef 26.00 140.00 Kč ( 595)156 1007538 D16A JPV9898 Pilcová Sabina 37.00 140.00 Kč ( 12)339 1602633 H16A JPV9807 Vystavěl Ondřej 39.00 140.00 Kč ( 683)158 1007537 D16A JPV9899 Soldánová Tereza 39.00 140.00 Kč ( 681) 2020730 H35C JPV6526 Soldán Vladimír 66.00 140.00 Kč ( 43) 1602629 H21A JPV8201 Otrusina Jiří 99.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 860.00 Kč

JZL TJ Jižní svahy Zlín

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 196) 53353 H12C JZL0201 Kundrata Jan 62.00 50.00 Kč ( 195) 218974 D14C JZL0051 Kundratová Lucie 67.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

KAM SK Kamenice

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 634)307 232395 H16A KAM9801 Aschermann Daniel 7.00 140.00 Kč ( 636)315 361923 H16A KAM9803 Hausenblas Šimon 15.00 140.00 Kč ( 633)321 232245 H16A KAM9700 Valášek Jiří 21.00 140.00 Kč ( 635)332 207856 H16A KAM9802 Jíra Tomáš 32.00 140.00 Kč ( 621) 682099 D35C KAM7053 Hankovcová Lenka 45.00 140.00 Kč ( 618) 49155 D35C KAM6450 Klinkerová Jitka 52.00 140.00 Kč ( 620) 52276 H45C KAM6600 Valášek Petr 90.00 140.00 Kč ( 629)211 53599 D18A KAM9550 Bořánková Karolína 105.00 140.00 Kč ( 630)214 7003009 D18A KAM9551 Hlubučková Kristýna 108.00 140.00 Kč ( 624) 52932 D21A KAM9154 Kamererová Klára 115.00 140.00 Kč ( 631)223 51968 D18A KAM9554 Procházková Marie 117.00 140.00 Kč ( 622) 52065 H21A KAM7500 Zámečník David 124.00 140.00 Kč ( 623) 232420 D21A KAM9153 Panochová Anna 126.00 140.00 Kč ( 619) 51733 H21A KAM6501 Kozák Petr 129.00 140.00 Kč ( 626)415 920683 H20A KAM9401 Semík Ondřej 134.00 140.00 Kč ( 628)261 428250 D20A KAM9452 Kamererová Valerie 140.00 140.00 Kč ( 632)384 897360 H18A KAM9601 Kettner Vojtěch 143.00 140.00 Kč ( 627)426 887640 H20A KAM9403 Kettner Lukáš 145.00 140.00 Kč ( 625)277 515447 D20A KAM9350 Mrázová Pavla 156.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2660.00 Kč

KAR SK Karlovice

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 655) 51950 H55C KAR5001 Pospíšil Karel 5.00 140.00 Kč ( 656) 301259 H35C KAR7601 Stibor Zbyněk 69.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad

VKLAD CELKEM 0.00 Kč

KON KOB Konice

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 127) 8898 D18C KON9572 Vlachová Eliška 12.00 140.00 Kč ( 57) 52417 D45C KON6389 Hlavová Miroslava 50.00 140.00 Kč ( 58) 52412 D45C KON5887 Smičková Eva 53.00 140.00 Kč ( 101) 52420 D45C KON6285 Dittrichová Lenka 55.00 140.00 Kč ( 137) 52720 H35C KON6919 Huňka Karel 64.00 140.00 Kč ( 136) 433100 H35C KON6111 Grepl Ladislav 70.00 140.00 Kč ( 138) 52725 H35C KON6427 Navrátil Václav 72.00 140.00 Kč ( 71) 8903 D55C KON4589 Skoumalová Marie 86.00 140.00 Kč ( 134) 52722 D16C KON9898 Vlachová Kateřina 116.00 140.00 Kč ( 135) 49367 D16C KON9771 Müllerová Kristýna 118.00 140.00 Kč ( 194) 8905 D21A KON8279 Tomečková Zuzana 132.00 140.00 Kč ( 74) 515153 D21A KON8787 Dittrichová Petra 134.00 140.00 Kč ( 51) 995816 D21A KON7852 Otrubová Johana 152.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1820.00 Kč

KRL Kometa Kralovice

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 287) 2017667 D14C KRL0152 Šlechtová Tereza 47.00 50.00 Kč ( 286) 232960 D14C KRL0051 Biersaková Dagmar 57.00 50.00 Kč ( 288) 232613 D14C KRL9951 Hanáková Lenka 76.00 50.00 Kč ( 289)212 416318 D18A KRL9651 Hanáková Magda 106.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 290.00 Kč

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 211) 411761 T KRN5401 Hrouza Jan 26.00 70.00 Kč ( 212) 52626 T KRN0757 Rychlá Karolína 28.00 70.00 Kč ( 129) 5591 T KRN8353 Sukeníková Zuzana 31.00 70.00 Kč ( 756) 52623 T KRN5201 Hrouza Tomáš 45.00 70.00 Kč ( 33)39 886824 H21E KRN8505 Rychlý Pavel 80.00 140.00 Kč ( 678)44 52641 H21E KRN8203 Kopec Tomáš 85.00 140.00 Kč ( 679) 52533 D21A KRN8456 Kopcová Michaela 116.00 140.00 Kč ( 56) 995815 D21A KRN8559 Rychlá Pavlína 146.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 840.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 294) 443106 D18C KSU9559 Habigerová Radka 14.00 140.00 Kč ( 292) 2011813 D18C KSU9853 Švancárová Veronika 16.00 140.00 Kč ( 307) 49316 P KSU0502 Tomanek Lukáš 16.00 20.00 Kč ( 297) 515111 H21C KSU7940 Halama Jakub 20.00 140.00 Kč ( 296) 442865 H21C KSU9202 Jílek Jakub 28.00 140.00 Kč ( 304) 443067 D35C KSU7070 Rozsívalová Helena 29.00 140.00 Kč ( 303) 52544 T KSU7302 Kroul Josef 36.00 70.00 Kč neregistro ( 300) 53662 T KSU7474 Kroulová Markéta 40.00 70.00 Kč neregistro ( 302) 420414 D35C KSU7373 Smrčková Věra 42.00 140.00 Kč ( 298) 52617 D35C KSU7793 Smolíková Kateřina 46.00 140.00 Kč ( 293)180 897348 D16A KSU9799 Smrčková Dominika 61.00 140.00 Kč ( 301) 420450 H35C KSU7401 Smrček Petr 79.00 140.00 Kč ( 305) 52566 H45C KSU6701 Matoušek Milan 110.00 140.00 Kč ( 299) 52294 D21A KSU7552 Tomanková Martina 148.00 140.00 Kč ( 295)273 897363 D20A KSU9394 Vozdová Aneta 152.00 140.00 Kč ( 306) 515101 H21A KSU5801 Šrámek Jaromír 152.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1980.00 Kč

KUO KOB Ústí nad Orlicí

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 389)303 980351 H16A KUO9801 Paukert Lukáš 3.00 140.00 Kč ( 387) 51470 H21C KUO8001 Koblížek Kamil 13.00 140.00 Kč ( 388) 920673 H35C KUO6901 Procházka Pavel 67.00 140.00 Kč ( 390)354 920664 H18A KUO9602 Holubář Bartoloměj 113.00 140.00 Kč ( 391)356 887162 H18A KUO9605 Skalický Matyáš 115.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 700.00 Kč

