2GX Vlachová

03.10.2015 5.Oblastní žebříček SPRINT OOP - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 206) 981823 P 2GX Marinov Martin 0.00 50.00 Kč neregistro ( 207) 515035 P 2GX7311 Austera Filip 0.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

4RC Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskej

03.10.2015 5.Oblastní žebříček SPRINT OOP - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 147) 253128 H21C 4RC9200 Šidík Petr 26.00 90.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

ADA OOB TJ Spartak Adamov

03.10.2015 5.Oblastní žebříček SPRINT OOP - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 131) 52669 H55C ADA5506 Jelínek Roman 23.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

AOP Přátelé orientačního běhu Opava

03.10.2015 5.Oblastní žebříček SPRINT OOP - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 90) 49430 HDR AOP0901 Kovalčík Petr 0.00 50.00 Kč ( 91) 49438 HDR AOP0751 Kovalčíková Alena 0.00 50.00 Kč ( 160) 232251 HDR AOP0852 Pachmannová Iva 0.00 50.00 Kč ( 166) 52290 HDR AOP0950 Borunská Alžběta 0.00 50.00 Kč ( 190) 51316 HDR AOP1150 Kotůlková Dorota 0.00 50.00 Kč ( 192) 410105 D10C AOP0650 Kotůlková Martina 1.00 40.00 Kč ( 159) 361953 D10C AOP0551 Pachmannová Katka 3.00 40.00 Kč ( 79) 352349 H45C AOP6702 Tesař Jiří 6.00 90.00 Kč ( 187) 436929 D12C AOP0452 Klechová Karolína 6.00 40.00 Kč ( 129) 52453 D35C AOP7151 Kostková Jana 7.00 90.00 Kč ( 12) 7200359 H45C AOP6302 Sklenář Miroslav 9.00 90.00 Kč ( 153) 980374 D35C AOP7351 Valíková Petra 9.00 90.00 Kč ( 158) 361981 D12C AOP0351 Pachmannová Bára 9.00 40.00 Kč ( 189) 8714 D12C AOP0451 Kotůlková Renáta 13.00 40.00 Kč ( 80) 331752 H18C AOP9900 Tesař Vojtěch 15.00 90.00 Kč ( 89) 8796 D12C AOP0453 Kovalčíková Anna 16.00 40.00 Kč ( 4) 410158 H55C AOP5701 Kostka Evžen 17.00 90.00 Kč ( 92) 51197 D35C AOP7852 Kovalčíková Eva 22.00 90.00 Kč ( 178) 7204988 D14C AOP0350 Hájková Lucie 22.00 90.00 Kč ( 78) 2075664 D35C AOP7750 Pannová Vendula 24.00 90.00 Kč ( 145) 2070838 H10C AOP0500 Krček Jan 24.00 40.00 Kč ( 144) 2053557 D14C AOP0251 Krčková Helena 27.00 90.00 Kč ( 191) 416168 D35C AOP7851 Kotůlková Veronika 27.00 90.00 Kč ( 97) 889295 H21C AOP9302 Rossmanith Vojtěch 28.00 90.00 Kč ( 186) 361977 D35C AOP7252 Pachmannová Hana 29.00 90.00 Kč ( 104) 682071 H21C AOP8000 Ticháček Jan 30.00 90.00 Kč ( 151) 361939 D18C AOP9850 Fukalová Hana 32.00 90.00 Kč ( 2) 682679 H21C AOP6501 Hadač Miroslav 33.00 90.00 Kč ( 165) 428464 H10N AOP0600 Borunský Matěj 35.00 40.00 Kč ( 177) 515149 D18C AOP0050 Hájková Lenka 35.00 90.00 Kč ( 93) 980372 H21C AOP8600 Peterek Vít 39.00 90.00 Kč ( 188) 410176 H35C AOP7801 Kotůlek Jan 39.00 90.00 Kč ( 148) 8810 D45C AOP6751 Hadačová Gabriela 40.00 90.00 Kč ( 143) 253130 H35C AOP7302 Krček Martin 42.00 90.00 Kč ( 152) 2081359 H14C AOP0301 Valík Adam 52.00 90.00 Kč ( 164) 682655 H35C AOP7402 Borunský Tomáš 52.00 90.00 Kč ( 3) 2085648 H14C AOP0201 Kostka Jiří 59.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 2730.00 Kč