LBE TJ Lokomotiva Beroun

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 603)412 331157 H20A LBE9400 Uhlíř Marek 131.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 592) 52683 H21C LCE7439 Škoda František 7.00 140.00 Kč ( 442) 2056310 D12C LCE0152 Plášková Anna 15.00 50.00 Kč ( 448) 2053585 H12C LCE0103 Bitto Max 23.00 50.00 Kč ( 450)323 1400401 H16A LCE9803 Černocký Libor 23.00 140.00 Kč ( 455) 889307 H21C LCE6602 Kunčar Vít 23.00 140.00 Kč ( 462) 889301 H21C LCE6207 Slezák Libor 25.00 140.00 Kč ( 465)330 7200378 H16A LCE9801 Sýkora Vojtěch 30.00 140.00 Kč ( 456) 2020705 H21C LCE8110 Macka Radek 31.00 140.00 Kč ( 864)151 362939 D16A LCE9752 Papugová Andrea 32.00 280.00 Kč ( 468) 52707 H21C LCE8901 Vlažný Jan 35.00 140.00 Kč ( 447)161 889309 D16A LCE9751 Vavrysová Barbara 42.00 140.00 Kč ( 452)6 1399000 H21E LCE7602 Horyna Roman 47.00 140.00 Kč ( 443) 52695 D14C LCE0052 Ressová Tereza 50.00 50.00 Kč ( 445) 52687 D14C LCE0051 Špendlíková Kamila 52.00 50.00 Kč ( 460) 52703 H14C LCE9907 Plášek Pavel 56.00 50.00 Kč ( 451)20 995852 H21E LCE7835 Hanslian David 61.00 140.00 Kč ( 463)22 515460 H21E LCE8902 Slezák Zdeněk 63.00 140.00 Kč ( 444)63 889312 D21E LCE9250 Sklenářová Radka 79.00 140.00 Kč ( 469) 246840 H14C LCE9911 Vopařil Jan 84.00 50.00 Kč ( 454) 52693 H14C LCE9906 Kadleček Jan 89.00 50.00 Kč ( 608)205 232217 D18A LCE9551 Papugová Martina 99.00 140.00 Kč ( 459) 52702 H45C LCE6118 Plášek Martin 100.00 140.00 Kč ( 440) 2032130 D21C LCE8560 Macková Petra 104.00 140.00 Kč ( 865) 232225 D21A LCE9255 Papugová Katarína 105.00 280.00 Kč ( 461) 515424 H21A LCE9001 Slezák Jiří 111.00 140.00 Kč ( 438) 52710 D21A LCE9052 Hubáčková Pavla 118.00 140.00 Kč ( 466) 896968 H21A LCE9201 Valenta Jiří 118.00 140.00 Kč ( 467)404 553457 H20A LCE9302 Vavrys Johan 123.00 140.00 Kč ( 464)367 889313 H18A LCE9602 Slíva Jan 126.00 140.00 Kč ( 449) 889288 H21A LCE8803 Cahel Marek 134.00 140.00 Kč ( 453)418 2017666 H20A LCE9501 Hubáček Jonáš 137.00 140.00 Kč ( 706)423 886716 H20A LCE9301 Hubáček Michal 142.00 280.00 Kč ( 446)269 505081 D20A LCE9352 Szlendak Joanna 148.00 140.00 Kč ( 457)390 889308 H18A LCE9601 Mudrák Štěpán 149.00 140.00 Kč ( 439) 889305 D21A LCE8951 Jirčáková Martina 154.00 140.00 Kč ( 441) 243332 D21A LCE9151 Palupčíková Nikola 156.00 140.00 Kč ( 437) 52708 D21A LCE9051 Cahlová Blanka 159.00 140.00 Kč ( 458) 52705 H21A LCE8801 Perůtka Jan 161.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 4550.00 Kč

LLI TJ Loko Liberec

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 248)328 51207 H16A LLI9802 Melichar Vojtěch 28.00 140.00 Kč ( 92) 51209 H45C LLI5901 Hoidekr Pavel 94.00 140.00 Kč ( 5)210 7200361 D18A LLI9651 Štičková Anna 104.00 140.00 Kč ( 6)222 410734 D18A LLI9552 Hoidekrová Lucie 116.00 140.00 Kč ( 108)382 7003006 H18A LLI9603 Fürst Matouš 141.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 700.00 Kč

LOV lepus.cz

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 786) 53534 H21A LOV8601 Žaloudík Jiří 117.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

LPM OK Lokomotiva Plzeň

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 210) 51151 H21C LPM8500 Šilhavý Jakub 32.00 140.00 Kč ( 79) 995848 H21A LPM7820 Suchý Petr 92.00 140.00 Kč ( 107)218 361920 D18A LPM9650 Šiková Barbora 112.00 140.00 Kč ( 110)221 361960 D18A LPM9651 Šiková Karolína 115.00 140.00 Kč ( 200)255 236994 D20A LPM9452 Chvalová Věra 134.00 140.00 Kč ( 374) 887626 H21A LPM9202 Kolovský František 143.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 840.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 556) 224882 D35C LPU6859 Kaplanová Iva 33.00 140.00 Kč ( 557)334 425577 H16A LPU9705 Kanta Martin 34.00 140.00 Kč ( 555) 9310 D35C LPU6553 Čermáková Renata 44.00 140.00 Kč ( 568)3 515142 H21E LPU9006 Klapal Jan 44.00 140.00 Kč ( 571)8 500288 H21E LPU8304 Štěrba Zbyněk 49.00 140.00 Kč ( 543)174 9648 D16A LPU9752 Fenclová Tereza 55.00 140.00 Kč ( 570)29 515162 H21E LPU9113 Procházka David 70.00 140.00 Kč ( 569)31 515166 H21E LPU9005 Nožka Radek 72.00 140.00 Kč ( 567)35 551990 H21E LPU9036 Kamenický Matěj 76.00 140.00 Kč ( 573)38 887920 H21E LPU8208 Zvěřina Petr 79.00 140.00 Kč ( 572)40 886715 H21E LPU8002 Udržal Tomáš 81.00 140.00 Kč ( 550)72 301173 D21E LPU7667 Fenclová Marta 88.00 140.00 Kč ( 549)74 515102 D21E LPU8654 Duchová Iveta 90.00 140.00 Kč ( 551)76 515136 D21E LPU8752 Hermanová Zuzana 92.00 140.00 Kč ( 552)80 906217 D21E LPU9053 Knapová Jana 96.00 140.00 Kč ( 553)85 981834 D21E LPU8499 Przyczková Michaela 101.00 140.00 Kč ( 554)87 515126 D21E LPU8357 Zvěřinová Martina 103.00 140.00 Kč ( 563) 886272 H21A LPU8701 Fiala Petr 107.00 140.00 Kč ( 574) 410783 H45C LPU6504 Procházka Radek 108.00 140.00 Kč ( 546)224 434574 D18A LPU9658 Chládková Simona 118.00 140.00 Kč ( 545)227 220400 D18A LPU9558 Doleželová Kateřina 121.00 140.00 Kč ( 565) 9278 H21A LPU8605 Lenner Miroslav 125.00 140.00 Kč ( 562)410 331549 H20A LPU9306 Záveský Filip 129.00 140.00 Kč ( 547)254 2011864 D20A LPU9351 Knapová Lenka 133.00 140.00 Kč ( 560)417 515487 H20A LPU9410 Grundmann Jan 136.00 140.00 Kč ( 561)419 889299 H20A LPU9307 Kubelka Tomáš 138.00 140.00 Kč ( 558)387 887928 H18A LPU9502 Deml Tomáš 146.00 140.00 Kč ( 564) 886290 H21A LPU8608 Kafka Miloš 146.00 140.00 Kč ( 559)429 1080493 H20A LPU9301 Čermák Jan 148.00 140.00 Kč ( 566) 981815 H21A LPU9110 Procházka Tomáš 149.00 140.00 Kč ( 548)271 940318 D20A LPU9451 Procházková Klára 150.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 4340.00 Kč

LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 394)168 436962 D16A LTP9750 Kovářová Lenka 49.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 278)331 681889 H16A LTU9801 Bendák Jan 31.00 140.00 Kč ( 217)225 301640 D18A LTU9651 Koderičová Tereza 119.00 140.00 Kč ( 124) 888623 D21A LTU8451 Ulahelová Jana 133.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

MBM O-mikron

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 130) 897372 H21C MBM8500 Pavelka Jan 24.00 140.00 Kč ( 682) 7200321 H21C MBM8606 Šrubař Michal 34.00 140.00 Kč ( 50) 232019 H21A MBM8740 Zelinka Jiří 103.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

MFP VŠSK MFF UK Praha

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 103)184 2023812 D16A MFP9850 Vyhnálková Barbora 65.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 213)181 2027242 D16A MOV9852 Vývodová Jana 62.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

MSK Moravskoslezska oblast

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 265) 49322 D12C MSK0253 Ciencialová Daniela 6.00 50.00 Kč neregistro ( 268) 51321 D12C MSK0350 Hájková Lucie 8.00 50.00 Kč neregistro ( 263) 49365 D12C MSK0251 Mrozek Teresa 10.00 50.00 Kč neregistro ( 260) 49470 D12C MSK0152 Svobodová Barbora 12.00 50.00 Kč neregistro ( 258) 889280 H12C MSK0102 Jelínek Jan 20.00 50.00 Kč neregistro ( 259) 425583 D12C MSK0151 Poláková Lenka 24.00 50.00 Kč neregistro ( 261) 8799 H12C MSK0201 Kostka Jiří 31.00 50.00 Kč neregistro ( 264) 49319 D12C MSK0252 Bilková Kateřina 37.00 50.00 Kč neregistro ( 269) 8670 D12C MSK0351 Kantorová Anna 39.00 50.00 Kč neregistro ( 266) 51316 H12C MSK0301 Valík Adam 48.00 50.00 Kč neregistro ( 257) 53176 H12C MSK0101 Kovařík Martin 52.00 50.00 Kč neregistro ( 254) 7863 D14C MSK0051 Bruková Magda 55.00 50.00 Kč neregistro ( 262) 515058 H12C MSK0202 Vébr Tomáš 58.00 50.00 Kč neregistro ( 275) 2045206 D14C MSK9953 Čechová Klára 58.00 50.00 Kč neregistro ( 251) 49396 H14C MSK0002 Filipek Sebastian 59.00 50.00 Kč neregistro ( 267) 920660 H12C MSK0302 Mielec Radomír 60.00 50.00 Kč neregistro ( 255) 8664 D14C MSK0052 Foltýnová Markéta 62.00 50.00 Kč neregistro ( 253) 515149 D14C MSK0050 Hájková Lenka 65.00 50.00 Kč neregistro ( 274) 2032153 D14C MSK9952 Švidrnochová Lenka 70.00 50.00 Kč neregistro ( 250) 410105 H14C MSK0001 Valík Tomáš 71.00 50.00 Kč neregistro ( 256) 49381 D14C MSK0053 Foltýnová Klára 80.00 50.00 Kč neregistro ( 271) 253106 H14C MSK9901 Procházka Zdeněk 87.00 50.00 Kč neregistro ( 273) 428208 D14C MSK9951 Poláková Tereza 89.00 50.00 Kč neregistro ( 272) 49355 H14C MSK9902 Holesz Sebastian 91.00 50.00 Kč neregistro ( 270) 331752 H14C MSK9900 Tesař Vojtěch 97.00 50.00 Kč neregistro ( 252) 2027244 H14C MSK0003 Kubíček David 103.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 1300.00 Kč

NPA SK LOB Nová Paka

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 575) 9698 H21A NPA8001 Antoš Filip 144.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

OOL SK Haná orienteering

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 283) 52747 H55C OOL4901 Smolka Miloslav 1.00 140.00 Kč ( 53) 52531 H45C OOL5804 Albert František 93.00 140.00 Kč ( 206) 895219 H45C OOL5707 Zdráhal Robert 96.00 140.00 Kč ( 31) 307337 H45C OOL5904 Višňa Milan 98.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 560.00 Kč

OOP TJ Opava

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 221) 52762 H55C OOP4800 Novotný Stanisl 4.00 140.00 Kč ( 102) 49301 H55C OOP5001 Ševčík Břetislav 6.00 140.00 Kč ( 687) 49416 H55C OOP5302 Rychlý Miloš 11.00 140.00 Kč ( 685) 52767 D45C OOP6750 Kociánová Eva 49.00 140.00 Kč ( 54) 52769 D55C OOP5751 Hájková Ludmila 84.00 140.00 Kč ( 220) 52763 D55C OOP4850 Novotná Ludmila 88.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 840.00 Kč

OSN SK OS Nové Město n. M.

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 285) 51975 D35C OSN7557 Nechanická Daniela 40.00 140.00 Kč ( 81) 1398988 H35C OSN7118 Zrník Tomáš 74.00 140.00 Kč ( 591)202 981804 D18A OSN9696 Vališová Martina 96.00 140.00 Kč ( 100) 52142 D21A OSN8555 Voráčková Lenka 108.00 140.00 Kč ( 47)386 551995 H18A OSN9549 Kamenický Jeroným 145.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 700.00 Kč

OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 209)154 433085 D16A OTK9751 Zentrichová Daniela 35.00 140.00 Kč ( 207) 331216 H14C OTK0001 Panovec Kryštof 85.00 50.00 Kč ( 208) 433084 H14C OTK0002 Zentrich Dušan 100.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 240.00 Kč