AOV OOB TJ Baník Ostrava

03.10.2015 5.Oblastní žebříček SPRINT OOP - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 161) 232136 D35C AOV7051 Fukalová Radmila 12.00 90.00 Kč ( 196) 515430 H35C AOV6901 Mielec Jaromír 43.00 90.00 Kč ( 195) 920660 H12C AOV0301 Mielec Radomír 44.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 220.00 Kč

BFM SKOB Frýdek - Místek

03.10.2015 5.Oblastní žebříček SPRINT OOP - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 6) 428300 P BFM7601 Bjolek Lukáš 0.00 50.00 Kč neregistro ( 133) 49457 P BFM5701 Mutina Vlastimil 0.00 50.00 Kč ( 139) 49454 P BFM7451 Fišerová Iveta 0.00 50.00 Kč neregistro ( 140) 410792 P BFM7551 Procnerová Eva 0.00 50.00 Kč neregistro ( 141) 49467 P BFM6801 Freith Martin 0.00 50.00 Kč neregistro ( 200) ? P BFM6751 Svobodová Mariana 0.00 50.00 Kč neregistro ( 137) 49460 D35C BFM7752 Zajícová Taťána 10.00 90.00 Kč ( 135) 428209 H18C BFM9804 Božoň Radek 12.00 90.00 Kč ( 136) 49456 D12C BFM0351 Zajícová Vendula 14.00 40.00 Kč ( 8) 428271 H10C BFM0601 Bjolek Jan 20.00 40.00 Kč ( 157) 2059750 D14C BFM0151 Svobodová Barbora 21.00 90.00 Kč ( 85) 49455 H55C BFM5301 Zeman Ludvík 22.00 90.00 Kč ( 134) 49461 D14C BFM0251 Božoňová Vendula 24.00 90.00 Kč ( 138) 49492 D18C BFM9851 Fišerová Klára 37.00 90.00 Kč ( 7) 428272 H12C BFM0305 Bjolek Michal 42.00 40.00 Kč ( 156) 2059751 H35C BFM6701 Svoboda Martin 51.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1050.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

03.10.2015 5.Oblastní žebříček SPRINT OOP - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 118) 51370 H65C BOV4901 Dvořák Vlastimil 61.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

HAV SKOB Havířov

03.10.2015 5.Oblastní žebříček SPRINT OOP - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 96) 336728 H16C HAV0002 Staněk Ondra 6.00 90.00 Kč ( 16) 436422 D12C HAV0451 Švidrnochová Eliška 8.00 40.00 Kč ( 132) 52752 H45C HAV5702 Juračka Zdeněk 10.00 90.00 Kč ( 15) 2060211 D35C HAV7751 Švidrnochová Hana 14.00 90.00 Kč ( 199) 2023963 H21C HAV8608 Preissler Adam 32.00 90.00 Kč ( 94) 49428 D45C HAV7051 Kaděrová Barbora 44.00 90.00 Kč ( 14) 2049558 H35C HAV5803 Ryšavý Jiří 47.00 90.00 Kč ( 102) 52943 D45C HAV6250 Sochorová Hana 47.00 90.00 Kč ( 95) 232145 D21C HAV9650 Kaděrová Vendula 49.00 90.00 Kč ( 105) 49305 H65C HAV4201 Beneš Karel 58.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 850.00 Kč

HOB SKOB Horní Benešov

03.10.2015 5.Oblastní žebříček SPRINT OOP - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 162) 231950 P HOB5601 Hendrych Vlastimil 0.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 50.00 Kč

KAR SK Karlovice

03.10.2015 5.Oblastní žebříček SPRINT OOP - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 120) 51947 P KAR4701 Tomeček Lubomír 0.00 50.00 Kč ( 122) 301254 HDR KAR7650 Stiborová Blanka 0.00 50.00 Kč neregistro ( 119) 51950 H55C KAR5001 Pospíšil Karel 15.00 90.00 Kč ( 121) 301259 H35C KAR7601 Stibor Zbyněk 46.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