PGP SK Praga

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 345)301 ? H16A PGP9805 Hudec Antonín 1.00 140.00 Kč ( 9) 8009 H21C PGP8009 Voráček Michal 2.00 140.00 Kč ( 385)305 7200334 H16A PGP9701 Čermák Adam 5.00 140.00 Kč ( 128) 51840 H21C PGP6501 Kondrát Martin 10.00 140.00 Kč ( 120) 301413 H16C PGP9804 Hasal Martin 12.00 140.00 Kč ( 11)317 681882 H16A PGP9702 Navrátil Šimon 17.00 140.00 Kč ( 28)164 981838 D16A PGP9850 Janovská Kateřina 45.00 140.00 Kč ( 375) 232361 D45C PGP6751 Hasalová Jana 47.00 140.00 Kč ( 26)10 515113 H21E PGP9002 Procházka Pavel 51.00 140.00 Kč ( 311) 8077 D45C PGP6351 Šrůtová Marcela 61.00 140.00 Kč ( 106)28 887941 H21E PGP8610 Flašar Jan 69.00 140.00 Kč ( 588)54 51718 D21E PGP8153 Ryšavá Vendula 70.00 140.00 Kč ( 393)57 995881 D21E PGP8753 Hrstková Vladěna 73.00 140.00 Kč ( 44)33 52106 H21E PGP8700 Sysel Ctibor 74.00 140.00 Kč ( 99)59 502089 D21E PGP6651 Kožinová Jana 75.00 140.00 Kč ( 55)43 910714 H21E PGP9103 Landovský Tomáš 84.00 140.00 Kč ( 98) 51637 H21A PGP7506 Pokorný Ondřej 100.00 140.00 Kč ( 593) 51632 H45C PGP6000 Kožina Petr 101.00 140.00 Kč ( 3) 886265 H21A PGP8206 Procházka Jan 110.00 140.00 Kč ( 8) 515039 D21A PGP9252 Šámalová Ludmila 110.00 140.00 Kč ( 75)216 7003042 D18A PGP9650 Kožinová Zuzana 110.00 140.00 Kč ( 123)219 232050 D18A PGP9654 Hrabánková Klára 113.00 140.00 Kč ( 84) 49844 D21A PGP8656 Masopustová Elis 117.00 140.00 Kč ( 381)360 502088 H18A PGP9601 Landovský Jakub 119.00 140.00 Kč ( 29) 51636 D21A PGP7355 Janovská Petra 125.00 140.00 Kč ( 48) 232168 D21A PGP9153 Jelínková Šárka 127.00 140.00 Kč ( 117)377 995812 H18A PGP9503 Veselý Jakub 136.00 140.00 Kč ( 27) 515464 H21A PGP6401 Janovský Tomáš 137.00 140.00 Kč ( 344)258 7200338 D20A PGP9350 Kožinová Anna 137.00 140.00 Kč ( 125) 52105 H21A PGP8302 Sysel Ondřej 139.00 140.00 Kč ( 384) 997856 D21A PGP9255 Westin Kjersti 141.00 140.00 Kč ( 16) ? D21A PGP8950 MiĽkiewicz Martyna 157.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 4480.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 534) 553448 H21C PHK9110 Azeb Karim 16.00 140.00 Kč ( 527)319 205357 H16A PHK9805 Vandas Daniel 19.00 140.00 Kč ( 526) 4146 D35C PHK6651 Novotná Petra 35.00 140.00 Kč ( 537)5 553445 H21E PHK9104 Kamenický Jakub 46.00 140.00 Kč ( 515)172 1398990 D16A PHK9751 Novotná Klára 53.00 140.00 Kč ( 538)13 515420 H21E PHK7901 Losman Petr 54.00 140.00 Kč ( 525)51 553444 D21E PHK9255 Novotná Tereza 67.00 140.00 Kč ( 540)27 515402 H21E PHK9200 Petržela Jan 68.00 140.00 Kč ( 542) 2045248 H35C PHK6502 Novotný Milan 71.00 140.00 Kč ( 523)61 887904 D21E PHK9150 Kosová Denisa 77.00 140.00 Kč ( 524)64 2020733 D21E PHK8666 Macinská Jana 80.00 140.00 Kč ( 539)41 553446 H21E PHK8802 Panchártek Jan 82.00 140.00 Kč ( 536) 9399 H21A PHK7605 Kadeřávek Petr 87.00 140.00 Kč ( 516)209 1398981 D18A PHK9656 Machačová Michaela 103.00 140.00 Kč ( 517)215 995893 D18A PHK9551 Svobodová Lenka 109.00 140.00 Kč ( 520) 981820 D21A PHK8855 Azebová Nina 113.00 140.00 Kč ( 535) 995886 H21A PHK8602 Balcar Aleš 114.00 140.00 Kč ( 533) 886259 H21A PHK9001 Zelenka Tomáš 116.00 140.00 Kč ( 522) 9415 D21A PHK8951 Čepová Daniela 122.00 140.00 Kč ( 518)229 1398980 D18A PHK9653 Šádková Martina 123.00 140.00 Kč ( 528)365 2035705 H18A PHK9602 Horáček Petr 124.00 140.00 Kč ( 541) 9360 H21A PHK8005 Černý Michal 131.00 140.00 Kč ( 519)260 9832 D20A PHK9353 Kamenická Kateřina 139.00 140.00 Kč ( 532) 553440 H21A PHK8903 Müller Martin 141.00 140.00 Kč ( 521) 897344 D21A PHK8753 Svobodová Jana 147.00 140.00 Kč ( 531) 995884 H21A PHK8701 Justa Pavel 148.00 140.00 Kč ( 529)391 2045215 H18A PHK9601 Mašata Matěj 150.00 140.00 Kč ( 530)432 301383 H20A PHK9401 Kamenický Ondřej 151.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 3920.00 Kč

PLU TJ Sokol Plumlov

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 52) 2051506 H12C PLU0501 Otruba František 44.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 50.00 Kč

POB Prazska oblast

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 584) 7200326 D12C POB0250 Sanna Karin 2.00 50.00 Kč neregistro ( 580) 2019236 D12C POB0152 Vyhnálková Marie 18.00 50.00 Kč neregistro ( 578) 443091 D12C POB0150 Kalousková Marie 21.00 50.00 Kč neregistro ( 579) 9889 H12C POB0100 Klaška Martin 21.00 50.00 Kč neregistro ( 582) 515410 H12C POB0201 Lustig Adam 26.00 50.00 Kč neregistro ( 583) 897356 D12C POB0151 Najmanová Agáta 32.00 50.00 Kč neregistro ( 587) ? H14C POB9902 Gregor Tomáš 53.00 50.00 Kč neregistro ( 596) ? H12C POB0400 Čtrnáct František 53.00 50.00 Kč neregistro ( 585) 2031354 H14C POB9900 Jiroušek Matyáš 68.00 50.00 Kč neregistro ( 599) 9877 H12C POB0300 Kožina Štěpán 71.00 50.00 Kč neregistro ( 597) 887632 H12C POB0101 Janovský Tomáš 73.00 50.00 Kč neregistro ( 586) 446345 H12C POB0200 Malačka Milan 75.00 50.00 Kč neregistro ( 581) 889292 H14C POB9901 Šebek Petr 80.00 50.00 Kč neregistro ( 598) ? D14C POB0050 Dědková Teodora 81.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 700.00 Kč

PTI Sportovní klub Ptení

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 601) 8826 D35C PTI6952 Vítková Miroslava 30.00 140.00 Kč ( 600) 8828 H45C PTI6622 Vítek Zbyněk 91.00 140.00 Kč ( 495) 8822 H21A PTI8527 Klváček Aleš 102.00 140.00 Kč ( 492) 52430 H21A PTI8403 Jirka Michal 115.00 140.00 Kč ( 493) 8829 D21A PTI8771 Boháčová Lucie 128.00 140.00 Kč ( 494) 8843 D21A PTI8485 Zavadilová Simona 136.00 140.00 Kč ( 496) 301577 D21A PTI9292 Kejíková Ivona 149.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 980.00 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 46)366 330693 H18A PZR9505 Málek Jan 125.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 346) 682360 H21C RBK9001 Šesták Jakub 3.00 140.00 Kč ( 133) 2015806 D21A RBK9257 Moučková Andrea 120.00 140.00 Kč ( 284) 301286 D21A RBK9252 Pekárková Monika 123.00 140.00 Kč ( 126)264 2020737 D20A RBK9452 Tužilová Magdaléna 143.00 140.00 Kč ( 310) 515193 H21A RBK8605 Henek Michal 156.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 700.00 Kč

ROU SKOB Roudnice nad Labem

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad

VKLAD CELKEM 0.00 Kč

ROZ OK Roztoky

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 695) 438639 D16C ROZ9752 Voltrová Hana 124.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

SBR SKOB Bruntál

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 313) 410731 P SBR0501 Vlach Timik 7.00 20.00 Kč ( 314) ? D12C SBR0350 Holubová Pavlína 33.00 50.00 Kč ( 312) 51909 H45C SBR6601 Sklenář Josef 105.00 140.00 Kč ( 386) 51873 H45C SBR6302 Řeháček Petr 107.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 350.00 Kč

SCO Stredoceska oblast

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 718) ? D12C SCO0350 Hankovcová Helena 4.00 50.00 Kč neregistro ( 716) ? D12C SCO0151 Škáchová Magdalena 17.00 50.00 Kč neregistro ( 717) ? D12C SCO0252 Chaloupková Hana 19.00 50.00 Kč neregistro ( 719) 52300 D12C SCO0152 Čermáková Kateřina 23.00 50.00 Kč neregistro ( 715) ? D12C SCO0150 Rusá Vendula 25.00 50.00 Kč neregistro ( 720) 51894 D12C SCO0250 Chalupová Aneta 27.00 50.00 Kč neregistro ( 728) ? H12C SCO0101 Šafka Sebastian 28.00 50.00 Kč neregistro ( 737) ? H12C SCO0309 Škácha Vít 30.00 50.00 Kč neregistro ( 735) ? H12C SCO0300 Kovářík Tomáš 32.00 50.00 Kč neregistro ( 731) ? H12C SCO0105 Gajda Jan 34.00 50.00 Kč neregistro ( 727) ? H12C SCO0100 Valášek Václav 42.00 50.00 Kč neregistro ( 726) ? D14C SCO9952 Čiháková Barbora 43.00 50.00 Kč neregistro ( 723) ? D14C SCO0052 Sedláčková Linda 45.00 50.00 Kč neregistro ( 734) ? H12C SCO0203 Albrecht Adam 51.00 50.00 Kč neregistro ( 722) ? D14C SCO0051 Aschermannová Karolína 54.00 50.00 Kč neregistro ( 740) ? H14C SCO9900 Škvor Ota 54.00 50.00 Kč neregistro ( 742) ? H14C SCO0000 Lejbl Ladislav 57.00 50.00 Kč neregistro ( 725) ? D14C SCO9950 Kolářová Johana 59.00 50.00 Kč neregistro ( 729) ? H12C SCO0102 Víšek Martin 59.00 50.00 Kč neregistro ( 732) ? H12C SCO0201 Hankovec Hugo 61.00 50.00 Kč neregistro ( 730) ? H12C SCO0104 Blaha Petr 65.00 50.00 Kč neregistro ( 739) ? H14C SCO9901 Postolka Jáchym 67.00 50.00 Kč neregistro ( 733) ? H12C SCO0202 Škvor Adam 69.00 50.00 Kč neregistro ( 736) ? H12C SCO0301 Chaloupka Viktor 72.00 50.00 Kč neregistro ( 738) ? H12C SCO0200 Lejbl Jakub 74.00 50.00 Kč neregistro ( 721) ? D14C SCO0050 Kováříková Marie 77.00 50.00 Kč neregistro ( 743) ? H14C SCO0001 Buk Petr 77.00 50.00 Kč neregistro ( 724) ? D14C SCO9951 Voltrová Alena 84.00 50.00 Kč neregistro ( 741) ? H14C SCO9902 Šantrůček Vít 107.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 1450.00 Kč

SCP OK Sparta Praha

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 702)152 336785 D16A SCP9750 Veljačiková Hana 33.00 280.00 Kč ( 19) 331566 H21A SCP7507 Šístek Daniel 96.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

SHK TJ Slavia Hradec Králové

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 506) 51500 H21C SHK7704 Slovák Miroslav 5.00 140.00 Kč ( 504)313 1396847 H16A SHK9701 Netuka Vojtěch 13.00 140.00 Kč ( 507) 9135 H21C SHK7605 Svoboda Ondřej 14.00 140.00 Kč ( 514) 9126 T SHK7001 Netuka Jan 30.00 70.00 Kč ( 505) 9138 H21C SHK7905 Svoboda Lukáš 36.00 140.00 Kč ( 503)337 331229 H16A SHK9801 Gebrt Jan 37.00 140.00 Kč ( 511)2 995807 H21E SHK8406 Komanec Václav 43.00 140.00 Kč ( 498)167 420436 D16A SHK9755 Červená Adéla 48.00 140.00 Kč ( 502) 9121 D45C SHK6351 Mádlová Iva 57.00 140.00 Kč ( 510)30 515483 H21E SHK8702 Šmehlík Eduard 71.00 140.00 Kč ( 509)34 995831 H21E SHK8901 Jirásek Michal 75.00 140.00 Kč ( 500)73 515425 D21E SHK9051 Mechlová Lenka 89.00 140.00 Kč ( 501)83 1398689 D21E SHK8152 Hepnerová Martina 99.00 140.00 Kč ( 508) 9189 H21A SHK8902 Šabatka Zdeněk 105.00 140.00 Kč ( 499)253 2051524 D20A SHK9352 Myslivcová Pavla 132.00 140.00 Kč ( 513) 1008172 H21A SHK7601 Hepner David 133.00 140.00 Kč ( 512) 9140 H21A SHK7911 Weiner Jakub 142.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2310.00 Kč

SJC Sportcentrum Jičín

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 321) 9905 H21C SJC8709 Drobník Michal 6.00 140.00 Kč ( 829) 4742 H16C SJC9802 Doležal Vít 13.00 280.00 Kč ( 318)329 2045221 H16A SJC9703 Zikmund Zdeněk 29.00 140.00 Kč ( 324)15 771771 H21E SJC8102 Mrázek Jan 56.00 140.00 Kč ( 322)17 886514 H21E SJC8601 Henych Martin 58.00 140.00 Kč ( 323)25 515176 H21E SJC8818 Kodeda Štěpán 66.00 140.00 Kč ( 316)68 500266 D21E SJC8156 Brožková Dana 84.00 140.00 Kč ( 317)70 51180 D21E SJC8951 Soukupová Lucie 86.00 140.00 Kč ( 315)81 500265 D21E SJC8456 Brožková Radka 97.00 140.00 Kč ( 325) 51803 H21A SJC8309 Žaloudek Petr 126.00 140.00 Kč ( 319)378 2053542 H18A SJC9603 Zlámal David 137.00 140.00 Kč ( 320)380 4225 H18A SJC9601 Štál Jan 139.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1820.00 Kč

SJH SJH Jindřichův Hradec

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 602)157 331244 D16A SJH9751 Parkanová Veronika 38.00 140.00 Kč ( 80)159 331328 D16A SJH9852 Hojná Dominika 40.00 140.00 Kč ( 282)177 331783 D16A SJH9752 Peňázová Veronika 58.00 140.00 Kč ( 279) 336767 H35C SJH7001 Beneš Jan 60.00 140.00 Kč ( 576) 51141 H35C SJH6901 Kubičko Petr 76.00 140.00 Kč ( 577)203 331719 D18A SJH9551 Kubičková Bára 97.00 140.00 Kč ( 113)268 553458 D20A SJH9352 Šrámková Michaela 147.00 140.00 Kč ( 280)270 920682 D20A SJH9451 Benešová Jana 149.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1120.00 Kč

SJI OK Jihlava

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 245) 336768 H16C SJI9703 Zacha Jiří 14.00 140.00 Kč ( 234)318 232250 H16A SJI9700 Bořil Jan 18.00 140.00 Kč ( 238)322 253124 H16A SJI9702 Frýba Dominik 22.00 140.00 Kč ( 236) 980334 D35C SJI6951 Čechová Zuzana 37.00 140.00 Kč ( 237)170 2058511 D16A SJI9852 Čechová Tereza 51.00 140.00 Kč ( 239) 52358 D45C SJI6051 Hrstková Dana 59.00 140.00 Kč ( 242) 219243 H35C SJI6901 Vacek Milan 80.00 140.00 Kč ( 240) 53631 H45C SJI6301 Petráček Aleš 106.00 140.00 Kč ( 244) 336765 D16C SJI9854 Vacková Anna 117.00 140.00 Kč ( 241) 336763 D16C SJI9851 Petráčková Kristýna 120.00 140.00 Kč ( 243)373 336769 H18A SJI9602 Vacek Vojtěch 132.00 140.00 Kč ( 235)375 7003044 H18A SJI9601 Čech Jan 134.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1680.00 Kč

SKM KOB Směr Kroměříž

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 647)207 416078 D18A SKM9651 Pěčková Veronika 101.00 140.00 Kč ( 646)357 425530 H18A SKM9501 Krajcar Ivo 116.00 140.00 Kč ( 645)374 2045216 H18A SKM9601 Dvorský Petr 133.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