03.10.2015 5.Oblastní žebříček SPRINT OOP - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 82) 411761 P KRN5401 Hrouza Jan 0.00 50.00 Kč ( 83) 52624 P KRN0606 Herman Jakub 0.00 50.00 Kč ( 100) 428222 HDR KRN0707 Zavřel Mikuláš 0.00 50.00 Kč ( 197) 446325 P KRN9800 Novák Petr 0.00 50.00 Kč ( 198) 428244 D12C KRN0353 Švihelová Viktorie 5.00 40.00 Kč ( 84) 1400404 D10N KRN0757 Rychlá Karolína 9.00 40.00 Kč ( 248) 52625 H21C KRN8100 Hrouza Jan 23.00 90.00 Kč ( 194) 428288 H10N KRN0500 Daněk Vít 31.00 40.00 Kč ( 193) 428248 H12C KRN0303 Škurek Kryštof 33.00 40.00 Kč ( 103) 446438 H12C KRN0300 Jurčík Martin 35.00 40.00 Kč ( 86) 9454545 D21C KRN8353 Sukeníková Zuzana 51.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 580.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

03.10.2015 5.Oblastní žebříček SPRINT OOP - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 76) 436424 HDR MOV0750 Musálková Klára 0.00 50.00 Kč ( 184) 2045154 HDR MOV0951 Juřeníková Ema 0.00 50.00 Kč ( 167) 1403416 H45C MOV7000 Vavřík René 5.00 90.00 Kč ( 17) 51174 D35C MOV7352 Hulenková Martina 8.00 90.00 Kč ( 20) 51173 H45C MOV6102 Maceček Otakar 8.00 90.00 Kč ( 163) 1403424 H18C MOV0004 Vavřík Tomáš 10.00 90.00 Kč ( 155) 2027243 H45C MOV6702 Vývoda Zdeněk 11.00 90.00 Kč ( 13) 420459 D10N MOV0650 Pavlová Eliška 12.00 40.00 Kč ( 10) 51372 D10N MOV0751 Štětínská Tereza 14.00 40.00 Kč ( 1) 2082935 D35C MOV7750 Horáčková Vladimíra 15.00 90.00 Kč ( 81) 232406 D35C MOV7650 Štětínská Soňa 17.00 90.00 Kč ( 11) 52774 H55C MOV5201 Juřeník Josef 19.00 90.00 Kč ( 183) 420413 D35C MOV8052 Juřeníková Hana 23.00 90.00 Kč ( 130) 428235 D35C MOV8051 Vellechová Radka 28.00 90.00 Kč ( 19) 232392 D18C MOV9751 Svěchotová Natálie 33.00 90.00 Kč ( 5) 2032153 D18C MOV9951 Švidrnochová Lenka 36.00 90.00 Kč ( 154) 2027932 D45C MOV6952 Vývodová Zuzana 41.00 90.00 Kč ( 185) 2025345 H35C MOV7901 Juřeník Jiří 41.00 90.00 Kč ( 18) 9101186 H35C MOV7202 Svěchota Milan 45.00 90.00 Kč ( 98) 51373 D45C MOV6351 Rokoszová Jaroslava 48.00 90.00 Kč ( 9) 52780 H35C MOV7104 Štětínský Pavel 49.00 90.00 Kč ( 99) 52783 H65C MOV4803 Rokosz Bohumil 55.00 90.00 Kč ( 77) 52984 H65C MOV4901 Chylík Pavol 57.00 90.00 Kč ( 146) 51374 H65C MOV4101 Diener Herbert 60.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1980.00 Kč

NNN Neregistrovaní

03.10.2015 5.Oblastní žebříček SPRINT OOP - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 106) ? HDR NNN0601 Gřešek Oskar 0.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 50.00 Kč

ODR SKOB Odry

03.10.2015 5.Oblastní žebříček SPRINT OOP - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 66) 331055 P ODR6100 Šauman Petr 0.00 50.00 Kč ( 88) ? P ODR9050 Oherová Petra 0.00 50.00 Kč neregistro ( 203) 416147 P ODR7361 Králová Liba 0.00 50.00 Kč neregistro ( 204) 416148 P ODR7301 Král Michal 0.00 50.00 Kč neregistro ( 149) 49380 H21C ODR8600 Pavlačka František 21.00 90.00 Kč ( 142) 52756 H21C ODR7101 Rigó Marek 35.00 90.00 Kč ( 87) 49413 D21C ODR9052 Králová Kateřina 48.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 470.00 Kč

OOP TJ Opava

03.10.2015 5.Oblastní žebříček SPRINT OOP - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 201) ? HDR OOP0511 Grosová Aneta 0.00 50.00 Kč neregistro ( 202) ? HDR OOP0512 Daříčková Natálka 0.00 50.00 Kč neregistro ( 205) 49476 H21C OOP Lecián Martin 25.00 90.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

SFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek

03.10.2015 5.Oblastní žebříček SPRINT OOP - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 70) 2035161 P SFM8651 Haluzíková Barbora 0.00 50.00 Kč ( 71) 2061826 HDR SFM0901 Létal Jonáš 0.00 50.00 Kč ( 75) 49481 H16C SFM9901 Strakoš Matěj 7.00 90.00 Kč ( 68) 49441 D35C SFM7152 Brodová Gabriela 11.00 90.00 Kč ( 74) 49482 D35C SFM7351 Klose Petra 13.00 90.00 Kč ( 69) 2023814 H21C SFM8303 Koťátko Aleš 22.00 90.00 Kč ( 72) 2035152 H21C SFM8202 Létal Jiří 38.00 90.00 Kč ( 73) 49443 D21C SFM8252 Létalová Soňa 46.00 90.00 Kč ( 67) 49489 H14C SFM0201 Broda Aleš 56.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 730.00 Kč

SOP OOB TJ Slezan Opava

03.10.2015 5.Oblastní žebříček SPRINT OOP - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 117) 438642 P SOP7808 Jurčák David 0.00 50.00 Kč ( 112) 232491 H16C SOP9903 Procházka Jakub 4.00 90.00 Kč ( 115) 253106 H18C SOP9901 Procházka Zdeněk 14.00 90.00 Kč ( 150) 49391 H55C SOP5701 Pospíšil Václav 16.00 90.00 Kč ( 110) 433097 D35C SOP7351 Procházková Martina 18.00 90.00 Kč ( 116) 53462 H55C SOP5801 Moravec Stanislav 18.00 90.00 Kč ( 109) 8720 H55C SOP5101 Jurčák Karel 20.00 90.00 Kč ( 114) 8725 H21C SOP9301 Pospíšil Petr 27.00 90.00 Kč ( 113) 8727 H21C SOP9601 Svoboda František 37.00 90.00 Kč ( 111) 49302 D21C SOP9551 Procházková Marie 52.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 860.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