SLA SKOB Slaný

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 116)335 9005134 H16A SLA9701 Ježek Ondřej 35.00 140.00 Kč ( 680)358 442871 H18A SLA9602 Aster Tomáš 117.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

SNA TJ START Náchod

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 109) 9626 H21A SNA7105 Doucha Jiří 127.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

SOP OOB TJ Slezan Opava

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 713) 361953 P SOP0551 Pachmannova Katka 5.00 20.00 Kč neregistro ( 714) 446352 P SOP0851 Pachmannova Katka 8.00 20.00 Kč neregistro ( 712) 361981 P SOP0351 Pachmannova Bara 10.00 20.00 Kč neregistro ( 497) 446344 D55C SOP4851 Suchánková Libuše 80.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 707) 9486 H21C SRK9201 Handl Jindřich 29.00 280.00 Kč ( 672) 9503 D35C SRK7651 Šklíbová Jana 32.00 140.00 Kč ( 668) 438611 D45C SRK6752 Kosová Michaela 46.00 140.00 Kč ( 670) 9501 D35C SRK7373 Filipová Ivana 48.00 140.00 Kč ( 669) 9500 H35C SRK7101 Filip Libor 63.00 140.00 Kč ( 671) 9811 H35C SRK7501 Šklíba Jan 75.00 140.00 Kč ( 673) 9521 H21A SRK8001 Krmaš Václav 108.00 140.00 Kč ( 675) 9804 D21A SRK9152 Říčařová Žaneta 109.00 140.00 Kč ( 676) 9536 D21A SRK9351 Peremská Dana 130.00 140.00 Kč ( 674) 9498 H21A SRK8905 Pátek Lukáš 135.00 140.00 Kč ( 677) 981839 D21A SRK9352 Reslová Hana 137.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1680.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 403) 9005223 H16C SSU9701 Vosáhlo Jan 11.00 140.00 Kč ( 7) 224901 D45C SSU6591 Ostřanská Iveta 48.00 140.00 Kč ( 790) 2032169 D35C SSU6951 Kašparová Ivana 50.00 140.00 Kč ( 663)19 52555 H21E SSU8243 Král Václav 60.00 140.00 Kč ( 82) 52553 D45C SSU6091 Králová Zdenka 62.00 140.00 Kč ( 249)21 887940 H21E SSU8841 Král Vojtěch 62.00 140.00 Kč ( 594)56 7003039 D21E SSU8951 Kuncová Eliška 72.00 140.00 Kč ( 789) 6710 H35C SSU7004 Kašpar Jaroslav 73.00 140.00 Kč ( 247) 51508 H35C SSU6301 Valenta Jiří 81.00 140.00 Kč ( 791)206 2058520 D18A SSU9661 Kašparová Zuzana 100.00 140.00 Kč ( 392)353 433099 H18A SSU9609 Mikula Jan 112.00 140.00 Kč ( 792)228 2032188 D18A SSU9666 Machusová Karolína 122.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1680.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 182) 52516 H21C STE7505 Pudel Jarda 4.00 140.00 Kč ( 181) 52503 H21C STE7607 Fendrych Michal 8.00 140.00 Kč ( 191) 52517 H55C STE4801 Sklenář Antonín 10.00 140.00 Kč ( 183) 232959 H21C STE7200 Silnoušek Jiří 38.00 140.00 Kč ( 189) 52506 H35C STE6307 Hepnar Luboš 65.00 140.00 Kč ( 187) 1007547 H21A STE6501 Skyva Petr 88.00 140.00 Kč ( 190) 8276 H45C STE5902 Neumann Jaroslav 97.00 140.00 Kč ( 188) 52288 H21A STE7401 Tomanek Daniel 101.00 140.00 Kč ( 179) 1007548 D21A STE7054 Skyvová Kristýna 114.00 140.00 Kč ( 185) 51123 H21A STE9202 Doležel Ondřej 123.00 140.00 Kč ( 180)411 2027239 H20A STE9411 Skoupý Jan 130.00 140.00 Kč ( 184) 1401181 H21A STE5809 Václavek Tomáš 150.00 140.00 Kč ( 186) 1004660 H21A STE6907 Petřivalský Marek 159.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1820.00 Kč

STH SK Studenec

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 662) 49362 H21A STH9204 Charvát Jiří 98.00 140.00 Kč ( 661) 9081 D21A STH8451 Uvizlová Radka 140.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 434) 410327 H55C TBM5807 Šebesta Vlastislav 3.00 140.00 Kč ( 822) 888640 H12C TBM0411 Milán Jakub 33.00 50.00 Kč ( 823) 886829 H12C TBM0107 Pelánek Ondřej 38.00 50.00 Kč ( 435)165 229382 D16A TBM9859 Grycová Veronika 46.00 140.00 Kč ( 821) 119 H12C TBM0103 Kligl Radim 47.00 50.00 Kč ( 433) 410192 D55C TBM5253 Cigošová Anna 82.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 620.00 Kč

TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 637)389 1302800 H18A TJN9601 Picek Štěpán 148.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 193)309 49360 H16A TRI9705 Madzia Martin 9.00 140.00 Kč ( 62)325 1400410 H16A TRI9801 Cienciala Jan 25.00 140.00 Kč ( 61)327 49315 H16A TRI9807 Lanc Vojtěch 27.00 140.00 Kč ( 69)153 416127 D16A TRI9761 Kaufmanová Ivana 34.00 140.00 Kč ( 70)155 53293 D16A TRI9852 Liberdová Jana 36.00 140.00 Kč ( 68) 8659 D45C TRI6450 Jastrzembská Jarmila 44.00 140.00 Kč ( 276) 8651 D35C TRI6950 Kovaříková Mária 51.00 140.00 Kč ( 63)171 232620 D16A TRI9751 Tesařová Jana 52.00 140.00 Kč ( 60)173 53280 D16A TRI9850 Szarzecová Lucie 54.00 140.00 Kč ( 64)179 53215 D16A TRI9750 Argalášová Kateřina 60.00 140.00 Kč ( 67) 7862 D45C TRI6850 Argalášová Gabriela 63.00 140.00 Kč ( 705) 49330 D55C TRI4650 Gavendová Anna 85.00 280.00 Kč ( 65)213 8653 D18A TRI9656 Sabelová Markéta 107.00 140.00 Kč ( 192)355 49356 H18A TRI9601 Walach Ondřej 114.00 140.00 Kč ( 66)414 887630 H20A TRI9301 Argaláš Michal 133.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2240.00 Kč

TTR OOB Třebíč

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 650) 420428 D45C TTR6051 Zháňalová Jana 45.00 140.00 Kč ( 651)18 500580 H21E TTR7301 Prášil Marek 59.00 140.00 Kč ( 649)428 899179 H20A TTR9301 Klusáček Jan 147.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

TUR OOB TJ Turnov

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 341)320 995840 H16A TUR9701 Wolf Filip 20.00 140.00 Kč ( 342)162 51537 D16A TUR9751 Linková Alena 43.00 140.00 Kč ( 335)7 515499 H21E TUR9100 Wolf Daniel 48.00 140.00 Kč ( 331)14 1840303 H21E TUR8401 Váňa Martin 55.00 140.00 Kč ( 343)175 232726 D16A TUR9851 Hudská Ludmila 56.00 140.00 Kč ( 328)24 981821 H21E TUR8103 Fodor Petr 65.00 140.00 Kč ( 327)26 800320 H21E TUR8002 Oma Jakub 67.00 140.00 Kč ( 329)52 515086 D21E TUR8153 Omová Michaela 68.00 140.00 Kč ( 332)62 876522 D21E TUR8650 Krafková Lucie 78.00 140.00 Kč ( 330)66 822282 D21E TUR8354 Rufferová Iva 82.00 140.00 Kč ( 334) 7003032 H21A TUR9002 Hyka Jan 91.00 140.00 Kč ( 333) 887159 H21A TUR9001 Hostaš Petr 113.00 140.00 Kč ( 338)403 995842 H20A TUR9402 Rychlý Michal 122.00 140.00 Kč ( 340)376 888604 H18A TUR9502 Horák Patrik 135.00 140.00 Kč ( 337)259 515087 D20A TUR9358 Kochová Nikola 138.00 140.00 Kč ( 336)424 886823 H20A TUR9301 Zakouřil Vít 143.00 140.00 Kč ( 339)275 410728 D20A TUR9455 Körberová Andrea 154.00 140.00 Kč ( 326) 5521 H21A TUR8001 Gomzyk Andriy 155.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2520.00 Kč

TZL SKOB Zlín

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 483) 553431 H55C TZL4902 Jelínek Petr 9.00 140.00 Kč ( 485)314 889320 H16A TZL9703 Mikel David 14.00 140.00 Kč ( 488) 416048 H21C TZL6915 Podmolík Tomáš 22.00 140.00 Kč ( 487)340 53354 H16A TZL9701 Podmolík Josef 40.00 140.00 Kč ( 475) 52219 D45C TZL6262 Krejčíková Monika 43.00 140.00 Kč ( 479) 8583 D14C TZL0093 Paterová Klára 48.00 50.00 Kč ( 478) 218979 D35C TZL7652 Nešporová Barbora 49.00 140.00 Kč ( 481) 8585 H12C TZL0201 Chovanec Václav 49.00 50.00 Kč ( 470)169 425531 D16A TZL9754 Chovancová Zuzana 50.00 140.00 Kč ( 476) 8581 D14C TZL0053 Macíková Barbora 53.00 50.00 Kč ( 486) 53831 H14C TZL0001 Podmolík Jonáš 76.00 50.00 Kč ( 482)37 995797 H21E TZL8508 Dlabaja Štěpán 78.00 140.00 Kč ( 480) 8584 D14C TZL9951 Tichá Veronika 85.00 50.00 Kč ( 477) 8582 D14C TZL0051 Nešporová Alžběta 87.00 50.00 Kč ( 471) 8930 D55C TZL5254 Horynová Eva 90.00 140.00 Kč ( 490)359 1400446 H18A TZL9501 Svačina Jan 118.00 140.00 Kč ( 489)406 681864 H20A TZL9301 Schäfer Jan 125.00 140.00 Kč ( 473)257 218977 D20A TZL9451 Koláriková Lucie 136.00 140.00 Kč ( 472)262 218978 D20A TZL9453 Jeřábková Jitka 141.00 140.00 Kč ( 474) 416043 D21A TZL9252 Krejčíková Marie 145.00 140.00 Kč ( 484)433 886701 H20A TZL9308 Kašpar Michal 152.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2400.00 Kč

UOL SK UP Olomouc

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 119) 2020740 H55C UOL4600 Horký Jan 14.00 140.00 Kč ( 660) ? H21C UOL9349 Horký Jan 21.00 140.00 Kč neregistro ( 4) 500587 H21C UOL8805 Špacír Jan 26.00 140.00 Kč ( 72) 52467 T UOL4201 Šubrt Zdeněk 33.00 70.00 Kč ( 689) 361946 T UOL6702 Jeřábek Petr 35.00 70.00 Kč ( 690) 361903 T UOL9453 Jeřábková Zuzana 38.00 70.00 Kč ( 688) 361997 T UOL6954 Jeřábková Jana 41.00 70.00 Kč ( 659) 52451 D45C UOL6451 Poklopová Ivana 56.00 140.00 Kč ( 118) 2020741 H35C UOL7100 Horký Jan 82.00 140.00 Kč ( 141)67 682103 D21E UOL9052 Jakobová Adélka 83.00 140.00 Kč ( 785) 2023805 H18C UOL9600 Chvátal Štěpán 84.00 280.00 Kč ( 658)77 1007544 D21E UOL8951 Poklopová Lenka 93.00 140.00 Kč ( 199) 682350 D21A UOL7051 Horčičková Eva 111.00 140.00 Kč ( 216) 361921 D21A UOL9155 Čermáková Magdalena 142.00 140.00 Kč ( 281)274 515413 D20A UOL9353 Horčičková Vendula 153.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1960.00 Kč

VAM OOB Vamberk

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 215)226 405999 D18A VAM9653 Petrasová Zuzana 120.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 398) 929929 H21C VBM8702 Kočí Martin 9.00 140.00 Kč ( 397)312 7200360 H16A VBM9801 Hirš Otakar 12.00 140.00 Kč ( 400)11 720921 H21E VBM7246 Fučík Karel 52.00 140.00 Kč ( 399) 866998 H21A VBM8801 Bravený Adam 89.00 140.00 Kč ( 402) 553285 H21A VBM8103 Mazal Zdeněk 109.00 140.00 Kč ( 395)220 7200367 D18A VBM9651 Hiršová Gabriela 114.00 140.00 Kč ( 396) 52039 D21A VBM8772 Adamová Eva 139.00 140.00 Kč ( 401) 2011839 H21A VBM8002 Henek Vladan 158.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1120.00 Kč

VCO

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 147) 2017683 D12C VCO0155 Kroniková Štěpánka 1.00 50.00 Kč neregistro ( 148) 2056270 D12C VCO0156 Vejražková Róza 3.00 50.00 Kč neregistro ( 150) 2020709 D12C VCO0158 Štreglová Zuzana 9.00 50.00 Kč neregistro ( 146) 9048 D12C VCO0154 Chrástová Tereza 11.00 50.00 Kč neregistro ( 149) 425600 D12C VCO0157 Šklíbová Veronika 13.00 50.00 Kč neregistro ( 169) 9496 H12C VCO0208 Zemánek Mikuláš 22.00 50.00 Kč neregistro ( 163) 2011852 H12C VCO0202 Švadlena Michal 25.00 50.00 Kč neregistro ( 145) 51125 D12C VCO0153 Vandasová Adéla 26.00 50.00 Kč neregistro ( 144) 9471 D12C VCO0152 Kosová Tezeza 29.00 50.00 Kč neregistro ( 151) 2056290 D12C VCO0159 Kuchařová Rozálie 31.00 50.00 Kč neregistro ( 143) 4285 D12C VCO0151 Kochová Anna 35.00 50.00 Kč neregistro ( 170) 331617 H12C VCO0209 Štefan Vít 35.00 50.00 Kč neregistro ( 162) 2058465 H12C VCO0201 Metelka Ondřej 39.00 50.00 Kč neregistro ( 164) 51179 H12C VCO0203 Langr Jan 41.00 50.00 Kč neregistro ( 153) 9026 D14C VCO0052 Kopecká Anna 42.00 50.00 Kč neregistro ( 166) 2056295 H12C VCO0205 Tuma Matěj 43.00 50.00 Kč neregistro ( 165) 2025353 H12C VCO0204 Rücker Jan 46.00 50.00 Kč neregistro ( 161) 9196 D14C VCO0060 Větříčková Andrea 49.00 50.00 Kč neregistro ( 168) 416342 H12C VCO0207 Flegl Martin 54.00 50.00 Kč neregistro ( 157) 897364 D14C VCO0056 Peterová Jana 56.00 50.00 Kč neregistro ( 175) 425510 H14C VCO9906 Rusin Jan 60.00 50.00 Kč neregistro ( 158) 425544 D14C VCO0057 Semrádová Jana 61.00 50.00 Kč neregistro ( 176) 207870 H14C VCO9907 Mašata Metoděj 63.00 50.00 Kč neregistro ( 167) 405998 H12C VCO0206 Paleček Ondřej 66.00 50.00 Kč neregistro ( 155) 2032191 D14C VCO0054 Thýnová Nikola 69.00 50.00 Kč neregistro ( 152) 224878 D14C VCO0051 Chaloupská Barbora 71.00 50.00 Kč neregistro ( 154) 253374 D14C VCO0053 Kalenská Dominika 73.00 50.00 Kč neregistro ( 159) 2025352 D14C VCO0058 Rückerová Šárka 75.00 50.00 Kč neregistro ( 160) 2027245 D14C VCO0059 Filipová Tereza 78.00 50.00 Kč neregistro ( 174) 2035744 H14C VCO9905 Chvátil Šimon 79.00 50.00 Kč neregistro ( 172) 425543 H14C VCO9903 Roudný Martin 82.00 50.00 Kč neregistro ( 156) 2032127 D14C VCO0055 Matoušová Kateřina 83.00 50.00 Kč neregistro ( 178) 920657 H14C VCO9909 Skalický Johan 86.00 50.00 Kč neregistro ( 173) 425514 H14C VCO9904 Volák Ondřej 96.00 50.00 Kč neregistro ( 177) 416343 H14C VCO9908 Šklíba Michal 98.00 50.00 Kč neregistro ( 142) 2025366 H14C VCO9901 Křivda Tomáš 104.00 50.00 Kč neregistro ( 171) 9660 H14C VCO9902 Fencl Jonáš 106.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 1850.00 Kč