03.10.2015 5.Oblastní žebříček SPRINT OOP - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 38) 49355 HDR TRI0604 Ryška Matěj 0.00 50.00 Kč ( 39) 8663 HDR TRI0700 Bičánek Vít 0.00 50.00 Kč ( 40) 8652 HDR TRI0850 Szarzecová Eva 0.00 50.00 Kč ( 41) 49382 HDR TRI0851 Kaufmanová Šárka 0.00 50.00 Kč ( 42) 416124 HDR TRI0950 Walaská Klára 0.00 50.00 Kč ( 45) 53180 P TRI6201 Haltof Jindřich 0.00 50.00 Kč ( 59) 8660 P TRI7400 Haltof Petr 0.00 50.00 Kč ( 60) 8657 P TRI7250 Kaufmanová Martina 0.00 50.00 Kč neregistro ( 62) 49371 P TRI7701 Bíčánek Milan 0.00 50.00 Kč ( 63) 8664 P TRI7500 Kirschner David 0.00 50.00 Kč ( 64) 53176 P TRI7350 Mrozková Olga 0.00 50.00 Kč ( 65) 49400 P TRI7050 Haltofová Marie 0.00 50.00 Kč ( 101) ? P TRI9251 Křesťanová Gabriela 0.00 50.00 Kč neregistro ( 209) 49315 HDR TRI0701 Tuharský Tobiáš 0.00 50.00 Kč neregistro ( 210) 7863 P TRI7702 Tuharský Martin 0.00 50.00 Kč neregistro ( 46) 2073714 H45C TRI6202 Argaláš Jaroslav 2.00 90.00 Kč ( 51) 416125 H16C TRI9900 Navrátil Adam 2.00 90.00 Kč ( 44) 8789 H45C TRI5701 Bialožyt Miroslav 4.00 90.00 Kč ( 31) 8658 D12C TRI0451 Haltofová Romana 7.00 40.00 Kč ( 30) 416126 D12C TRI0450 Bruková Petra 10.00 40.00 Kč ( 50) 49378 H45C TRI6800 Bruk Slavomír 12.00 90.00 Kč ( 32) 49396 H10C TRI0501 Sikora Matěj 19.00 40.00 Kč ( 182) 7200587 D35C TRI6950 Kovaříková Mária 19.00 90.00 Kč ( 33) 49341 H10C TRI0502 Bíčánek Jan 21.00 40.00 Kč ( 25) 53178 D14C TRI0250 Navrátilová Adéla 23.00 90.00 Kč ( 35) 8651 H10C TRI0505 Cieslar Michael 23.00 40.00 Kč ( 61) 920676 H21C TRI9103 Kantor Ondřej 24.00 90.00 Kč ( 36) 7862 H10C TRI0506 Kirschner Damian 25.00 40.00 Kč ( 23) 49360 D14C TRI0150 Warcopová Kateřina 26.00 90.00 Kč ( 34) 49327 H10C TRI0503 Damek Ondřej 27.00 40.00 Kč ( 26) 49381 D14C TRI0251 Mrózek Teresa 28.00 90.00 Kč ( 37) 52289 H10N TRI0602 Kaufman Jan 34.00 40.00 Kč ( 55) 8667 D18C TRI9756 Kovářová Tereza 34.00 90.00 Kč ( 29) 416128 H12C TRI0401 Mrózek Pawel 36.00 40.00 Kč ( 54) 1400410 H21C TRI9801 Cienciala Jan 36.00 90.00 Kč ( 52) 53293 D18C TRI9852 Liberdová Jana 38.00 90.00 Kč ( 179) 7861 H35C TRI7700 Kovařík Martin 40.00 90.00 Kč ( 181) 7200590 H12C TRI0400 Kovařík Tomáš 40.00 40.00 Kč ( 56) 416127 D18C TRI9761 Kaufmanová Ivana 41.00 90.00 Kč ( 27) 49366 H12C TRI0300 Haltof Adam 43.00 40.00 Kč ( 49) 2073677 D45C TRI6850 Argalášová Gabriela 43.00 90.00 Kč ( 57) 2060276 D21C TRI9750 Argalášová Kateřina 44.00 90.00 Kč ( 47) 51446 D45C TRI6350 Bialožytová Pavla 46.00 90.00 Kč ( 58) 2073724 D21C TRI9656 Sabelová Markéta 47.00 90.00 Kč ( 48) 8659 D45C TRI6450 Jastrzembská Jarmila 49.00 90.00 Kč ( 53) 53280 D21C TRI9850 Szarzecová Lucie 50.00 90.00 Kč ( 22) 7202876 H14C TRI0100 Tuharský Erik 51.00 90.00 Kč ( 21) 7205020 D21C TRI0054 Bruková Magda 53.00 90.00 Kč ( 180) 7200589 H14C TRI0101 Kovařík Martin 53.00 90.00 Kč ( 28) 51461 H14C TRI0301 Bialožyt Marek 55.00 90.00 Kč ( 24) 49377 H14C TRI0200 Haltof Marek 57.00 90.00 Kč ( 43) 8653 H65C TRI3700 Opletal Jaroslav 59.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 3530.00 Kč

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

03.10.2015 5.Oblastní žebříček SPRINT OOP - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 125) ? P VRB6202 Labudík Milan 0.00 50.00 Kč ( 126) 436923 H45C VRB6808 Slavík Tomáš 3.00 90.00 Kč ( 176) 2067399 D10C VRB0555 Tomčíková Eliška 5.00 40.00 Kč ( 173) 2067385 D10N VRB0660 Tomášková Eliška 11.00 40.00 Kč ( 175) 2067390 D12C VRB0454 Škařupová Anna 11.00 40.00 Kč ( 174) 2067388 D10N VRB0777 Malá Karolína 13.00 40.00 Kč ( 123) 2067389 D35C VRB7373 Slavíková Lenka 21.00 90.00 Kč ( 127) 436921 D35C VRB7777 Svačinková Jitka 26.00 90.00 Kč ( 168) 436946 H21C VRB7201 Klech Richard 29.00 90.00 Kč ( 169) 232144 H21C VRB9606 Matuš Vojtěch 31.00 90.00 Kč ( 124) 232194 H10N VRB0505 Slavík Ondřej 33.00 40.00 Kč ( 107) 2092364 H12C VRB0313 Peňáz Radek 37.00 40.00 Kč ( 171) 2067392 H12C VRB0305 Gruss Zdeněk 39.00 40.00 Kč ( 128) 436926 D18C VRB9899 Svačinková Kateřina 40.00 90.00 Kč ( 172) 2067387 H12C VRB0414 Malý Tomáš 41.00 40.00 Kč ( 108) 2092391 H12C VRB0303 Peňáz Vojtěch 45.00 40.00 Kč ( 170) 2067394 H14C VRB0101 Lužík Pavel 58.00 90.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 1040.00 Kč