VIC OB Vizovice

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 97) 52349 H21C VIC8931 Panovec Jan 30.00 140.00 Kč ( 94)178 1006616 D16A VIC9898 Kůstková Daniela 59.00 140.00 Kč ( 95)362 1302766 H18A VIC9602 Burkart David 121.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

VLI Slavia Liberec orienteering

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 703) 51218 D45C VLI6251 Petrová Věra 52.00 280.00 Kč ( 704)408 8288 H20A VLI9400 Petr Pavel 127.00 280.00 Kč
VKLAD CELKEM 560.00 Kč

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 112) 301225 H12C VRB0303 Peňáz Vojtěch 50.00 50.00 Kč ( 111) 51952 H12C VRB0313 Peňáz Radek 56.00 50.00 Kč ( 17)256 1436949 D20A VRB9499 Haltof Ewa 135.00 140.00 Kč ( 18)381 232144 H18A VRB9606 Matuš Vojtěch 140.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 605)324 2025354 H16A VRL9802 Starý Ondra 24.00 140.00 Kč ( 604)208 1398998 D18A VRL9652 Hančová Petra 102.00 140.00 Kč ( 607) 9005 H45C VRL6301 Starý Pavel 103.00 140.00 Kč ( 606)379 1602634 H18A VRL9501 Waněk Adam 138.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 560.00 Kč

VSP USK Praha

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 204) 51739 D35C VSP7751 Boumová Irena 43.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

VYS

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 228) 416215 H12C VYS0101 Nešpor Jan 40.00 50.00 Kč neregistro ( 232) 442882 D14C VYS0052 Hojná Eliška 44.00 50.00 Kč neregistro ( 223) 52969 H14C VYS9903 Kafka Matěj 55.00 50.00 Kč neregistro ( 229) 436433 H12C VYS0201 Nechanický Jan 55.00 50.00 Kč neregistro ( 230) 232029 H12C VYS0202 Mareček Šimon 57.00 50.00 Kč neregistro ( 222) 336770 H14C VYS0001 Čech Petr 58.00 50.00 Kč neregistro ( 226) 53199 H14C VYS9904 Švec Martin 61.00 50.00 Kč neregistro ( 233) 416210 D14C VYS0053 Zrníková Adéla 63.00 50.00 Kč neregistro ( 227) 442888 H14C VYS0002 Veselý Vojtěch 65.00 50.00 Kč neregistro ( 224) 2045309 H14C VYS9902 Šenkýř Matěj 69.00 50.00 Kč neregistro ( 231) 52000 D14C VYS0051 Nechanická Klára 74.00 50.00 Kč neregistro ( 225) 53175 H14C VYS9901 Švec Petr 75.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 362)9 995802 H21E ZBM9103 Švirák Ondřej 50.00 140.00 Kč ( 352)16 515127 H21E ZBM8841 Chromý Adam 57.00 140.00 Kč ( 353)60 888602 D21E ZBM8870 Štěpánská Adéla 76.00 140.00 Kč ( 361)36 888891 H21E ZBM9102 Bravený Vít 77.00 140.00 Kč ( 359)42 515163 H21E ZBM9005 Nykodým Miloš 83.00 140.00 Kč ( 365)75 897391 D21E ZBM9153 Indráková Adélka 91.00 140.00 Kč ( 347) 1985625 H21A ZBM8503 Stehlík Martin 93.00 140.00 Kč ( 358)79 515488 D21E ZBM8989 Hlavová Jindra 95.00 140.00 Kč ( 355)82 995814 D21E ZBM8951 Mádlová Věra 98.00 140.00 Kč ( 357)84 49376 D21E ZBM8966 Kabáthová Eva 100.00 140.00 Kč ( 360) 911220 H21A ZBM9101 Zimmermann Štěpán 112.00 140.00 Kč ( 364) 515151 D21A ZBM9150 Mezníková Lucie 119.00 140.00 Kč ( 372)361 410320 H18A ZBM9503 Jordanov Alexandr 120.00 140.00 Kč ( 350) 1111187 H21A ZBM8721 Zháňal Jan 122.00 140.00 Kč ( 373)363 1591995 H18A ZBM9515 Hruška Jakub 122.00 140.00 Kč ( 354) 995810 H21A ZBM8928 Zimmermann Jakub 130.00 140.00 Kč ( 371)251 331025 D20A ZBM9457 Chroustová Lenka 130.00 140.00 Kč ( 349) 52330 D21A ZBM8658 Palasová Petra 135.00 140.00 Kč ( 363) 232343 H21A ZBM9104 Kazda Adam 136.00 140.00 Kč ( 366)421 995849 H20A ZBM9300 Chloupek Adam 140.00 140.00 Kč ( 367)427 515462 H20A ZBM9302 Brlica Pavel 146.00 140.00 Kč ( 709)267 8939 D20A ZBM9451 Chromá Kateřina 146.00 280.00 Kč ( 370)272 219242 D20A ZBM9456 Tesařová Markéta 151.00 140.00 Kč ( 351) 52136 H21A ZBM8833 Bořil Tomáš 153.00 140.00 Kč ( 356) 416329 D21A ZBM8954 Hendrychová Zuzana 153.00 140.00 Kč ( 369)276 1668661 D20A ZBM9354 Hrušková Barbora 155.00 140.00 Kč ( 368)278 899159 D20A ZBM9353 Koporová Petra 157.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 3920.00 Kč

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 22) 331514 D14C ZLH0051 Novotná Tereza 51.00 50.00 Kč ( 21) 361929 H35C ZLH7001 Novotný Tomáš 62.00 140.00 Kč ( 23) 2020722 H12C ZLH0301 Novotný Erik 70.00 50.00 Kč ( 24) 331363 D16C ZLH9851 Novotná Klára 123.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

ZPV KOB ZPV Prostějov

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 684) 1400440 H55C ZPV5100 Pilc Oldřich 8.00 140.00 Kč ( 491) 307331 H35C ZPV6712 Holinka Martin 68.00 140.00 Kč ( 648) 52594 D55C ZPV5077 Ohnoutková Ludmila 87.00 140.00 Kč ( 49) 52587 D21A ZPV6777 Holinková Hana 144.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 560.00 Kč

ZVO OB SK Zvole

25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 686) 2031363 D16C ZVO9851 Hájková Eliška 119.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč